Grad żółtych kartek i 4 bramki. Siarka remisuje z Polonią Warszawa (video)

Piłkarze Siarki Tarnobrzeg zremisowali w Warszawie z miejscową Polonią 2:2 (1:1) w meczu 10. kolejki II ligi.

Wynik spotkania otworzył w 28 minucie Daniel Koczon skutecznie egzekwując podyktowany rzut karny. Do wyrównania gospodarze doprowadzili w 41 minucie po trafieniu Donatasa Nakrošiusa. Po przerwie, w 53 minucie na listę strzelców wpisuje się Michał Żebrakowski i Siarka drugi raz w tym spotkaniu wychodzi na prowadzenie. Zaledwie 6 minut później Karola Dybowskiego pokonuje Fabian Pawela, ustalając wynik meczu na 2:2.

W ramach 11. kolejki Siarka podejmie Olimpię Elbląg. Mecz rozegrany zostanie w sobotę 1. października, początek godz.15.

POLONIA WARSZAWA – SIARKA TARNOBRZEG 2:2 (1:1)

0:1 – Koczon 28′ (k)
1:1 – Nakrošius 41′
1:2 – Żebrakowski 53′
2:2 – Pawela 59′

Polonia: Dominik Pusek – Przemysław Szabat, Daniel Choroś, Karol Worach, Grzegorz Wojdyga – Aleksander Tomaszewski (63′ Mariusz Marczak), Donatas Nakrošius, Michał Oświęcimka (75′ Piotr Kosiorowski), Michał Zapaśnik (63′ Bartosz Wiśniewski), Marcin Kluska (77′ Mariusz Wierzbowski) – Fabian Pawela.

Siarka: Karol Dybowski – Jan Grzesik, Bartosz Waleńcik, Marcin Stefanik, Michał Dawidowicz – Daniel Koczon (79′ Jakub Głaz), Marcin Stromecki, Mateusz Czyżycki, Hubert Tomalski, Patryk Szewc (59′ Grzegorz Płatek) – Michał Żebrakowski.

Żółte kartki: Tomaszewski, Pawela, Wojdyga, Oświęcimka, Zapaśnik, Szabat, Kosiorowski, Choroś, Nakrošius – Stefanik, Tomalski, Szewc, Stromecki, Dawidowicz.

Czerwona kartka: Marcin Stromecki (2 żk).

Sędzia: Dawid Bukowczan (Żywiec).

źródło&video: Polonia Warszawa

WYNIKI POZOSTAŁYCH SPOTKAŃ ROZEGRANYCH W RAMACH 10. KOLEJKI II LIGI: Stal Stalowa Wola – Olimpia Zambrów 3:1, Kotwica Kołobrzeg – Błękitni Stargard 0:1, Raków Częstochowa – Rozwój Katowice 3:0, Polonia Bytom – Puszcza Niepołomice 1:2, Odra Opole – Radomiak Radom 0:0, Olimpia Elbląg – ROW 1964 Rybnik 3:2, Warta Poznań – Legionovia Legionowo 0:2, GKS Bełchatów – Gryf Wejherowo 2:3