Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Za nami pierwszy dzień festiwalu Hip Hop Raport Projekt nad Jeziorem Tarnobrzeskim (fotoreportaż oraz video HD)

Lipiec 9, 2016 1:49 AM

Takiego wydarzenia nad Jeziorem Tarnobrzeskim jeszcze nie było. Nad akwenem trwa dwudniowy festiwal, skupiający czołówkę polskiej sceny hip hopowej.

W piątek na scenie usytuowanej na półwyspie tzw. cyplu zagrali: MŁODY M, ZEUS, DIOX, KĘKĘ, TRZECI WYMIAR, PALUCH, POKAHONTAZ + BUKA, WSRH, BEZCZEL, PIH, K.A.S.T.A SQUAD i O.S.T.R. Zakończenie pierwszego dnia festiwalu zaplanowano na 2.30.

Festiwalową sobotę rozpoczną o godzinie 16.50 występy supportów, po których zagrają: DWA SŁAWY, RASMENTALIZM, PMM, KAEN, MAŁPA, MAŁACH/RUFUZ, ZIPERA, SOKÓŁ I MARYSIA STAROSTA, JWP/BC, KALI i na koniec POLSKA WERSJA

Fotoreportaż z drugiego dnia festiwalu dostępny jest tutaj

foto&video: Piotr Morawski

21 Responses to Za nami pierwszy dzień festiwalu Hip Hop Raport Projekt nad Jeziorem Tarnobrzeskim (fotoreportaż oraz video HD)

  1. Wikary Odpowiedz

    10 lipca 2016 at 10:11

    SODOMA I GOMORA

  2. Stanisław Anioł Odpowiedz

    10 lipca 2016 at 10:24

    Nie wierzę w to co widzę! Kto tych śmieci wpuścił do miasta !!!!!! W pierwszych rzędach stoją te same dymarki co na Akcencie !!!!!! Masakra jakaś !!!!!! No i ze sceny płynie piękna mowa Polska cyt. zróbcie pierdolony hałas dla wszystkich którzy grali !!!!!! Jak mocno trzeba być upośledzonym żeby za to płacić !!!!!!

  3. DJ Moher Odpowiedz

    10 lipca 2016 at 10:32

    jeśli to ma być głos młodego pokolenia to jestem za tym żeby Dee Jay Rydzyk natychmiast spacyfikował cały kraj.

  4. MM Odpowiedz

    10 lipca 2016 at 10:35

    skomentuję to językiem “artystów” – w…ć w kosmos dres

    • Wąski Odpowiedz

      10 lipca 2016 at 10:38

      do MM,
      nie p… mi tiu że kilka jałówek byś nie zapłodnił wiec po co ta gadka ziom

  5. Stanisław Anioł Odpowiedz

    10 lipca 2016 at 10:45

    w powyższych komentarzach aż nadto widać z jakiego kalibru wykonawcami i fanami mamy do czynienia

  6. subiektywny Odpowiedz

    10 lipca 2016 at 11:30

    Szkoda Panie Piotrze,że nie starczyło sił i ochoty na zapis z koncertu Ostrowskiego. Zdecydowanie najlepszy z występów pierwszego dnia festiwalu. Dla nieobecnych i komentujących wysuwam ku górze środkowy palec z obgryzionym paznokciem..

    • Wikary Odpowiedz

      10 lipca 2016 at 15:31

      módl się o zdrowie, bo o rozum już za późno

    • Stanisław Anioł Odpowiedz

      10 lipca 2016 at 15:56

      do subiektywnego,
      szkoda powstaje wtedy szanowny dresiarzu gdy wpuszcza się między ludzi chamów, którym się wydaje, że coś w branży znaczą. Nie umiecie śpiewać, komponować, ani się ubrać i zachować, więc możecie co najwyżej liczyć na koneserów z hufca pracy lub poprawczaka. Teksty które z takim zacietrzewieniem generujecie ze sceny mogą co najwyżej poruszyć pensjonariuszy zakładów karnych, albo kolejkę po zasiłek. Ta wasza pryszczata gimbaza z smartfonami i piwskiem w dłoni to żadne miarodajne audytorium, bo gdyby rzucić im darmowego blanta to by lecieli jak muchy do gówna. Kiedy wreszcie zrozumiecie, że nikt was nie chce słuchać, a tym bardziej oglądać waszych ponaciąganych gaci. Oszczędźcie na przyszłość mieszkańcom Tarnobrzega zmutowanych wokali i przenieście imprę na wysypisko. Jednym słowem do łopaty na tory, a nie rżnąc mi tu idoli.

  7. subiektywny Odpowiedz

    11 lipca 2016 at 12:44

    a byłeś jeden z drugim czy tylko na podstawie relacji z neta sypiesz epitetami ze słownika synonimów? daj ludziom żyć i się bawić, a jak choć na takie minimum cie nie stać to odpuść bo zarówno moje i Twoje wypociny za wiele tu nie wniosą…

    • Azja Odpowiedz

      11 lipca 2016 at 14:07

      nie muszę jeść gówna żeby wiedzieć, że to gówno – tym się różnimy

  8. subiektywny Odpowiedz

    11 lipca 2016 at 15:06

    skoro jesteś takim fanatykiem ciętej riposty z fekaliami w tle to Ci odpowiem podobnie: Racja jest jak dupa-każdy ma swoją. Tak bym to skwitował i nie wdawał się więcej w dalszą polemikę. Dziękuję. Nie pozdrawiam

  9. loleks Odpowiedz

    11 lipca 2016 at 15:09

    czasy tłustych włosów i rzępolenia na gitarce się skończyły i niektórych to bardzo boli i nie potrafią sobie z tym poradzić.
    hip hop bywa koszmarny ale to już kwestia gustu czego kto słucha ;)

    • Stanisław Anioł Odpowiedz

      11 lipca 2016 at 19:48

      to nie jest kwestia gustu tylko IQ

      • loleks Odpowiedz

        12 lipca 2016 at 06:55

        musisz być prawdziwym geniuszem,że poprawiasz sobie samopoczucie wyzłośliwiając się na małolatów i dresiarzy w komentarzach.jak na himalaje w IQ i fantastyczne życie naprawdę słabe.
        tylko ktoś pełen kompleksów może na podstawie gatunku muzyki oceniać inteligencję odbiorców.brawo.

        taki OSTRy nie dość,że inteligencją to jeszcze wykształceniem muzycznym zjada takich jak Ty na surowo na śniadanie.miłego dnia geniuszy :)

        • Azja Odpowiedz

          12 lipca 2016 at 08:11

          faktycznie Miłosz z tego Ostrego i aż dziw bierze że nie dostał jeszce literackiego nobla za tak piękną mowę Polską cyt.

          …Być mordercą siedem, nie zabijaj
          Ma prawo gnić w życiu największa żmija
          Zna prawą syf ciul tak się mija
          Policja ssie kija parlamentarzystom, oni premierowi
          Wiesz już wszystko, jeśli chodzi o zwierzchnictwo
          Wstąp, wystąp weź idź w chuj ty
          Miejsce tam gdzie kurwy, stul pysk
          Uczty tej tu nie tknie pies
          Ej Bush, la busha (haaa)
          Jeszcze jedno ziomek progres to konter na kontrze
          Więc płonę z tym jointem, więc teraz tu broń się
          Stop (stop), ej koniec (koniec)

          • lol

            12 lipca 2016 at 10:01

            szczęśliwie na jego temat oraz jego twórczości wypowiadają się większe autorytety niż Ty czy Stanisła Anioł :-D

            ale jasne poprawiajcie sobie samopoczucie i samoocenę w najlepsze.

  10. Wikary Odpowiedz

    11 lipca 2016 at 22:19

    PAX bracia, bo ekskomuniką obłożę wasze łoże.

  11. Azja Odpowiedz

    12 lipca 2016 at 08:00

    pytanie do Wikarego
    czy z tego hip-hopowego refrenu trzeba się spowiadać?

    …Leci na Twój hajs, jebany lachociąg,
    Osiedlowy szlauf, najebana koką,
    Zabierajcie ją, jebać te blachary,
    Szanujemy tylko swoje mamy i prawdziwe damy.

    cały tekst tu: http://www.tekstowo.pl/piosenka,gang_albanii,blachary.html

  12. Think!!! Odpowiedz

    13 lipca 2016 at 11:11

    Moim zdaniem najwyższym poziomem i kulturą popisali się Buka, Rahim i Fokus (Pokahontaz). Potrafią bawić się z publicznością, zeszli ze sceny do fanów, przybijali im 5!, po koncercie potrafili wyjść do publiczności i rozdawać im autografy oraz robić sobie z nimi zdjęcia. Nie dziwię się, ponieważ zaczynali w trudnych czasach, dlatego dziś szanują swoich odbiorców. Mało tego nie promują wśród młodych narkotyków, alkoholu ani żadnych używek, chociaż wiadomo, że nie da się zbawić całego świata. Dla mnie to jedyna porządna wytwórnia, jedyni porządni Artyści. Wystarczy posłuchać ich utworów, są na poziomie, mają przekaz, nie promują agresji i chamstwa. Jak dla mnie, to jedyni Artyści, którzy wyróżniali się na tarnobrzeskiej scenie. Wystarczyło posłuchać utworów “Pompuj, pompuj”, “Życie jest piękne”, “Przestań”,”Nawyki”,”Habitat” itd.

    Generalnie ze względu na pracę często uczestniczę w różnych koncertach. Słysząc Sokoła na scenie: “ręce w górę skurwysyny” – ludzie podnoszą ręce, albo Ganję Mafię: “ruszcie swoje dupska i zapierdalać pod scenę skurwysyny” – ludzie biegną, to myślę sobie…Poziom artysty równa się poziomowi jego słuchacza. Wtedy wszystko się zgadza. Czasami to czego się słucha, wiele powie o nas samych.

    Nie można wszystkich wsadzać do jednego wora, bo to zwyczajnie niesprawiedliwe. Poza tym na tych festiwalach też potrafią być normalni, wartościowi ludzie, których spotykam. Ludzie piją, ćpają nie tylko na hip hopowych koncertach. Think!Myśl samodzielnie człowieku.

  13. Tomaszz Odpowiedz

    20 lipca 2016 at 12:15

    Każdy ma inny gust, ale swoich zwolenników przyciągneli bo było sporo osób.