Festiwal bramek w Tarnobrzegu. Siarka wygrywa z Olimpią Elbląg 4:1 (fotoreportaż oraz video HD)

Siarka Tarnobrzeg wygrała z Olimpią Elbląg aż 4:1 (1:1) w meczu 11. kolejki II ligi. Tym samym tarnobrzeska drużyna utrzymała status niepokonanej na własnym stadionie w rundzie jesiennej.

Po pierwszej połowie był remis 1:1. Najpierw w 21 minucie Karola Dybowskiego pokonał Łukasz Pietroń, do wyrównania doprowadził zaś Michał Żebrakowski w 38 minucie. Drugą połowę agresywnie rozpoczęła Siarka, stwarzając kilka dobrych sytuacji do zdobycia bramki. Sztuka ta udała się już w 56 minucie po trafieniu Daniela Koczona.

W 60 minucie sędzia odgwizduje rzut karny za faul na Michale Żebrakowskim, podyktowaną jedenastkę pewnie wykorzystuje Daniel Koczon i Siarka prowadzi już 3:1. Wynik spotkania ustalił w 90 minucie Jakub Głaz.

W ramach 12. kolejki Siarka zmierzy się w Poznaniu z miejscową Wartą. Mecz rozegrany zostanie w sobotę 8. października, początek godz.16.

SIARKA TARNOBRZEG – OLIMPIA ELBLĄG 4:1 (1:1)

0:1 – Pietroń 21′
1:1 – Żebrakowski 38′
2:1 – Koczon 56′
3:1 – Koczon 61′ (k)
4:1 – Głaz 90′

żółte kartki: Stromecki – Bukacki, Danowski

Siarka Tarnobrzeg: Dybowski, Grzesik, Waleńcik, Stępień (C), Dawidowicz, Stefanik, Czyżycki (33.Stromecki), Szewc (72.Płatek), Tomalski (83.Głaz), Koczon (90.Przewoźnik), Żebrakowski

Olimpia Elbląg: Daniel, Bukacki, Kubowicz (C), Wenger, Maciążek, Ressel (59.Kolosov), Sokołowski, Stępień (82.Danowski), Pietroń (71.Szuprytowski), Bojas, Piceluk (59.Burkhardt)

źródło: własne, Lajfy.com

FOTOREPORTAŻ Z MECZU JUŻ WKRÓTCE. ZAPRASZAMY

WYNIKI POZOSTAŁYCH SPOTKAŃ ROZEGRANYCH W RAMACH 11. KOLEJKI II LIGI: Błękitni Stargard – Raków Częstochowa 2:2, Rozwój Katowice – Polonia Bytom 2:0, Gryf Wejherowo – Stal Stalowa Wola 0:1, Legionovia Legionowo – GKS Bełchatów 1:0, Olimpia Zambrów – Kotwica Kołobrzeg 1:0, Puszcza Niepołomice – Odra Opole 1:1, Radomiak Radom – Polonia Warszawa 1:0