Wisła Sandomierz wygrywa z Czarnymi z Połańca i awansuje na pozycję lidera rozgrywek (zdjęcia oraz video HD)

Szóste w sezonie i piąte z rzędu zwycięstwo odniosła Wisła Sandomierz. W meczu 7. kolejki IV ligi świętokrzyskiej sandomierska drużyna pokonała Czarnych z Połańca 1:0 i awansowała na pozycję lidera rozgrywek.

Bramkę na wagę trzech punktów strzelił w 73 minucie Przemysław Michalski. W ramach 8. kolejki Wisła podejmie Partyzanta z Radoszyc, który aktualnie plasuje się na 11 pozycji. Mecz rozegrany zostanie w niedzielę 11. września br. na sandomierskim stadionie, początek godz.16.

WISŁA SANDOMIERZ – CZARNI POŁANIEC 1:0 (0:0)
1:0 – Michalski 73′

WISŁA: Drzymała – Beszczyński, Ziółek, Korona, Chorab (80′ Bażant), Piątkowski, Tur (82′ Górski), Kwiecień, Mandzelowski (74′ Łata) – Stróżak (89’Matuszczak), Michalski