Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Na początek Neptun Końskie – terminarz rundy jesiennej Wisły Sandomierz

Lipiec 19, 2016 12:26 PM

Meczem z Neptunem z Końskich Wisła Sandomierz rozpocznie walkę o powrót to trzecioligowych rozgrywek. Pierwszy mecz Wiślacy rozegrają na własnym stadionie, w niedzielę 7 sierpnia. Zakończenie rundy jesiennej IV ligi świętokrzyskiej planowane jest na drugi weekend listopada br.

Kolejka 1 – 6-7 sierpnia

Lubrzanka Kajetanów – Czarni Połaniec
Moravia Morawica – Hetman Włoszczowa
Sparta Kazimierza Wielka – Zdrój Busko Zdrój
Wisła Sandomierz – Neptun Końskie
Partyzant Radoszyce – Naprzód Jędrzejów
ŁKS Łagów – Pogoń 1945 Staszów
Nida Pińczów – Nidzianka Bieliny
Unia Sędziszów – Łysica Bodzentyn
Alit Ożarów – Korona II Kielce

Kolejka 2 – 13-14 sierpnia

Czarni Połaniec – Korona II Kielce
Łysica Bodzentyn – Alit Ożarów
Nidzianka Bieliny – Unia Sędziszów
Pogoń 1945 Staszów – Nida Pińczów
Naprzód Jędrzejów – ŁKS Łagów
Neptun Końskie – Partyzant Radoszyce
Zdrój Busko Zdrój – Wisła Sandomierz
Hetman Włoszczowa – Sparta Kazimierza Wielka
Lubrzanka Kajetanów – Moravia Morawica

Kolejka 3 – 17 sierpnia

Moravia Morawica – Czarni Połaniec
Sparta Kazimierza Wielka – Lubrzanka Kajetanów
Wisła Sandomierz – Hetman Włoszczowa
Partyzant Radoszyce – Zdrój Busko Zdrój
ŁKS Łagów – Neptun Końskie
Nida Pińczów – Naprzód Jędrzejów
Unia Sędziszów – Pogoń 1945 Staszów
Alit Ożarów – Nidzianka Bieliny
Korona II Kielce – Łysica Bodzentyn

Kolejka 4 – 20-21 sierpnia

Czarni Połaniec – Łysica Bodzentyn
Nidzianka Bieliny – Korona II Kielce
Pogoń 1945 Staszów – Alit Ożarów
Naprzód Jędrzejów – Unia Sędziszów
Neptun Końskie – Nida Pińczów
Zdrój Busko Zdrój – ŁKS Łagów
Hetman Włoszczowa – Partyzant Radoszyce
Lubrzanka Kajetanów – Wisła Sandomierz
Moravia Morawica – Sparta Kazimierza Wielka

Kolejka 5 – 27-28 sierpnia

Sparta Kazimierza Wielka – Czarni Połaniec
Wisła Sandomierz – Moravia Morawica
Partyzant Radoszyce – Lubrzanka Kajetanów
ŁKS Łagów – Hetman Włoszczowa
Nida Pińczów – Zdrój Busko Zdrój
Unia Sędziszów – Neptun Końskie
Alit Ożarów – Naprzód Jędrzejów
Korona II Kielce – Pogoń 1945 Staszów
Łysica Bodzentyn – Nidzianka Bieliny

Kolejka 6 – 31 sierpnia

Czarni Połaniec – Nidzianka Bieliny
Pogoń 1945 Staszów – Łysica Bodzentyn
Naprzód Jędrzejów – Korona II Kielce
Neptun Końskie – Alit Ożarów
Zdrój Busko Zdrój – Unia Sędziszów
Hetman Włoszczowa – Nida Pińczów
Lubrzanka Kajetanów – ŁKS Łagów
Moravia Morawica – Partyzant Radoszyce
Sparta Kazimierza Wielka – Wisła Sandomierz

Kolejka 7 – 3-4 września

Wisła Sandomierz – Czarni Połaniec
Partyzant Radoszyce – Sparta Kazimierza Wielka
ŁKS Łagów – Moravia Morawica
Nida Pińczów – Lubrzanka Kajetanów
Unia Sędziszów – Hetman Włoszczowa
Alit Ożarów – Zdrój Busko Zdrój
Korona II Kielce – Neptun Końskie
Łysica Bodzentyn – Naprzód Jędrzejów
Nidzianka Bieliny – Pogoń 1945 Staszów

Kolejka 8 – 10-11 września

Czarni Połaniec – Pogoń 1945 Staszów
Naprzód Jędrzejów – Nidzianka Bieliny
Neptun Końskie – Łysica Bodzentyn
Zdrój Busko Zdrój – Korona II Kielce
Hetman Włoszczowa – Alit Ożarów
Lubrzanka Kajetanów – Unia Sędziszów
Moravia Morawica – Nida Pińczów
Sparta Kazimierza Wielka – ŁKS Łagów
Wisła Sandomierz – Partyzant Radoszyce

Kolejka 9 – 17-18 września

Partyzant Radoszyce – Czarni Połaniec
ŁKS Łagów – Wisła Sandomierz
Nida Pińczów – Sparta Kazimierza Wielka
Unia Sędziszów – Moravia Morawica
Alit Ożarów – Lubrzanka Kajetanów
Korona II Kielce – Hetman Włoszczowa
Łysica Bodzentyn – Zdrój Busko Zdrój
Nidzianka Bieliny – Neptun Końskie
Pogoń 1945 Staszów – Naprzód Jędrzejów

Kolejka 10 – 24-25 września

Czarni Połaniec – Naprzód Jędrzejów
Neptun Końskie – Pogoń 1945 Staszów
Zdrój Busko Zdrój – Nidzianka Bieliny
Hetman Włoszczowa – Łysica Bodzentyn
Lubrzanka Kajetanów – Korona II Kielce
Moravia Morawica – Alit Ożarów
Sparta Kazimierza Wielka – Unia Sędziszów
Wisła Sandomierz – Nida Pińczów
Partyzant Radoszyce – ŁKS Łagów

Kolejka 11 – 1-2 października

ŁKS Łagów – Czarni Połaniec
Nida Pińczów – Partyzant Radoszyce
Unia Sędziszów – Wisła Sandomierz
Alit Ożarów – Sparta Kazimierza Wielka
Korona II Kielce – Moravia Morawica
Łysica Bodzentyn – Lubrzanka Kajetanów
Nidzianka Bieliny – Hetman Włoszczowa
Pogoń 1945 Staszów – Zdrój Busko Zdrój
Naprzód Jędrzejów – Neptun Końskie

Kolejka 12 – 8-9 października

Czarni Połaniec – Neptun Końskie
Zdrój Busko Zdrój – Naprzód Jędrzejów
Hetman Włoszczowa – Pogoń 1945 Staszów
Lubrzanka Kajetanów – Nidzianka Bieliny
Moravia Morawica – Łysica Bodzentyn
Sparta Kazimierza Wielka – Korona II Kielce
Wisła Sandomierz – Alit Ożarów
Partyzant Radoszyce – Unia Sędziszów
ŁKS Łagów – Nida Pińczów

Kolejka 13 – 15-16 października

Nida Pińczów – Czarni Połaniec
Unia Sędziszów – ŁKS Łagów
Alit Ożarów – Partyzant Radoszyce
Korona II Kielce – Wisła Sandomierz
Łysica Bodzentyn – Sparta Kazimierza Wielka
Nidzianka Bieliny – Moravia Morawica
Pogoń 1945 Staszów – Lubrzanka Kajetanów
Naprzód Jędrzejów – Hetman Włoszczowa
Neptun Końskie – Zdrój Busko Zdrój

Kolejka 14 – 22-23 października

Czarni Połaniec – Zdrój Busko Zdrój
Hetman Włoszczowa – Neptun Końskie
Lubrzanka Kajetanów – Naprzód Jędrzejów
Moravia Morawica – Pogoń 1945 Staszów
Sparta Kazimierza Wielka – Nidzianka Bieliny
Wisła Sandomierz – Łysica Bodzentyn
Partyzant Radoszyce – Korona II Kielce
ŁKS Łagów – Alit Ożarów
Nida Pińczów – Unia Sędziszów

Kolejka 15 – 29-30 października

Unia Sędziszów – Czarni Połaniec
Alit Ożarów – Nida Pińczów
Korona II Kielce – ŁKS Łagów
Łysica Bodzentyn – Partyzant Radoszyce
Nidzianka Bieliny – Wisła Sandomierz
Pogoń 1945 Staszów – Sparta Kazimierza Wielka
Naprzód Jędrzejów – Moravia Morawica
Neptun Końskie – Lubrzanka Kajetanów
Zdrój Busko Zdrój – Hetman Włoszczowa

Kolejka 16 – 5-6 listopada

Czarni Połaniec – Hetman Włoszczowa
Lubrzanka Kajetanów – Zdrój Busko Zdrój
Moravia Morawica – Neptun Końskie
Sparta Kazimierza Wielka – Naprzód Jędrzejów
Wisła Sandomierz – Pogoń 1945 Staszów
Partyzant Radoszyce – Nidzianka Bieliny
ŁKS Łagów – Łysica Bodzentyn
Nida Pińczów – Korona II Kielce
Unia Sędziszów – Alit Ożarów

Kolejka 17 – 12-13 listopada

Alit Ożarów – Czarni Połaniec
Korona II Kielce – Unia Sędziszów
Łysica Bodzentyn – Nida Pińczów
Nidzianka Bieliny – ŁKS Łagów
Pogoń 1945 Staszów – Partyzant Radoszyce
Naprzód Jędrzejów – Wisła Sandomierz
Neptun Końskie – Sparta Kazimierza Wielka
Zdrój Busko Zdrój – Moravia Morawica
Hetman Włoszczowa – Lubrzanka Kajetanów

źródło: 90minut.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>