OKS Mokrzyszów wygrywa z Transdźwigiem Stale 2:1 (fotoreportaż oraz video HD)

OKS Mokrzyszów wygrał z Transdźwigiem Stale 2:1 (1:0) w meczu 15. kolejki klasy okręgowej. Bramki dla OKS-u strzelili w 43 minucie Robert Rzepiela oraz w 67 Konrad Tokarski. Jedyną bramkę dla gości zdobył w 63 minucie Marcin Pietrucha.

Do końca rundy pozostało jeszcze tylko dwie kolejki. W niedzielę 13. listopada ósmy w tabeli OKS zmierzy się na wyjeździe z plasującym się na dziewiątym miejscu LZS-em z Jadach. W ostatnim meczu w rundzie jesiennej podopieczni trenera Michała Złotka podejmą KP Zarzecze.

OKS MOkrzyszów: Biało – Ujda, Guściora, Malicki, Kułaga – Rzepiela, Bażant – Bałata, Ozimek, Bożek – Tokarski. Grali także: Jajko, Rodzeń, D.Wolak, T.Wolak, Leptacz

KLASA A

Drugie w tabeli rezerwy Siarki przegrały na wyjeździe z plasującym się na trzecim miejscu Sanem Kłyżów 1:2 w meczu 14. kolejki A klasy. Jeden punkt do swojego konta dopisała zaś Koniczynka, remisując w Kotowej Woli z miejscowym LZS-em 2:2. W ostatnim meczu rundy jesiennej rezerwy Siarki podejmą lidera rozgrywek – LZS z Rzeczycy Długiej, do której podopieczni trenera Wojnara tracą pięć punktów. Z kolei plasująca się na ósmym miejscu Koniczynka zmierzy się na własnym obiekcie z piątym w stawce KS-em z Żupawy. Mecze rozegrane zostaną w niedzielę 13. listopada, początek godz.14.

Wyjściowy skład rezerw Siarki: Janowski – Beszczyński, Przewoźnik, Wolak, Kalinka, Lewandowski, Wawrylak, Chowański, Kanios, Szypuła, Sikora

źródło: własne, OKS Mokrzyszów, Siarka Tarnobrzeg