Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Siarka Tarnobrzeg pewnie wygrywa z Olimpią Zambrów 3:0 (fotoreportaż oraz video HD)

Sierpień 24, 2016 7:45 PM

Siarka Tarnobrzeg pewnie pokonała Olimpię Zambrów 3:0 (1:0) w meczu 5. kolejki II ligi. To druga wygrana podopiecznych trenera Gąsiora w sezonie.

SIARKA TARNOBRZEG – OLIMPIA ZAMBRÓW 3:0 (1:0)

1:0 – Marcin STEFANIK 22′
2:0 – Konrad STĘPIEŃ 47′
3:0 – Daniel KOCZON 54′

Siarka: 1. Karol Dybowski – 13. Jan Grzesik, 4. Bartosz Waleńcik, 2. Radosław Sylwestrzak, 3. Krzysztof Suchecki – 17. Hubert Tomalski (58, 21. Michał Dawidowicz), 9. Marcin Stefanik, 10. Konrad Stępień, 16. Mateusz Czyżycki (67, 20. Grzegorz Płatek), 44. Michał Żebrakowski (76, 22. Kamil Lewandowski) – 11. Daniel Koczon (58, 23. Jakub Głaz).

Olimpia: 1. Maciej Humerski – 17. Artur Bogusz, 7. Michał Kuczałek, 5. Mariusz Gogol (55, 13. Jakub Cesarek), 3. Rafał Włodarczyk – 9. Przemysław Jastrzębski, 10. Daniel Michałowski, 21. Bartosz Osoliński, 24. Mateusz Jastrzębski (68, 25. Jakub Bach), 6. Bartosz Biel (59, 20. Łukasz Grzybowski) – 11. Karol Buzun (55, 19. Sebastian Szerszeń).

żółte kartki: Gogol, Kuczałek

sędziował: Jacek Lis (Katowice)

W ramach 6. kolejki Siarka rozegra wyjazdowe spotkanie z Kotwicą Kołobrzeg. Mecz rozegrany zostanie w sobotę 27. sierpnia br., początek godz.20.

foto: Piotr Morawski
video: Agnieszka Nycz, Piotr Morawski

WYNIKI POZOSTAŁYCH SPOTKAŃ ROZEGRANYCH W RAMACH 5. KOLEJKI II LIGI: Olimpia Elbląg – Stal Stalowa Wola 1:1, Warta Poznań – Polonia Warszawa 1:0, GKS Bełchatów – Odra Opole 0:0, Gryf Wejherowo – Polonia Bytom 4:0, Legionovia Legionowo – Raków Częstochowa 0:0, Radomiak Radom – Błękitni Stargard 2:1, Puszcza Niepołomice – Rozwój Katowice 2:1, Kotwica Kołobrzeg – ROW 1964 Rybnik 0:1

AKTUALNA KLASYFIKACJA II LIGI ZA 90MINUT.PL

16 Responses to Siarka Tarnobrzeg pewnie wygrywa z Olimpią Zambrów 3:0 (fotoreportaż oraz video HD)

  1. Dorian Odpowiedz

    24 sierpnia 2016 at 19:55

    Dawno nie widziałem w Tbg tak pięknej gierki jak dziś w drugiej połowie.

  2. Kibic UK Odpowiedz

    24 sierpnia 2016 at 21:13

    Super widowisko…bardzo dobra gra…zaangazowanie i pomysl na gre i tylko jedno jest na minus…FREKFENCJA !!!
    Znowu trybuny prawie puste…nie moge tego pojac…ale widac to juz specyfika tego miasta….szkoda…wielka szkoda…

    Brawo trener…brawo zawodnicy…kibice kolejny raz nie zdaja egzaminu !!!

  3. Kibic Odpowiedz

    24 sierpnia 2016 at 21:24

    Publika mała bo ludzie w pracy a dzieci w szkole.

    • q Odpowiedz

      24 sierpnia 2016 at 21:44

      Jakie dzieci chodzą do szkoły w sierpniu ??

  4. Szczepan Odpowiedz

    25 sierpnia 2016 at 10:47

    Frekwencja mała bo władze klubu nic z tym nie robią. Mała jest nie od dziś i co? Plakaty informujące o meczu tylko wieszają. Żadnej zachęty. Żadnej reakcji, akcji itp. Naprawdę nic się nie da zrobić?

  5. Szczepan Odpowiedz

    25 sierpnia 2016 at 10:52

    Przerażające jest to, że kolejny sezon i zarząd klubu nie podjął nawet próby zrobienia czegokolwiek np. obniżenia o 50% cen biletów, na próbę – może przyjdzie 2x więcej osób i kasa wyjdzie taka sama. Może. Kto wie? Ale lepiej nie robić NIC i uważać że wszystko jest ok.

    • Dorian Odpowiedz

      25 sierpnia 2016 at 13:08

      Dokładnie, kłania się najprostsza ekonomia. Taka próba już przecież była, w zeszłym sezonie w meczu z Puszczą, gdzie wstęp był za 5zł i ludzi przyszło prawie tyle co na derby.
      Nie dość, że nie ma promocji to bilet jest najdroższy w całej lidze. Dlaczego w np. w Opolu-bogatszym i o wiele większym od Tbg,bilety są po 10zł a u nas po 14?

  6. heniek Odpowiedz

    25 sierpnia 2016 at 20:49

    Proponuje karać tych co na mecze nie chodzą .A co do chu… oni sobie wyobrażają.!!!!!!!!!!!

  7. lotek Odpowiedz

    26 sierpnia 2016 at 08:09

    to dobry pomysł,jakieś 35 tysięcy mieszkańców miasta ma to w dupie i podlega karze :D

  8. df Odpowiedz

    26 sierpnia 2016 at 10:06

    akcje klubu po szkołach w mieście i okolicznych miejscowościach – Cygany, Chmielów, Jadachy, Baranów Sand, Dąbrowica, Sokolniki Furmany Grębów,
    Koprzywnica i stadion będzie za mały

  9. heniek Odpowiedz

    26 sierpnia 2016 at 10:44

    Wlasnie akcja po szkola i okolicznych miejscowosciach. jak ktos odmowi karac grzywna od 500 zl do 10 000 tys zloty.A co kuzwa.beda siedziec w domach i kupe robic?

  10. kotek Odpowiedz

    26 sierpnia 2016 at 11:05

    karać i zmuszać :D

    prawda jest smutna,jest Was garstka a blisko ponad 35 tyś mieszkańców miasta ma w dupie los chłopców Gąsiora.

    • pyk. Odpowiedz

      26 sierpnia 2016 at 12:56

      Nie jest do końca tak, jak to opisałeś/łaś, bo gdy przyjedzie sąsiadka spod Jamnicy nagle wyjmą sobie Siarkę z tyłków. Na tych ludziach należy się skupić i to ich przekonać, że kibicem się jest a nie bywa.

      • kotek Odpowiedz

        27 sierpnia 2016 at 11:41

        toć nikt nie broni Tobie,zarządowi,trenerowi i kopaczom akcji promocyjnej i przytarganiu nawet i 3 tysięcy widzów co mecz,co Was wszystkich powstrzymuje ? lato ? jezioro ? nie :)
        derby są raz do roku,góra dwa gdy był Mielec… poza tym na trybunach są grupki na ledwie kilkaset (400 w porywach do 600 widzów) reszta ma to naprawdę w czterech literach.
        smutne ale prawdziwe.
        i niekoniecznie to wina zarządu choć oni akurat ani nic nie robią a zwykle tylko wykonują,wiadomo zresztą czyje,polecenia.
        tym niemniej atrakcja jaką oferują w wcale nie zawrotnej cenie jest dość mizerna i nawet w takim mieście jak Tarnobrzeg można znaleźć ciekawsze zajęcie niż kopaninę na 3 poziomie rozgrywek.

        • pyk. Odpowiedz

          27 sierpnia 2016 at 13:15

          Spuść powietrze i przeczytaj jeszcze raz to, co wcześniej napisałem.