Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Pomysł na prezent – lot na paralotni. Nie powielaj schematów!

Wrzesień 23, 2016 5:24 PM

Szukając prezentu dla bliskiej osoby coraz częściej decydujemy się na podarunki niebanalne. Aż 46% z nas uważa, że prezent powinien zaskoczyć obdarowywanego. Coraz częściej spróbowanie sportu ekstremalnego jest rozwiązaniem, na które obdarowujący się decydują.

Niegdyś klasycznie – perfumy, odzież czy biżuteria. Dziś już jednak zgoła inaczej – sporty ekstremalne, które mają być połączeniem rozrywki, adrenaliny i miłego spędzania wolnego czasu. Według badań, to właśnie 43% kupujących prezent dla swoich bliskich, chce zainwestować swoje pieniądze na ekstremalną rozrywkę. Loty paralotnią wydają się być najrozsądniejszą z opcji.

Ekstremalne wyzwanie

Aż 69% badanych słysząc słowa „sport ekstremalny” w pierwszej kolejności wymienia właśnie loty paralotnią. Powód jest oczywisty – podniebne podróże na paralotni to rozgrywka dla prawdziwych twardzieli. Chcąc spróbować się z własnymi słabościami, najlepiej dać się wciągnąć w tę podniebną przygodę.

Emocje

Niespełna 36% badanych podkreśla, że w codziennym życiu bardzo często okazują różnego rodzaju emocje. Najbardziej – co oczywiste – zapamiętane zostają emocje skrajne. Loty paralotnią są gwarantem przeżycia takich właśnie skrajnych uczuć. Na początku jest niepewność, potem lęk, czasem strach, na końcu adrenalina i finalnie – wielka radość.

Bezpieczeństwo

Bardzo często pojawia się pytanie – a co się stanie, gdy prowadzący paralotnię straci nad nią panowanie? Latanie paralotnią jest bardzo bezpieczne. Lądowanie jest bardzo łagodne i krótkie. Niemożliwe jest, aby coś zaburzyło harmonijny lot. Wytrzymałość paralotni to 3 tony, a pasażerowie ważą raptem dwieście kilogramów.

Rozrywka dla każdego

Loty paralotnią są dostępne dla wszystkich. Nie ważna jest płeć, wiek ani wzrost. Instruktorzy potrafią prowadzić paralotnię niezależnie od tego, kto jest jej pasażerem.

Zobacz także: Lot motolotnią