Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Na początek PGE Turów Zgorzelec – terminarz spotkań Siarki Tarnobrzeg w sezonie 2016/17 Tauron Basket Ligi

Październik 2, 2016 6:57 PM

Dziewiąta drużyna ubiegłego sezonu – PGE Turów Zgorzelec będzie pierwszym rywalem Siarki Tarnobrzeg w rozgrywkach Tauron Basket Ligi. Mecz rozegrany zostanie w sobotę 8. października w tarnobrzeskiej hali MOSiR, początek godz.18.

Runda Zasadnicza (1 kolejka)

Miasto Szkła Krosno – Rosa Radom 08.10.2016 12:40
Trefl Sopot – Stelmet BC Zielona Góra 08.10.2016 17:00
Siarka Tarnobrzeg – PGE Turów Zgorzelec 08.10.2016 18:00
MKS Dąbrowa Górnicza – Asseco Gdynia 08.10.2016 18:00
Energa Czarni Słupsk – Polfarmex Kutno 08.10.2016 18:00
Polpharma Starogard Gdański – Anwil Włocławek 09.10.2016 12:40
Polski Cukier Toruń – BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 09.10.2016 16:00
King Szczecin – TBV Start Lublin 10.10.2016 18:00
Miasto Szkła Krosno – AZS Koszalin 11.10.2016 18:00

Runda Zasadnicza (2 kolejka)

Stelmet BC Zielona Góra – Siarka Tarnobrzeg 12.10.2016 19:00
AZS Koszalin – Energa Czarni Słupsk 14.10.2016 18:00
Anwil Włocławek – King Szczecin 15.10.2016 18:00
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski – Trefl Sopot 16.10.2016 12:40
Rosa Radom – Polski Cukier Toruń 16.10.2016 17:00
TBV Start Lublin – MKS Dąbrowa Górnicza 16.10.2016 18:00
PGE Turów Zgorzelec – Polpharma Starogard Gdański 16.10.2016 18:00
Asseco Gdynia – Miasto Szkła Krosno 17.10.2016 19:00
Stelmet BC Zielona Góra – Polfarmex Kutno 15.04.2017 15:00

Runda Zasadnicza (3 kolejka)

MKS Dąbrowa Górnicza – Anwil Włocławek 21.10.2016 18:00
Trefl Sopot – Rosa Radom 22.10.2016 17:00
Polfarmex Kutno – AZS Koszalin 22.10.2016 17:30
Siarka Tarnobrzeg – BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 22.10.2016 18:00
Polpharma Starogard Gdański – Stelmet BC Zielona Góra 22.10.2016 18:00
Miasto Szkła Krosno – TBV Start Lublin 22.10.2016 18:00
Energa Czarni Słupsk – Asseco Gdynia 22.10.2016 18:00
King Szczecin – PGE Turów Zgorzelec 23.10.2016 12:40
MKS Dąbrowa Górnicza – Polski Cukier Toruń 25.10.2016 19:00

Runda Zasadnicza (4 kolejka)

TBV Start Lublin – Energa Czarni Słupsk 28.10.2016 18:00
PGE Turów Zgorzelec – MKS Dąbrowa Górnicza 28.10.2016 18:30
Anwil Włocławek – Miasto Szkła Krosno 29.10.2016 18:00
Stelmet BC Zielona Góra – King Szczecin 29.10.2016 18:00
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski – Polpharma Starogard Gdański 29.10.2016 18:00
Rosa Radom – Siarka Tarnobrzeg 29.10.2016 18:00
Asseco Gdynia – Polfarmex Kutno 30.10.2016 12:40
Polski Cukier Toruń – Trefl Sopot 30.10.2016 16:00
PGE Turów Zgorzelec – AZS Koszalin 02.11.2016 18:30

Runda Zasadnicza (5 kolejka)

Siarka Tarnobrzeg – Polski Cukier Toruń 04.11.2016 18:00
Polfarmex Kutno – TBV Start Lublin 05.11.2016 17:30
Polpharma Starogard Gdański – Rosa Radom 05.11.2016 18:00
MKS Dąbrowa Górnicza – Stelmet BC Zielona Góra 05.11.2016 18:00
Energa Czarni Słupsk – Anwil Włocławek 06.11.2016 12:40
King Szczecin – BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 06.11.2016 18:00
AZS Koszalin – Asseco Gdynia 06.11.2016 18:00
Miasto Szkła Krosno – PGE Turów Zgorzelec 07.11.2016 18:00
King Szczecin – Trefl Sopot 12.04.2017 18:00

Runda Zasadnicza (6 kolejka)

Anwil Włocławek – Polfarmex Kutno 11.11.2016 18:00
Polski Cukier Toruń – Polpharma Starogard Gdański 12.11.2016 17:00
TBV Start Lublin – AZS Koszalin 12.11.2016 18:00
PGE Turów Zgorzelec – Energa Czarni Słupsk 12.11.2016 18:00
Stelmet BC Zielona Góra – Miasto Szkła Krosno 12.11.2016 18:00
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski – MKS Dąbrowa Górnicza 12.11.2016 18:00
Rosa Radom – King Szczecin 12.11.2016 18:00
Trefl Sopot – Siarka Tarnobrzeg 12.11.2016 18:00
Anwil Włocławek – Asseco Gdynia 16.11.2016 18:00 –:–

Runda Zasadnicza (7 kolejka)

King Szczecin – Polski Cukier Toruń 18.11.2016 19:00
Polfarmex Kutno – PGE Turów Zgorzelec 19.11.2016 17:30
Polpharma Starogard Gdański – Trefl Sopot 19.11.2016 18:00
MKS Dąbrowa Górnicza – Rosa Radom 19.11.2016 18:00
Miasto Szkła Krosno – BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 19.11.2016 18:00
Energa Czarni Słupsk – Stelmet BC Zielona Góra 20.11.2016 18:00
AZS Koszalin – Anwil Włocławek 20.11.2016 18:00
Asseco Gdynia – TBV Start Lublin 21.11.2016 19:00
Polpharma Starogard Gdański – Siarka Tarnobrzeg 23.11.2016 19:00
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski – Energa Czarni Słupsk 22.12.2016 19:00

Runda Zasadnicza (8 kolejka)

Polfarmex Kutno – BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 26.11.2016 17:30
MKS Dąbrowa Górnicza – Trefl Sopot 26.11.2016 18:00
Miasto Szkła Krosno – Polski Cukier Toruń 26.11.2016 18:00
Energa Czarni Słupsk – Rosa Radom 27.11.2016 18:00
AZS Koszalin – Stelmet BC Zielona Góra 27.11.2016 18:00
Asseco Gdynia – PGE Turów Zgorzelec 27.11.2016 18:00
TBV Start Lublin – Anwil Włocławek 28.11.2016 19:00
King Szczecin – Siarka Tarnobrzeg 30.11.2016 18:00
TBV Start Lublin – Polpharma Starogard Gdański 01.12.2016 19:00

Runda Zasadnicza (9 kolejka)

BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski – AZS Koszalin 03.12.2016 18:00
Trefl Sopot – Miasto Szkła Krosno 03.12.2016 18:00
Polski Cukier Toruń – Energa Czarni Słupsk 04.12.2016 16:00
Stelmet BC Zielona Góra – Asseco Gdynia 04.12.2016 17:00
Rosa Radom – Polfarmex Kutno 04.12.2016 17:00
PGE Turów Zgorzelec – TBV Start Lublin 04.12.2016 18:00
Siarka Tarnobrzeg – MKS Dąbrowa Górnicza 04.12.2016 18:00
Polpharma Starogard Gdański – King Szczecin 04.12.2016 18:00 –:–
Siarka Tarnobrzeg – Anwil Włocławek 07.12.2016 18:00

Runda Zasadnicza (10 kolejka)

Asseco Gdynia – BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 09.12.2016 19:00
Polfarmex Kutno – Polski Cukier Toruń 10.12.2016 17:30
MKS Dąbrowa Górnicza – Polpharma Starogard Gdański 10.12.2016 18:00
Miasto Szkła Krosno – Siarka Tarnobrzeg 10.12.2016 18:00
Energa Czarni Słupsk – Trefl Sopot 10.12.2016 18:00
AZS Koszalin – Rosa Radom 10.12.2016 18:00
TBV Start Lublin – Stelmet BC Zielona Góra 10.12.2016 18:00
Anwil Włocławek – PGE Turów Zgorzelec 10.12.2016 18:00
Asseco Gdynia – King Szczecin 14.12.2016 19:00

Runda Zasadnicza (11 kolejka)

Trefl Sopot – PGE Turów Zgorzelec 14.12.2016 19:00
Stelmet BC Zielona Góra – Anwil Włocławek 17.12.2016 18:00
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski – TBV Start Lublin 17.12.2016 18:00
Trefl Sopot – Polfarmex Kutno 17.12.2016 18:00
Siarka Tarnobrzeg – Energa Czarni Słupsk 17.12.2016 18:00
Polpharma Starogard Gdański – Miasto Szkła Krosno 17.12.2016 18:00
Rosa Radom – Asseco Gdynia 18.12.2016 17:00
King Szczecin – MKS Dąbrowa Górnicza 18.12.2016 18:00
Polski Cukier Toruń – AZS Koszalin 19.12.2016 19:00

Runda Zasadnicza (12 kolejka)

Asseco Gdynia – Polski Cukier Toruń 23.12.2016 19:00
PGE Turów Zgorzelec – Stelmet BC Zielona Góra 26.12.2016
Polfarmex Kutno – Siarka Tarnobrzeg 28.12.2016 17:30
Miasto Szkła Krosno – King Szczecin 28.12.2016 18:00
Anwil Włocławek – BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 28.12.2016 18:00
Energa Czarni Słupsk – Polpharma Starogard Gdański 28.12.2016 18:15
AZS Koszalin – Trefl Sopot 28.12.2016 19:00
TBV Start Lublin – Rosa Radom 28.12.2016 19:00
AZS Koszalin – MKS Dąbrowa Górnicza 11.01.2017 19:00

Runda Zasadnicza (13 kolejka)

BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski – PGE Turów Zgorzelec 07.01.2017 18:00
Rosa Radom – Anwil Włocławek 07.01.2017 18:00
Trefl Sopot – Asseco Gdynia 07.01.2017 18:00
Siarka Tarnobrzeg – AZS Koszalin 07.01.2017 18:00
Polpharma Starogard Gdański – Polfarmex Kutno 07.01.2017 18:00
MKS Dąbrowa Górnicza – Miasto Szkła Krosno 07.01.2017 18:00
Stelmet BC Zielona Góra – Polski Cukier Toruń 07.01.2017 19:00
King Szczecin – Energa Czarni Słupsk 08.01.2017 18:00
Polski Cukier Toruń – TBV Start Lublin 11.01.2017 19:00

Runda Zasadnicza (14 kolejka)

Polfarmex Kutno – King Szczecin 14.01.2017 17:30
Energa Czarni Słupsk – MKS Dąbrowa Górnicza 14.01.2017 18:00
AZS Koszalin – Polpharma Starogard Gdański 14.01.2017 18:00
Anwil Włocławek – Polski Cukier Toruń 14.01.2017 18:00
PGE Turów Zgorzelec – Rosa Radom 14.01.2017 18:00
Stelmet BC Zielona Góra – BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 14.01.2017 18:00
Asseco Gdynia – Siarka Tarnobrzeg 15.01.2017 18:00
TBV Start Lublin – Trefl Sopot 15.01.2017 18:00
Polfarmex Kutno – Miasto Szkła Krosno 18.01.2017 17:30

Runda Zasadnicza (15 kolejka)

Rosa Radom – BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 12.10.2016 19:00
Trefl Sopot – Anwil Włocławek 19.01.2017 18:00
Polski Cukier Toruń – PGE Turów Zgorzelec 21.01.2017 17:00
Siarka Tarnobrzeg – TBV Start Lublin 21.01.2017 18:00
Polpharma Starogard Gdański – Asseco Gdynia 21.01.2017 18:00
MKS Dąbrowa Górnicza – Polfarmex Kutno 21.01.2017 18:00
Miasto Szkła Krosno – Energa Czarni Słupsk 21.01.2017 18:00
Rosa Radom – Stelmet BC Zielona Góra 22.01.2017 17:00
King Szczecin – AZS Koszalin 22.01.2017 18:00

Runda Zasadnicza (16 kolejka)

BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski – Polski Cukier Toruń 25.01.2017 18:00
AZS Koszalin – Miasto Szkła Krosno 27.01.2017 18:00
Asseco Gdynia – MKS Dąbrowa Górnicza 27.01.2017 19:00
Polfarmex Kutno – Energa Czarni Słupsk 28.01.2017 17:30
PGE Turów Zgorzelec – Siarka Tarnobrzeg 28.01.2017 18:00
Anwil Włocławek – Polpharma Starogard Gdański 28.01.2017 18:00
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski – Rosa Radom 28.01.2017 19:00
Stelmet BC Zielona Góra – Trefl Sopot 29.01.2017 17:00
TBV Start Lublin – King Szczecin 29.01.2017 18:00
Polpharma Starogard Gdański – TBV Start Lublin 09.02.2017 19:00

Runda Zasadnicza (17 kolejka)

Miasto Szkła Krosno – Asseco Gdynia 01.02.2017 18:00
Siarka Tarnobrzeg – Stelmet BC Zielona Góra 01.02.2017 18:00
Energa Czarni Słupsk – AZS Koszalin 01.02.2017 18:15
MKS Dąbrowa Górnicza – TBV Start Lublin 01.02.2017 19:00
King Szczecin – Anwil Włocławek 01.02.2017 19:00
Polpharma Starogard Gdański – PGE Turów Zgorzelec 01.02.2017 19:00
Trefl Sopot – BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 01.02.2017 19:00
Polski Cukier Toruń – Rosa Radom 01.02.2017 19:00
Miasto Szkła Krosno – Polfarmex Kutno 22.02.2017 18:00

Runda Zasadnicza (18 kolejka)

Rosa Radom – Trefl Sopot 04.02.2017 18:00
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski – Siarka Tarnobrzeg 04.02.2017 18:00
PGE Turów Zgorzelec – King Szczecin 04.02.2017 18:00
Anwil Włocławek – MKS Dąbrowa Górnicza 04.02.2017 18:00
TBV Start Lublin – Miasto Szkła Krosno 04.02.2017 18:00
Polski Cukier Toruń – Stelmet BC Zielona Góra 05.02.2017 16:00
AZS Koszalin – Polfarmex Kutno 05.02.2017 18:00
Asseco Gdynia – Energa Czarni Słupsk 06.02.2017 19:00
Stelmet BC Zielona Góra – Polpharma Starogard Gdański 15.03.2017 19:00

Runda Zasadnicza (19 kolejka)

MKS Dąbrowa Górnicza – AZS Koszalin 08.02.2017 19:00
Polfarmex Kutno – Asseco Gdynia 11.02.2017 17:30
MKS Dąbrowa Górnicza – PGE Turów Zgorzelec 11.02.2017 18:00
Siarka Tarnobrzeg – Rosa Radom 11.02.2017 18:00
Trefl Sopot – Polski Cukier Toruń 11.02.2017 18:00
Energa Czarni Słupsk – TBV Start Lublin 12.02.2017 18:00
Miasto Szkła Krosno – Anwil Włocławek 12.02.2017 18:00
Polpharma Starogard Gdański – BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 12.02.2017 18:00
King Szczecin – Stelmet BC Zielona Góra 13.02.2017 18:00

Runda Zasadnicza (20 kolejka)

PGE Turów Zgorzelec – Trefl Sopot 22.02.2017 18:30
Polski Cukier Toruń – Siarka Tarnobrzeg 24.02.2017 19:00
Rosa Radom – Polpharma Starogard Gdański 25.02.2017 18:00
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski – King Szczecin 25.02.2017 18:00
Stelmet BC Zielona Góra – MKS Dąbrowa Górnicza 25.02.2017 18:00
PGE Turów Zgorzelec – Miasto Szkła Krosno 25.02.2017 18:00
Anwil Włocławek – Energa Czarni Słupsk 25.02.2017 18:00
TBV Start Lublin – Polfarmex Kutno 26.02.2017 18:00
Asseco Gdynia – AZS Koszalin 26.02.2017 18:00

Runda Zasadnicza (21 kolejka)

King Szczecin – Asseco Gdynia 03.03.2017 19:00
Polfarmex Kutno – Anwil Włocławek 04.03.2017 17:30
AZS Koszalin – TBV Start Lublin 04.03.2017 18:00
Energa Czarni Słupsk – PGE Turów Zgorzelec 04.03.2017 18:00
Miasto Szkła Krosno – Stelmet BC Zielona Góra 04.03.2017 18:00
MKS Dąbrowa Górnicza – BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 04.03.2017 18:00
Polpharma Starogard Gdański – Polski Cukier Toruń 04.03.2017 18:00
Siarka Tarnobrzeg – Trefl Sopot 04.03.2017 18:00
King Szczecin – Rosa Radom 15.03.2017 19:00

Runda Zasadnicza (22 kolejka)

Anwil Włocławek – Siarka Tarnobrzeg 08.03.2017 18:00
Trefl Sopot – Polpharma Starogard Gdański 11.03.2017 18:00
Rosa Radom – MKS Dąbrowa Górnicza 11.03.2017 18:00
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski – Miasto Szkła Krosno 11.03.2017 18:00
Stelmet BC Zielona Góra – Energa Czarni Słupsk 11.03.2017 18:00
PGE Turów Zgorzelec – Polfarmex Kutno 11.03.2017 18:00
Polski Cukier Toruń – King Szczecin 12.03.2017 16:00
TBV Start Lublin – Asseco Gdynia 12.03.2017 18:00
Anwil Włocławek – AZS Koszalin 13.03.2017 18:00

Runda Zasadnicza (23 kolejka)

Polski Cukier Toruń – Miasto Szkła Krosno 18.03.2017 17:00
Trefl Sopot – MKS Dąbrowa Górnicza 18.03.2017 18:00
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski – Polfarmex Kutno 18.03.2017 18:00
Stelmet BC Zielona Góra – AZS Koszalin 18.03.2017 18:00
PGE Turów Zgorzelec – Asseco Gdynia 18.03.2017 18:00
Rosa Radom – Energa Czarni Słupsk 19.03.2017 17:00
Siarka Tarnobrzeg – King Szczecin 19.03.2017 18:00
Anwil Włocławek – TBV Start Lublin 19.03.2017 18:00
Siarka Tarnobrzeg – Polpharma Starogard Gdański 22.03.2017 18:00

Runda Zasadnicza (24 kolejka)

Asseco Gdynia – Anwil Włocławek 23.03.2017 19:00 -
Polfarmex Kutno – Rosa Radom 25.03.2017 17:30
TBV Start Lublin – PGE Turów Zgorzelec 25.03.2017 18:00
AZS Koszalin – BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 25.03.2017 18:00
Energa Czarni Słupsk – Polski Cukier Toruń 25.03.2017 18:00
Miasto Szkła Krosno – Trefl Sopot 25.03.2017 18:00
MKS Dąbrowa Górnicza – Siarka Tarnobrzeg 25.03.2017 18:00
King Szczecin – Polpharma Starogard Gdański 25.03.2017 18:00
Asseco Gdynia – Stelmet BC Zielona Góra 26.03.2017 18:00

Runda Zasadnicza (25 kolejka)

Trefl Sopot – King Szczecin 03.11.2016 18:30
Polski Cukier Toruń – Polfarmex Kutno 31.03.2017 19:00
Polpharma Starogard Gdański – MKS Dąbrowa Górnicza 01.04.2017 18:00
Siarka Tarnobrzeg – Miasto Szkła Krosno 01.04.2017 18:00
Trefl Sopot – Energa Czarni Słupsk 01.04.2017 18:00
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski – Asseco Gdynia 01.04.2017 18:00
Stelmet BC Zielona Góra – TBV Start Lublin 01.04.2017 18:00
PGE Turów Zgorzelec – Anwil Włocławek 01.04.2017 18:00
Rosa Radom – AZS Koszalin 02.04.2017 17:00

Runda Zasadnicza (26 kolejka)

Anwil Włocławek – Stelmet BC Zielona Góra 05.04.2017 18:00
Miasto Szkła Krosno – Polpharma Starogard Gdański 05.04.2017 18:00
Energa Czarni Słupsk – Siarka Tarnobrzeg 05.04.2017 18:15
TBV Start Lublin – BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 05.04.2017 19:00
Asseco Gdynia – Rosa Radom 05.04.2017 19:00
AZS Koszalin – Polski Cukier Toruń 05.04.2017 19:00
Polfarmex Kutno – Trefl Sopot 05.04.2017 19:00
MKS Dąbrowa Górnicza – King Szczecin 05.04.2017 19:00
AZS Koszalin – PGE Turów Zgorzelec 12.04.2017 19:00

Runda Zasadnicza (27 kolejka)

Polski Cukier Toruń – Asseco Gdynia 08.04.2017 17:00
Polpharma Starogard Gdański – Energa Czarni Słupsk 08.04.2017 18:00
Siarka Tarnobrzeg – Polfarmex Kutno 08.04.2017 18:00
Trefl Sopot – AZS Koszalin 08.04.2017 18:00
Rosa Radom – TBV Start Lublin 08.04.2017 18:00
Stelmet BC Zielona Góra – PGE Turów Zgorzelec 08.04.2017 18:00
King Szczecin – Miasto Szkła Krosno 09.04.2017 18:00
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski – Anwil Włocławek 09.04.2017 18:00
Polski Cukier Toruń – MKS Dąbrowa Górnicza 12.04.2017 19:00

Runda Zasadnicza (28 kolejka)

Polfarmex Kutno – Stelmet BC Zielona Góra 15.10.2016 17:30
Polfarmex Kutno – Polpharma Starogard Gdański 12.04.2017 18:00
PGE Turów Zgorzelec – BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 15.04.2017 18:00
TBV Start Lublin – Polski Cukier Toruń 15.04.2017 18:00
Asseco Gdynia – Trefl Sopot 15.04.2017 18:00
AZS Koszalin – Siarka Tarnobrzeg 15.04.2017 18:00
Energa Czarni Słupsk – King Szczecin 15.04.2017 18:00
Miasto Szkła Krosno – MKS Dąbrowa Górnicza 15.04.2017 18:00
Anwil Włocławek – Rosa Radom 17.04.2017

Runda Zasadnicza (29 kolejka)

MKS Dąbrowa Górnicza – Energa Czarni Słupsk 22.04.2017 18:00
Polpharma Starogard Gdański – AZS Koszalin 22.04.2017 18:00
Siarka Tarnobrzeg – Asseco Gdynia 22.04.2017 18:00
Trefl Sopot – TBV Start Lublin 22.04.2017 18:00
Rosa Radom – PGE Turów Zgorzelec 22.04.2017 18:00
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski – Stelmet BC Zielona Góra 22.04.2017 18:00
King Szczecin – Polfarmex Kutno 22.04.2017 19:00
Polski Cukier Toruń – Anwil Włocławek 23.04.2017 16:00
Rosa Radom – Miasto Szkła Krosno 26.04.2017 19:00

Runda Zasadnicza (30 kolejka)

Energa Czarni Słupsk – BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 26.04.2017 18:30
Stelmet BC Zielona Góra – Rosa Radom 30.04.2017
PGE Turów Zgorzelec – Polski Cukier Toruń 30.04.2017
Anwil Włocławek – Trefl Sopot 30.04.2017
TBV Start Lublin – Siarka Tarnobrzeg 30.04.2017
Asseco Gdynia – Polpharma Starogard Gdański 30.04.2017
AZS Koszalin – King Szczecin 30.04.2017
Energa Czarni Słupsk – Miasto Szkła Krosno 30.04.2017
Polfarmex Kutno – MKS Dąbrowa Górnicza 30.04.2017 17:30

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>