Rezerwy Siarki Tarnobrzeg wygrywają z Łęgiem Stany 4:1 (fotoreportaż oraz video HD)

Rezerwy Siarki Tarnobrzeg wygrały z Łęgiem Stany 4:1 w meczu 5. kolejki A klasy. Spotkanie rozegrane zostało w niedzielę w Tarnobrzegu.

W pierwszej połowie spotkania rezerwy Siarki nie potrafiły wykorzystać przewagi na boisku, dopiero w doliczonym czasie celnym strzałem z przed linii pola karnego popisuje się Marcin Stromecki i tarnobrzeska drużyna wychodzi na prowadzenie. Drugą połowę Siarka rozpoczęła bardzo dobrze, w pierwszej akcji po gwizdku na listę strzelców wpisuje się Grzegorz Płatek podwyższając prowadzenie gospodarzy. Zaledwie dwie minuty później jest już 3:0, tym razem po ładnym trafieniu Jakuba Głaza.

W 83 minucie ambitnie grający goście zdobywają jedyną bramkę w tym meczu, a jej autorem jest Łukasz Kozioł. Wynik spotkania na 4:1 ustala Marcin Stromecki, pewnie wykorzystując podyktowany w 89 minucie rzut karny.

W ramach 6. kolejki A klasy rezerwy Siarki zmierzą się na wyjeździe ze Strażakiem z Przyszowa.