Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: Senator Sagatowska i poseł Weber z Prawa i Sprawiedliwości spotkali się z mieszkańcami (fotoreportaż oraz video HD)

Październik 11, 2016 1:46 PM

Senator Janina Sagatowska oraz poseł Rafał Weber z Prawa i Sprawiedliwości spotkali się z mieszkańcami Tarnobrzega w miniony poniedziałek, w Tarnobrzeskim Domu Kultury. Parlamentarzyści komentowali m.in. bieżącą sytuację w Polsce oraz wskazywali pozytywne zmiany w kraju, za rządów Prawa i Sprawiedliwości.

Obszerne fragmenty spotkania w materiale video. Zapraszamy

19 Responses to Tarnobrzeg: Senator Sagatowska i poseł Weber z Prawa i Sprawiedliwości spotkali się z mieszkańcami (fotoreportaż oraz video HD)

 1. Tarnobrzeżanin Odpowiedz

  11 października 2016 at 15:30

  A można udostępnić materiały z zadawanymi pytaniami? Bo po ponad 40 min słuchania propagandy to mnie zemdliło, liczyłem na jakąś ciekawą dyskusję i inteligentne pytania, obnażające hipokryzję obecnej władzy. Chyba, że to było spotkanie sympatyków PiS – jeśli tak, to wycofuję moje pytanie.

  • NW24 Odpowiedz

   11 października 2016 at 17:48

   Niestety mamy tylko tyle materiału co zamieściliśmy. W MBP o godz. 18 było spotkanie z Adamem Wójcikiem, które również chcieliśmy zarejestrować.

 2. hehe Odpowiedz

  11 października 2016 at 15:58

  no proste, że pytanie wycofane :)

 3. palik Odpowiedz

  11 października 2016 at 16:07

  na sekciarskim spotkaniu miały być pytania o tabun misiewiczów,łamanie konstytucji,utrzymanie vatu 23%,kolejne kompromitacje na arenie krajowej i międzynarodowej ?

 4. Kazimierz Odpowiedz

  11 października 2016 at 18:11

  Wystarczy popatrzeć na zdjęcia aby zobaczyć, że to nie mieszkańcy a lokalny pisowski beton. Posłuchałem trochę i przeraziła mnie prostota płytkiej wypowiedzi pani senator. Mogę tylko współczuć zwolennikom PiSu którzy mają odrobinę oleju w głowie że musieli słuchać tych propagandowych bredni.

 5. palik Odpowiedz

  12 października 2016 at 08:29

  http://www.msz.gov.pl/pl/c/MOBILE/aktualnosci/wiadomosci/szefowie_msz_polski_i_bialorusi__relacje_miedzy_naszymi_krajami_sa_coraz_blizsze

  rząd odnowy i wyzwolenia wbrew wcześniejszym zapowiedziom dzisiejszej opozycji wcale nie zbliża nas do Białorusi,on zbliża nas do europy,po kolejnym kopniaku zadanym zblazowanym Francuzom widać wyraźnie,że przewodzimy europejskiej kontrrewolucji :)

 6. nigdy więcej pana Odpowiedz

  12 października 2016 at 08:46

  Kontrrewolucji my przewodzimy w Europie?! palik! głowa ciebie chyba boli! Żenada a nie spotkanie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 7. palik Odpowiedz

  12 października 2016 at 08:53

  kontrrewolucji.nie czytałeś co orban z kaczuszką zapowiadali i jak zatrwożyła się przed nimi cała europa ? :D

 8. Sondaż Odpowiedz

  12 października 2016 at 15:53

  TEN TEKST POWINIEN BYĆ WKLEJANY 100 MLN, RAZY ABY ŚWIAT SIĘ DOWIEDZIAŁ CO MYŚLĄ NORMALNI POLACY!!
  Nie chce Polski Kaczyńskiego,,pacynki Szydło,marionetki Dudy Macierewicza, „jego młodych chłopców jak Misiewicz 26 letnich gówniarzy bez wykształcenia,któremu armia oddaje honory wojskowe a ten smark w wojsku nigdy nie był.o radach nadzorczych nie wspomnę. Ziemkiewicza, Sakiewicza, Bredzińskiego, Płaszczaka, latającego bez majtek wypudrowanego Hofmana, bigota Cejrowskiego.Nie chcę Polski z mgr.prawa jako ministrem sprawiedliwości nijakiego zero vel ziobro który pozjadał wszystkie rozumy prawnicze i poniża prof.praw wykładowców akademickich z dorobkiem naukowym,ba wszystkie autorytety prawnicze na świecie a sam bez aplikacji??/Nie chce Polski z medialnym szambem Karnowskich, Lichockiej, Stankiewicz wszystkich pismaków tyło włazów małego kurdupla na drabince, z opętanym światem zarządzanym przez załganego nadwornego szamana Rydzyka, jego pozornie świeckich akolitów jak Terlikowski. Nie chce Polski z cenzura kultury opartej na szaleństwie kleru i ich popleczników, nie chce Polski gdzie wzorem profesora ma być Pawłowicz czy Krasnodębski . Nie chce Polski gdzie narodowa tragedia staje się groteską i kpiną za sprawą niespełnionego brata jednej z ofiar. Nie chce Polski gdzie bandy żałosnych kiboli tłuką kogoś za jego kolor skóry. Gdzie powagę cmentarzy zakłóca banda wyjących klakierów a nie znające hymnu miernoty wycierają sobie buty słowem patriotyzm. Gdzie fałszywie wmawia się ludziom że są równi po czym zsyła się ich do podziemia, in vitro, aborcji a na koniec nazywa się ich ciemnym ludem który wszystko kupi.Nie chcę Polski z comiesięcznym szamanizmem Smoleńskim paradującym po krakowskim przedmieściu.Nie chcę Polski z elitami rządzącymi naszym krajem którzy plugawią ten kraj nazywając połowę Polski ludzmi II SORTU.Nie chcę Polski klęczącej przed klerem i dawania im wszystkiego czego zapragną nie patrząc na NARÓD.Nie chcę Polski gdzie jest rozdawnictwo kasy typu 500+.
  Ludziom trzeba dać WĘDKĘ nigdy Ryby(tacy nigdy nie szukają pracy)
  Nie chcę Polski gdzie zmienia się jej najnowszą historię zakłamując fakty którą ja też tworzyłem a moralności i sprawiedliwości ma mnie teraz nauczać esbecki prokurator Piotrowicz.Nie chcę Polski gdzie w realu odbywa się proces Kawki.Nie chcę Polski która mnie okrada od lat na waloryzacji emerytury.

  Chce Polski z normalnym otwartym prezydentem, z premierem który potrafi rozmawiać jak równy z możnymi tego świata który nie chowa się za plecami autystycznej Fotygi miernoty Waszczykowskiego i nie opiera całej swojej polityki na obrażaniu się na wszystkich dookoła, z ministrami znającymi się na swoim fachu i lepiej czy gorzej wykonującymi swoje zadania a nie wstrzymującymi wszelkie inwestycje przez obsesje prezesa. Z wyraźnym rozdziałem kościoła od państwa, z radością z sukcesów moich rodaków, bez zawiści i zazdrości dla sukcesu innych przy własnej niemocy.M.Luter King miał sen o Ameryce chciałbym mieć taki o swoim kraju??

  • S.A.P. Odpowiedz

   13 października 2016 at 23:00

   Ja też nie chcę takiej Polski.

 9. rob Odpowiedz

  12 października 2016 at 20:45

  Zacząłem tego słuchać ale nie dałem rady, to jest poziom senatora? ta prosta baba nie potrafiąca się wypowiedzieć. I ta pisowska propaganda jak czytana z kartki, nie mówiąc już o tym, że same kłamstwa. Dziwię się, że ci ludzie to wytrzymali, to chyba faktycznie pisowski beton.

 10. lwicalewicy Odpowiedz

  13 października 2016 at 13:35

  Ja natomiast się dziwię kto ją wybrał na tego senatora…

  • Witos Odpowiedz

   13 października 2016 at 23:51

   też chciałbym to wiedzieć Stefan

 11. walt Odpowiedz

  14 października 2016 at 08:28

  tak się spinacie a później zostajecie w domu przy wyborach… choć myślę sobie,że wiele osób pluje sobie dziś w brodę patrząc na bezkres głupoty,małostkowości,prywaty nowych rządzących oraz tabun ich klakierów,misiewiczów,moherów.

  mają jeszcze trzy długie lata na tworzenie nowej mitologii narodowej pełnej kłamstw o przewodniej roli małego dyktatorka na kaczych łapkach i psucia państwa na orbanową modłę…

  tyle,że to może dobrze,że odzierają swoje pełne frazesów buzie tym właśnie zawłaszczeniem wszystkiego i rozdawnictwem posad miernym biernym ale wiernym.

  należy tę lekcję zapamiętać i odpłacić się sekcie przy urnie.
  a później Trybunały Stanu i długoletnie więzienia a dla wodza zakład dla obłąkanych.amen.

  • o. Ryrzyk Odpowiedz

   14 października 2016 at 10:47

   No jasne, wybierzemy inną opcję i zmienią się tylko ryje przy korytach. Skala zmian zostanie taka sama. Na tym polega „demokracja” dlatego tak usilnie wprowadzają ją sprzymierzeńcy np. w Iraku. Wszyscy widzimy co wtedy się dzieje. Mieszkańcy są dzieleni na lepszych i gorszy sort. A rządzą pseudo elyty,którzy rozgrabiają majątek narodowy. Fakt, perefidia z jaką rządzą obecni przerosła nasze najgorsze wyobrażenia.

   • walt Odpowiedz

    14 października 2016 at 11:12

    sęk w tym,że mogą być to lepsze ryje do wykarmienia niż tysiące misiewiczów czy innych mężów i pociotków pisiaków.

    ale to sobie ludzie wybiorą.

 12. SMERF Odpowiedz

  14 października 2016 at 10:37

  to nie mieszkańcy tylko ZAKAŁA TARNOBRZEGA !!! Tarnobrzeg przeprasza i nie przyznaje się do nich

 13. 500+ Odpowiedz

  14 października 2016 at 11:13

  Ciekawe co by powiedział Trybunał Konstytucyjny na rozdawnictwo typu 500+ Gdzie pieniądze dostają również ci którzy zarabiają po 5-10-15 i więcej tysięcy złotych miesięcznie a samotne matki z jednym dzieckiem nadal wegetują. To jest dobrze przygotowany i sprawiedliwy program a`la PiS.

 14. Sondaż Odpowiedz

  14 października 2016 at 21:10

  Ewenement http://wiadomosci.onet.pl/kraj/czy-po-i-psl-straca-subwencje/xxds610

  TEN TEKST POWINIEN BYĆ WKLEJANY 100 MLN, RAZY ABY ŚWIAT SIĘ DOWIEDZIAŁ CO MYŚLĄ NORMALNI POLACY!!
  Nie chce Polski Kaczyńskiego,,pacynki Szydło,marionetki Dudy Macierewicza, “jego młodych chłopców jak Misiewicz 26 letnich gówniarzy bez wykształcenia,któremu armia oddaje honory wojskowe a ten smark w wojsku nigdy nie był.o radach nadzorczych nie wspomnę. Ziemkiewicza, Sakiewicza, Bredzińskiego, Płaszczaka, latającego bez majtek wypudrowanego Hofmana, bigota Cejrowskiego.Nie chcę Polski z mgr.prawa jako ministrem sprawiedliwości nijakiego zero vel ziobro który pozjadał wszystkie rozumy prawnicze i poniża prof.praw wykładowców akademickich z dorobkiem naukowym,ba wszystkie autorytety prawnicze na świecie a sam bez aplikacji??/Nie chce Polski z medialnym szambem Karnowskich, Lichockiej, Stankiewicz wszystkich pismaków tyło włazów małego kurdupla na drabince, z opętanym światem zarządzanym przez załganego nadwornego szamana Rydzyka, jego pozornie świeckich akolitów jak Terlikowski. Nie chce Polski z cenzura kultury opartej na szaleństwie kleru i ich popleczników, nie chce Polski gdzie wzorem profesora ma być Pawłowicz czy Krasnodębski . Nie chce Polski gdzie narodowa tragedia staje się groteską i kpiną za sprawą niespełnionego brata jednej z ofiar. Nie chce Polski gdzie bandy żałosnych kiboli tłuką kogoś za jego kolor skóry. Gdzie powagę cmentarzy zakłóca banda wyjących klakierów a nie znające hymnu miernoty wycierają sobie buty słowem patriotyzm. Gdzie fałszywie wmawia się ludziom że są równi po czym zsyła się ich do podziemia, in vitro, aborcji a na koniec nazywa się ich ciemnym ludem który wszystko kupi.Nie chcę Polski z comiesięcznym szamanizmem Smoleńskim paradującym po krakowskim przedmieściu.Nie chcę Polski z elitami rządzącymi naszym krajem którzy plugawią ten kraj nazywając połowę Polski ludzmi II SORTU.Nie chcę Polski klęczącej przed klerem i dawania im wszystkiego czego zapragną nie patrząc na NARÓD.Nie chcę Polski gdzie jest rozdawnictwo kasy typu 500+.
  Ludziom trzeba dać WĘDKĘ nigdy Ryby(tacy nigdy nie szukają pracy)
  Nie chcę Polski gdzie zmienia się jej najnowszą historię zakłamując fakty którą ja też tworzyłem a moralności i sprawiedliwości ma mnie teraz nauczać esbecki prokurator Piotrowicz.Nie chcę Polski gdzie w realu odbywa się proces Kawki.Nie chcę Polski która mnie okrada od lat na waloryzacji emerytury.

  Chce Polski z normalnym otwartym prezydentem, z premierem który potrafi rozmawiać jak równy z możnymi tego świata który nie chowa się za plecami autystycznej Fotygi miernoty Waszczykowskiego i nie opiera całej swojej polityki na obrażaniu się na wszystkich dookoła, z ministrami znającymi się na swoim fachu i lepiej czy gorzej wykonującymi swoje zadania a nie wstrzymującymi wszelkie inwestycje przez obsesje prezesa. Z wyraźnym rozdziałem kościoła od państwa, z radością z sukcesów moich rodaków, bez zawiści i zazdrości dla sukcesu innych przy własnej niemocy.M.Luter King miał sen o Ameryce chciałbym mieć taki o swoim kraju??

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>