Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: W piątek spotkanie z Krzysztofem Bosakiem, wiceprzewodniczącym Ruchu Narodowego

Listopad 23, 2016 12:39 PM

W najbliższy piątek o godzinie 18, w Zamiejscowym Wydziale Nauk Ekonomicznych w Tarnobrzegu (ul. Moniuszki 6) odbędzie się otwarte spotkanie z Krzysztofem Bosakiem – wiceprezesem Ruchu Narodowego. Temat spotkania: „JAKIEGO RUCHU NARODOWEGO POTRZEBUJEMY W XXI WIEKU?”.

Krzysztof Bosak – rozpoczął działalność społeczną w ZHP, później dołączył do Młodzieży Wszechpolskiej, której w latach 2005-06 był prezesem. Od 2004 roku pracował w Parlamencie Europejskim i w Sejmie.

Mając 23 lata został najmłodszym posłem na Sejm V kadencji (2005-07), wybranym z list LPR. W latach 2007-11 prowadził w Warszawie ideowo-polityczny Klub N44. Później (2011-12) pełnił funkcję wiceszefa Centrum Analiz Fundacji Republikańskiej, gdzie przygotował m.in. pierwszą w Polsce „Mapę Wydatków Publicznych”, był także członkiem redakcji kwartalnika „Rzeczy Wspólne”.

W roku 2011 zakładał stowarzyszenie Marsz Niepodległości, w którego zarządzie był do 2016 roku. W 2013 roku tworzył internetowy tygodnik „Nowa Konfederacja”. Od 2012 roku zaangażowany w budowę Ruchu Narodowego, którego jest wiceprezesem. Przez ostatnie 2 lata prowadził łącznie 6 kampanii wyborczych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>