Podopieczni Domu Dziecka w Skopaniu oglądali mecz reprezentacji Polski na Stadionie Narodowym. Bilety wywalczyli na boisku

Podopieczni Centrum Opieki nad Dzieckiem w Skopaniu mogli emocjonować się grą reprezentacji Polski z Danią nie przed telewizorem lecz na Stadionie Narodowym w Warszawie. A wszystko dzięki świetnej grze w VI edycji Turnieju Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Piłce Nożnej.

Drużyna z Centrum po raz pierwszy triumfowała w turnieju, który rozegrany został we wrześniu, na stadionie miejskim w Tarnobrzegu. W finale młodzi piłkarze pokonali 3:1 drużynę Zespołu Opiekuńczo – Wychowawczego nr 2 w Sosnowcu. W nagrodę oprócz medali, pucharu, cennych nagród rzeczowych podopieczni Centrum otrzymali 15 biletów na mecz eliminacyjny Mistrzostw Świata w piłce nożnej Polska – Dania, ufundowane przez firmę Wiśniowski.