Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Zapraszamy na transmisję konferencji prasowej prezydenta Kiełba (video)

Lipiec 19, 2016 10:01 PM

Budżet obywatelski, droga obwodowa, S16 Festival, inwestycje TTBS, Światowe Dni Młodzieży oraz sprawy bieżące – to tematy konferencji prasowej prezydenta Tarnobrzega Grzegorza Kiełba. Konferencja odbędzie się w środę 20. lipca br., początek godz.12.

Z góry przepraszamy za ewentualne problemy techniczne.

9 Responses to Zapraszamy na transmisję konferencji prasowej prezydenta Kiełba (video)

  1. alex Odpowiedz

    19 lipca 2016 at 22:33

    Panie Marcinie Piasek bardzo proszę, aby Pan poszedł na tą konferencję, bo tylko Pan jako bezkompromisowy, niezależny będzie miał odwagę zadać trudne pytania prezydentowi w imieniu nas tarnobrzeżan. Niech się tłumaczy ze swoich nieprzemyślanych decyzji!!!!

  2. cenzor Odpowiedz

    19 lipca 2016 at 22:48

    Panie Marcinie proszę jeszcze w imieniu mieszkańców spytać się Miłościwie nam panującego PGK o te 1000 miejsc pracy którymi MNP chwalił się na na ubiegłorocznej konferencji prasowej/ linki do wglądu/ Jako jedyny niezależny dziennikarz w TBG jest pan naszą ostoją i ustami w zadawaniu niewygodnych pytań obecnej władzy.

    • davey Odpowiedz

      20 lipca 2016 at 10:22

      Zapytaj też Kołka o te ponad tysiąc miejsc pracy.Zapewne w tym portalu znajdziesz słynną konferencję prasową Kołka i Dybusa z kampanii wyborczej,gzdie Kołek właśnie obiecywał;”jeśli zostanę wybrany to utworzę ponad tysiąc miejsc pracy”.OK,rozliczasz Kiełba to i rozlicz Kołka.Został wybrany do Rady Miasta i jakby zapomniał o swej obietnicy.

  3. heh Odpowiedz

    19 lipca 2016 at 23:06

    Heh “niezależny”. Dobre:)

  4. Janusz Odpowiedz

    20 lipca 2016 at 10:37

    Kołek nie obiecywał tak jak robi to nasz prezydent,cofnijcie się pamięcią, co i ile obiecał, co zrealizował? nic! Wybrał go lud Tarnobrzega i myślał że złapał dobrego prezydenta,co się okazuje? audyty,kolesiostwo do kwadratu,inwestycji zero!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  5. mieszkaniec Odpowiedz

    20 lipca 2016 at 12:48

    Panie Kiełb, czy mieszkańcy pana wybrali na rzecznika prasowego czy na prezydenta?

  6. cenzor Odpowiedz

    20 lipca 2016 at 13:02

    davey ale Kołek nie jest prezydentem to jedno, Mastalerz był i też obiecywał złote góry np| sławetne tesco i dostał czerwona kartkę i nie jest prezydentem. PGK też obiecuje złote góry więc mieszkańcy mają prawo pytać o spełnienie obietnic bo z tym szedł do wyborów na prezydenta

    • davey Odpowiedz

      20 lipca 2016 at 16:22

      W takim razie i Kiełb dostanie czerwoną kartkę.Ale kiedy dostanie ją Kołek?Ja wiem,że to kampania była,ale te słowa są zapisane na taśmie więc może warto i tego rozliczyć,który tylko na potrzeby kampanii i bycia radnym za wszelką? cenę tak wiele mówił i obiecywał?Jeszcze raz powiem,w archiwum znajdzie się ta konferencja prasowa.Jeśli znajdę trochę więcej niż trochę czasu to sam ją wygrzebię.

    • davey Odpowiedz

      26 lipca 2016 at 16:45

      No i dzisiaj wygrzebałe,tylko obawiam się,że temat zszedł już z głównej strony i nikt tego nie dostrzeże.Ale,gdyby co to jest a najbardziej interesująca z tej konferencji jest minuta 35:51 i wspomniana przeze mnie obietnica Kołka.Nota bene z wielkim samozadowoleniem ogłoszona….
      http://nadwisla24.pl/2014/11/14/zapraszamy-na-relacje-video-live-z-konferencji-platformy-obywatelskiej-poczatek-godz-15/