Bramka Marcina Stefanika na wagę zwycięstwa Siarki w Rybniku (video)

Siarka Tarnobrzeg wygrała w Rybniku z miejscowym ROW 1964 1:0 (0:0) w meczu 16. kolejki II ligi. Bramkę na wagę trzech punktów strzelił Marcin Stefanik w 65 minucie.

Zwycięstwo Siarki mogło być okazalsze, niestety Daniel Koczon nie wykorzystał rzutu karnego, podyktowanego w 68 minucie.

Już za tydzień, w niedzielę 13. listopada mecz rundy – derby Siarki ze Stalą Stalowa Wola. Spotkanie rozpocznie się na tarnobrzeskim stadionie o godzinie 12.

ROW 1964 RYBNIK – SIARKA TARNOBRZEG 0:1 (0:0)

0:1 – Stefanik 65′

ROW 1964: 22. Daniel Kajzer – 4. Paweł Jaroszewski, 5. Dawid Bober, 21. Tomasz Balul, 11. Dawid Gojny – 10. Sebastian Siwek (80, 27. Szymon Popiela), 6. Bartosz Slisz, 9. Mariusz Muszalik, 14. Paweł Polak (81, 19. Dawid Drozdowski), 18. Krzysztof Koch (71, 16. Damian Koleczko) – 13. Kamil Spratek (60, 17. Marek Gładkowski).

Siarka: 1. Karol Dybowski – 13. Jan Grzesik, 4. Bartosz Waleńcik, 2. Radosław Sylwestrzak, 21. Michał Dawidowicz – 11. Daniel Koczon (90, 6. Tomasz Przewoźnik), 9. Marcin Stefanik, 8. Marcin Stromecki, 20. Grzegorz Płatek (90, 7. Patryk Szewc), 17. Hubert Tomalski – 44. Michał Żebrakowski (63, 19. Krzysztof Ropski)

żółta kartka: Jaroszewski

źródło: 90minut.pl

WYNIKI POZOSTAŁYCH SPOTKAŃ ROZEGRANYCH W RAMACH 16. KOLEJKI II LIGI: Stal Stalowa Wola – Polonia Bytom 1:0, Odra Opole – Raków Częstochowa 1:1, Polonia Warszawa – Kotwica Kołobrzeg 2:0, Olimpia Elbląg – Olimpia Zambrów 2:0, Warta Poznań – Błękitni Stargard 2:1, GKS Bełchatów – Rozwój Katowice 1:0, Gryf Wejherowo – Puszcza Niepołomice 0:2, Legionovia Legionowo – Radomiak Radom 0:1