SPARING: Siarka Tarnobrzeg wygrywa z pierwszoligowcem z Suwałk 2:1 (video HD)

Drugoligowa Siarka Tarnobrzeg wygrała z pierwszoligowymi Wigrami Suwałki 2:1 (1:1) w meczu sparingowym. Bramki dla Siarki strzelili Krzysztof Ropski w 35 minucie i Hubert Tomalski w 55 minucie. Jedynego gola dla Wigier zdobył w 43 minucie Kamil Adamek.

SIARKA: Karol Dybowski – Jan Grzesik, Bartosz Waleńcik, Konrad Stępień, Krzysztof Suchecki – Patryk Szewc, Marcin Stromecki, Grzegorz Płatek, Hubert Tomalski, Daniel Koczon – Krzysztof Ropski. W II połowie grali także: Michał Dawidowicz, Mateusz Czyżycki, Tomasz Przewoźnik.

WIGRY: 30. Hieronim Zoch – 18. Janusz Bucholc (46, 23. Jakub Bartkowski), 19. Maciej Wichtowski (46, 33. Tomasz Jarzębowski), 3. Rafał Remisz (65 Maciej Wichtowski), 15. Frank Adu Kwame (70 Filip Rusiak) – 11. Damian Kądzior (65, 26. Mateusz Radecki), 8. Rafał Augustyniak (70 Adrian Karankiewicz), 26. Mateusz Radecki (46, 17. Łukasz Wroński), 6. Robert Dadok, 9. Miłosz Kozak (46, 27. Alex Blázquez) – 28. Kamil Adamek (46, 21. Kuku)

Przed meczem z Wigrami, o godzinie 11 Siarka rozegrała sparing z trzecioligowym Spartakusem Daleszyce, który przegrała 0:2.

SIARKA: Przemysław Janowski – Tomasz Przewoźnik, Mateusz Wawrylak, Dawid Szczepanik, Michał Dawidowicz – Jakub Głaz, Patryk Rosoliński, Grzegorz Płatek, Rafał Chowański, Mateusz Czyżycki, Patryk Parol. Grali także: Dawid Lubowicki, Kacper Grobelski, Sebastian Łagowski, Kacper Czernicki.

źródło: własne, 90minut.pl, Siarka Tarnobrzeg