Siarka Tarnobrzeg remisuje z Rakowem Częstochowa 1:1 (video HD)

Po bardzo ciekawym spotkaniu Siarka Tarnobrzeg zremisowała z Rakowem Częstochowa 1:1 (0:0) w meczu 7. kolejki II ligi. Na prowadzenie goście wyszli w 53 minucie po bramce strzelonej przez Konrada Zaradnego, zaś gola wyrównującego zdobył w 85 minucie Marcin Stromecki.

W ramach 8. kolejki II ligi Siarka Tarnobrzeg rozegra wyjazdowe spotkanie z Polonią Bytom. Mecz odbędzie się w sobotę 10. września br., początek godz. 17.

SIARKA TARNOBRZEG – RAKÓW CZĘSTOCHOWA 1:1 (0:0)

0:1 – Zaradny 53′
1:1 – Stromecki 85′

SIARKA: 1. Karol Dybowski – 13. Jan Grzesik, 4. Bartosz Waleńcik, 2. Radosław Sylwestrzak, 21. Michał Dawidowicz (75, 3. Krzysztof Suchecki) – 11. Daniel Koczon, 9. Marcin Stefanik, 10. Konrad Stępień (75, 8. Marcin Stromecki), 16. Mateusz Czyżycki (55, 7. Patryk Szewc), 17. Hubert Tomalski – 44. Michał Żebrakowski.

RAKÓW: 1. Tomasz Loska – 17. Przemysław Oziębała, 26. Łukasz Góra, 2. Tomáš Petrášek, 18. Lukáš Ďuriška, 13. Piotr Malinowski (88, 8. Kamil Wojtyra) – 6. Filip Kowalczyk (46, 11. Konrad Zaradny), 5. Tomasz Margol, 7. Rafał Figiel, 27. Przemysław Mizgała (68, 23. Dawid Kamiński) – 10. Adam Czerkas (78, 9. Tomasz Płonka).

żółte kartki: Stefanik – Figiel.

sędziował: Daniel Kruczyński (Żywiec)

źródło: 90minut.pl

WYNIKI POZOSTAŁYCH SPOTKAŃ ROZEGRANYCH W RAMACH 7. KOLEJKI II LIGI: Warta Poznań – Stal Stalowa Wola 3:3, GKS Bełchatów – Olimpia Elbląg 2:2, Gryf Wejherowo – Polonia Warszawa 0:0, Legionovia Legionowo – Odra Opole (4.09), ROW 1964 Rybnik – Polonia Bytom 1:2, Radomiak Radom – Kotwica Kołobrzeg 3:2, Puszcza Niepołomice – Olimpia Zambrów (4.09), Rozwój Katowice – Błękitni Stargard 0:1