W sobotę ostatni mecz Siarki w tym roku. Tarnobrzeska ekipa zmierzy się z Puszczą Niepołomice

W ostatnim meczu w tym roku kalendarzowym Siarka Tarnobrzeg podejmie Puszczę Niepołomice. W pierwszym spotkaniu górą byli podopieczni trenera Tułacza, wygrywając na własnym stadionie 3:0, po bramkach Orłowskiego, Domańskiego i Wójcika. Mecz rozegrany zostanie w sobotę 26. listopada, początek godz.12.

W minionej kolejce Siarka przegrała w Radomiu 0:1, Puszcza zaś wygrała z ROW Rybnik 2:0. Przed ostatnim meczem w tym roku Siarka zajmuje szóstą lokatę, mając na koncie 27 punktów. Cztery oczka więcej ma zespół z Niepołomic, plasujący się na czwartym miejscu.

Puszcza Niepołomice gra nadal w Pucharze Polski. W pierwszym meczu ćwierćfinałowym podopieczni trenera Tułacza przegrali na własnym stadionie z Pogonią Szczecin 1:2. Rewanż odbędzie się 29. listopada.

POZOSTAŁE MECZE 19. KOLEJKI II LIGI Radomiak Radom – Stal Stalowa Wola (25.11), ROW 1964 Rybnik – Rozwój Katowice (26.11), Legionovia Legionowo – Błękitni Stargard (26.11), Gryf Wejherowo – Olimpia Zambrów (26.11), GKS Bełchatów – Kotwica Kołobrzeg (26.11), Warta Poznań – Raków Częstochowa (26.11), Olimpia Elbląg – Polonia Bytom (26.11), Polonia Warszawa – Odra Opole (26.11)