OKS Mokrzyszów remisuje z trzecią drużyną ligi z Nowej Sarzyny (fotoreportaż oraz video HD)

W ramach 13. kolejki OKS Mokrzyszów podejmował Unię z Nowej Sarzyny. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem, a z wyniku zadowoleni mogą być gospodarze, bowiem rywal zajmuje obecnie trzecie miejsce w tabeli.

Do końca rundy jesiennej pozostało jeszcze cztery kolejki, obecnie OKS zajmuje ósmą lokatę w tabeli, mając na swym koncie pięć zwycięstw, trzy remisy i pięć porażek. W ramach 14 kolejki OKS zmierzy się na wyjeździe z Pogonią Leżajsk.

KLASA A

Rezerwy Siarki pokonały 4:0 LZS z Kępia Zaleszańskiego w meczu 12 kolejki a klasy. Dwadzieścia minut przed czasem zakończyło się zaś spotkanie Koniczynki Ocice w Majdanie Królewskim. Przy wyniku 3:1 dla gospodarzy w 70 minucie po ostrym zagraniu czerwoną kartką ukarany został jeden z zawodników Koniczynki. Po chwili doszło do zamieszania z udziałem kibiców Korony i zawodników z Ocic, którzy nie zdecydowali się oni na kontynuowanie gry.

W ramach 13, kolejki rezerwy Siarki podejmą KS z Woli Baranowskiej, Koniczynka zaś Kolejarza z Knapów.

KLASA B

Rozgrywki w rundzie jesiennej zakończyły drużyny B klasy. Pozycję lidera utrzymał OKS Wielowieś, który w ostatniej kolejce pokonał Ceramikę z Hadykówki 4:0. Na drugim miejscu ze stratą zaledwie jednego punktu do lidera plasuje się zaś Junior Zakrzów, który w ostatnim meczu przed przerwą zimową rozgromił LZS z Cygan 16:0. Po fatalnym początku dobrą końcówkę rundy miała piąta w stawce Iskra Sobów, która jesień zakończyła pewnym zwycięstwem 7:0 nad Płomieniem z Chmielowa. Miejsca w czubie tabeli nie utrzymała zaś Wspólnota, która po przegranej z KS-em z Cygan 0:2, ostatecznie plasuje się na szóstym miejscu.

foto&video: Piotr Morawski