Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Które projekty zwyciężyły w budżecie obywatelskim Tarnobrzega 2017? Zapraszamy na transmisję konferencji prasowej (video)

Październik 3, 2016 5:07 PM

Zwycięskie projekty Budżetu Obywatelskiego Tarnobrzega 2017 – to główny temat konferencji prasowej prezydenta Grzegorza Kiełba, która odbędzie się we wtorek. Portal NadWisłą24.pl zaprasza na transmisję, zaplanowaną na godz.13.

7 Responses to Które projekty zwyciężyły w budżecie obywatelskim Tarnobrzega 2017? Zapraszamy na transmisję konferencji prasowej (video)

 1. leon Odpowiedz

  3 października 2016 at 20:31

  Panie Grześku!

  Ja nie wiem jeszcze kto wygrał, ale wiem już kto przegrał. Przegrało nasze miasto, bo znowu przebiło się do mediów centralnych za sprawą kompromitującego fałszywego projektu budowy pomnika Lecha Kaczyńskiego.

  To Pan odpowiada za tę kompromitację i wstyd w całej Polsce!!!

 2. Tarnobrzeżanin Odpowiedz

  4 października 2016 at 09:50

  A ja mam do Pana Prezydenta pytanie – jakim prawem zmusza Pan osoby głosujące do podawania na karcie do głosowania swoich danych osobowych – imienia, nazwiska i adresu zamieszkania?

  1. Narusza to zasadę tajności głosowania – jest Pan niby prawnikiem, więc powinien Pan to wiedzieć.
  2. Nie ma uzasadnienia do udostępniania danych na karcie do głosowania – osoba, która chce oddać głos jest na samym początku filtrowana – sprawdzane jest jej imię, nazwisko i adres zamieszkania, musi okazać też dowód tożsamości. Wiadomo więc, że osoba, która oddaje głos na pewno jest do tego uprawniona – jest mieszkańcem Tarnobrzega i danego osiedla. Jaki jest więc cel i podstawa prawna wymuszania na ludziach podawania swoich danych na kartach do głosowania? Potem można zobaczyć, kto na co głosował…

 3. ja Odpowiedz

  4 października 2016 at 13:08

  Trzydzieści czy czydzieści??..
  Trzysta czy czysta?.. – no tutaj już trzeba ( nie czeba) uważać..
  Hi hi..

 4. ja Odpowiedz

  4 października 2016 at 13:11

  Panie Prezydeńcie, czy Panu tak „odbija” się po jedzeniu czy to tylko grymas taki na twarzy. Źle to wygląda..

 5. MX Odpowiedz

  4 października 2016 at 22:09

  Grzegorz Kiełb – kompromitacja i obciach naszego miasta.

 6. Zocha Odpowiedz

  4 października 2016 at 22:16

  Przez ok 2 miesiące wałkowanie tematu, wiele konferencji prasowych, artykułów, wywiadów, zaangażowanie sztabu ludzi, kosztów po to żeby zrobić chodnik do Sobowa… Tym tylko potrafi zajmować się Prezydent Kiełb. 2 lata i czym się pochwali Kiełb? niczym bo nic nie zrobił. Zganianie na Mastalerza jak mantra powtarzane było przez kilka miesięcy a teraz jest żałosne. Wiem, że Pan Kiełb budząc się ma myśli: co jaz zrobiłem, że prezydentem być się zgodziłem…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>