Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Współpraca finansowa Miasta Tarnobrzega z piłkarskim Klubem Sportowym Siarka S.A. – zapraszamy na transmisję konferencji prasowej (video)

Październik 6, 2016 4:31 PM

Konferencja prezydenta Grzegorza Kiełba dotycząca współpracy finansowej Miasta Tarnobrzega z piłkarskim Klubem Sportowym Siarka S.A. odbędzie się w piątek 7. października. Portal NadWisłą24.pl zaprasza na transmisję video z tego wydarzenia, początek godz.13.30.

4 Responses to Współpraca finansowa Miasta Tarnobrzega z piłkarskim Klubem Sportowym Siarka S.A. – zapraszamy na transmisję konferencji prasowej (video)

 1. Mieszkaniec Odpowiedz

  6 października 2016 at 21:37

  Oddadzą zmarnowane pieniądze ?

 2. Dino Odpowiedz

  7 października 2016 at 10:07

  A kiedy ten bidok pracuje? konferencja za konferencją fiu fiu

 3. Tarnobrzeżanin Odpowiedz

  7 października 2016 at 12:06

  Wiem, że ta konferencja jest na inny temat, również istotny dla miasta, jednakże sprawa Budżetu Obywatelskiego nadal nie jest zamknięta. Dlatego też, proszę Pana Prezydenta o wyjaśnienie nieprawidłowości przy Budżecie Obywatelskim i odpowiedź przynajmniej na kilka podstawowych pytań:

  1. Dlaczego zwycięski projekt budowy ciągu pieszo-rowerowego został opisany w sposób nieprawidłowy? Dopiero po fakcie dowiedzieliśmy się, że będzie to etap pierwszy.

  2. Dlaczego ten projekt znalazł się na liście projektów zaopiniowanych pozytywnie? Jego realizacja całości bezspornie przekracza kwotę 400 000 zł, więc projekt powinien był w ogóle nie zostać dopuszczony do głosowania.

  3. Dlaczego inne projekty, które nie spełniały kryteriów zostały zaopiniowane pozytywnie? Kto odpowiada za te uchybienia? Nie wspomnę o kompromitującym projekcie budowy pomnika L. Kaczyńskiego, który pośrednio kompromituje także Pana.

  4. Jaka jest PODSTAWA PRAWNA żądania podawania na kartach do głosowania danych osobowych? Nie pytam o cel i powód takiego działania, bo to już Pan tłumaczył (chyba nie myśli Pan, że inteligentni ludzie kupią takie wyjaśnienia), pytam o konkretny przepis prawny, który upoważnia Pana do takiego działania.

  5. To samo tyczy się uznawania głosów za nieważne, w przypadku braku podania imienia, nazwiska i adresu, pomimo prawidłowego zagłosowania na jeden projekt z listy ogólnomiejskiej i jeden z listy osiedlowej. Jaki przepis pozwolił Państwu na uznawanie tak oddanych głosów za nieważne?

  6. Czy zamierza Pan wyjść honorowo z tej sytuacji i przeprowadzić z własnej woli procedurę Budżetu Obywatelskiego na 2017 na nowo (tym razem prawidłowo)? Obecny stan jest niezgodny z prawem i jako prawnik na pewno ma Pan tego świadomość.

  Pytań jest więcej, te są podstawowe. Jeśli Pan Prezydent nie przeczyta tego komentarza, proszę dziennikarzy o poruszenie tych kwestii.

 4. gość Odpowiedz

  7 października 2016 at 13:59

  tylko nikt nie powie całej prawdy że ci młodzieżowcy o których tak mówi prezydent i prezio to zaciąg z innych miast. W Siarce gra tylko i wyłącznie JEDEN wychowanek. Tak wygląda dawanie szans Tarnobrzeskiej młodzieży

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>