Decydująca czwarta kwarta. Koszykarze Siarki Tarnobrzeg przegrali z Treflem Sopot 70:78

Znowu było blisko, jednak i tym razem się nie udało. Mimo, iż koszykarze Siarki Tarnobrzeg po trzydziestu minutach remisowali z Treflem Sopot 57:57, to gospodarze rzucając 21 punktów przy 13 Siarki w czwartej kwarcie, ostatecznie mogli cieszyć się ze zwycięstwa. Dla podopiecznych trenera Pyszniaka była to szósta z rzędu porażka.

Najskuteczniejszym graczem w ekipie Siarki był Travis Releford, z 23 oczkami na koncie i 7 zbiórkami. Duble-duble zanotował Tomasz Wojdyła z 10 punktami i 10 zbiórkami.

W ramach 7. kolejki Siarka rozegra wyjazdowe spotkanie z Polpharmą Starogard Gdański. Mecz rozegrany zostanie w środę 23. listopada.

TREFL SOPOT – SIARKA TARNOBRZEG 78:70 (17:17, 15:20, 25:20, 21:13)

TREFL: Ireland 17, Śmigielski 13, Mielczarek 12, Marković 8, Karolak 8, Kolenda 8, Stefański 6, Stamenković 4, Kulka 2
SIARKA: Releford 23, Brown 16, Patoka 12, Wojdyła 10, Jakóbczyk 5, Welsh 3, Nelson – Henry 1, Malczyk 0