Zamiast trzech punktów „tylko” jeden. OKS Mokrzyszów remisuje z KP Zarzecze 2:2 (fotoreportaż oraz video hD)

Choć miejsce w tabeli jednoznacznie wskazywało KP Zarzecze jako faworyta, to OKS Mokrzyszów miał szansę na wygraną. Tak się jednak nie stało i zespół z Mokrzyszowa w ostatnim meczu w tym roku, zremisował z wiceliderem rozgrywek 2:2 (2:1).

OKS Mokrzyszów miał piorunujący początek, już w 2 minucie po rzucie rożnym, piłkę w bramce rywali umieszcza Robert Rzepiela. Prowadzenie podopieczni trenera Złotka utrzymali tylko przez 10 minut, w 12 minucie Roberta Biało pokonuje Wojciech Tyczyński. Zaledwie minutę później, po wznowieniu gry, gola samobójczego strzela Mateusz Szpyra i OKS prowadzi 2:1.

Tuż przed przerwą drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartką ukarany zostaje Marcin Bąk i goście grają do końca w „dziesiątkę”. Niestety dla miejscowych kibiców, OKS nie potrafi wykorzystać gry w przewadze, co więcej w 75 minucie traci bramkę po trafieniu Łukasza Kobylarza. Świetnych okazji do zdobycia zwycięskiego gola nie brakowało, szanse marnowali jednak Wojciech Bożek, Michał Kułaga i Adrian Rodzeń. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 2:2 i OKS kończy rok na ósmym miejscu w tabeli. Liderem klasy okręgowej jest Sokół Sokolniki, który w ostatniej kolejce pokonał Unię Nowa Sarzyna 2:0 i nad drugim w tabeli KP Zarzecze ma 9 punktów przewagi.

OKS Mokrzyszów – KP Zarzecze 2:2 (2:1)

1:0 – Rzepiela 2′
1:1 – Tyczyński 12′
2:1 – Szpyra 13′ (sam)
2:2 – Kobylarz 75′