Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: Kamil Kalinka ogłosił koniec współpracy Prawa i Sprawiedliwości z prezydentem Kiełbem (video HD)

Listopad 30, 2016 2:15 PM

- Nie rozumiemy dzisiejszej decyzji prezydenta o odwołaniu Wojciecha Brzezowskiego z funkcji wiceprezydenta, zarzuty są żenujące, nie ma żadnych powodów merytorycznych – komentuje dziś przewodniczący Rady Miasta. – To oznacza koniec współpracy Prawa i Sprawiedliwości z prezydentem – dodał K. Kalinka.

Przewodniczący Rady Miasta odniósł się również do esemesa, którego wysłał dziś do Marszałka Województwa Podkarpackiego. – Chciałem po prostu aby pan Marszałek dowiedział się o odwołaniu wiceprezydenta i zakończeniu współpracy z prezydentem ode mnie a nie z mediów – mówił K. Kalinka.

Szczegóły w materiale video.

60 Responses to Tarnobrzeg: Kamil Kalinka ogłosił koniec współpracy Prawa i Sprawiedliwości z prezydentem Kiełbem (video HD)

 1. Tarbrzezanin Odpowiedz

  30 listopada 2016 at 14:51

  Dobrze Wam tak Misiewicze jesteście przegrani cala Polska będzie się smiac z Waszego kombinowania.

 2. Ewelinka Odpowiedz

  30 listopada 2016 at 15:22

  Spokojnie Panie Kamilu zwolnij Pan ten bieg o fotel Prezydenta bo i tak Pan nim nie będzie to co Pan wyprawia na sesjach ta Pana agresja w Pańskich oczach świadczy ze jest Pan bardzo zlym człowiekiem piznali sie ludzie glosujac na Pana gdy były wybory do Sejmu nie obdarzyli zaufaniem. W końcu Kielb przejrzał na oczy i cos ruszy a nie tylko wszystko do Radnych z PiS miejsca pracy, decyzje wnioski mnóstwo spraw do Ocic bo tatuś Radnego z PiS przewodniczącym Osiedla itp. Dużo można pisać o Pana dzialaniach i radnych z PiS którzy codziennie przesiadywali u Prezydenta Brzezowskiego ciagnac wszystko w swoją stron. WSTYD WSTYD PISIORY

  • Leśnik Odpowiedz

   1 grudnia 2016 at 00:03

   Ewelinka nie wiesz jeszcze jednej wstydliwej rzeczy o radnym Kalince otóż ten pobożny prawicowiec w ubiegłym roku zgwałcił niedźwiedzia biesczadzkiego podczas snu zimowego i nie zostawił mu nawet słoiczka miodu. Taka to kanalia.

 3. maria Odpowiedz

  30 listopada 2016 at 15:22

  Oto kryształowy PIS, nie będzie współpracował z Prezydentem….
  Nie współpracujcie, ale nie próbujcie przeszkać. ŻENUJĄCE…

 4. Tarnobrzeżanin Odpowiedz

  30 listopada 2016 at 15:43

  Co by nie mówić o Prezydencie Kiełbie, to akurat jest słuszna decyzja. Szkoda, że przez dwa lata nie zachowywał się jak samodzielny polityk, ale lepiej późno niż wcale. Jest jeszcze szansa na jakieś pozytywy tej kadencji (w przypadku Pana Prezydenta oczywiście), pod warunkiem, że zacznie słuchać osób, którym zależy na dobru wspólnym, jakim jest nasze miasto, a nie tylko interesie prywatnym.
  Osobiście, chętnie bym widział Pana Witolda Zycha jako Wiceprezydenta – jakbym był na miejscu Pana Kiełba, to nawet bym się nie zastanawiał, bo na uczciwość i ciężką pracę tego człowieka na pewno można liczyć.

  • Chryzantemy złociste Odpowiedz

   30 listopada 2016 at 16:02

   Broń Boże. Zych nie zna uwarunkowań finansowo – prawnych działania samorządu, o mechanizmach dotacji nie wspomnę. To mitoman. Jesli nie wierzysz, spójrz ile kosztowały inwestycje o których on mówił, przy całym do niego szacunku (chodzi mi od sanatoria itd.). Poza tym temu człowiekowi byłoby bardzo ciężko wpółpracować z ludźmi, gdyż to jego zdanie jest najważniejsze i jest strasznie ciężki we współpracy. Wizje to można by sobie snuć, tylko skąd pieniądze?

 5. felek Odpowiedz

  30 listopada 2016 at 17:07

  Zych? Proszę być poważnym, to mitoman i populista. Nie da się słuchać tego jego płaczliwego bełkotu.

  • Grazka Odpowiedz

   1 grudnia 2016 at 07:56

   skoro nie Zych to może baba zegarmistrza była by dobra

 6. Zygmunt Odpowiedz

  30 listopada 2016 at 17:15

  Tak Pan Zych jest apolityczny i nie jest zacietrzewiony politycznie nawet w stosunku do opozycji, ma pomysł na to miasto nie tak jak ci inni z rady a te różne rzeczy personalne które o nim opowiadasz zajadły stronniku tego aroganta Kalinki pod ps chryzantemy złociste to pewno nawet do pięt nie dorastasz Zychowi sadząc po twoim stylu wypowiedzi, to człowiek który ma szerokie horyzonty i wykształcenie nie tylko humanistyczne ale też inżynierskie i wiele lat przepracował w centralnej instytucji rządowej o strategicznym znaczeniu dla państwa gdzie ma wzorową opinię, radze ci nie wykorzystywać tego forum do zniesławiania innych których nawet nie znasz i o których osiągnięciach zawodowych nawet nie masz pojęcia. Moze wkońcu pis skończy z atakowaniem Zycha a zacznienie się zajmować swoimi problemami bo to nie mały ambaras, pewnie media ogólnopolskie podchwycą temat.

  • felek Odpowiedz

   30 listopada 2016 at 18:56

   Nikogo nie zniesławiam, tylko uważam po oglądnieciu paru sesji, że pan Zych jest populistą, demagogiem i mitomanem. A jego płaczliwego bełkotu nie jestem w stanie słuchać. I wcale go nie atakuję, bo ten pan jest tylko i wyłącznie kłótliwym cudakiem, którego nikt poważny na żadne stanowisko nie powoła. No chyba, że chce mieć kłopoty i się za niego wstydzić.

 7. tarnobrzeżanka Odpowiedz

  30 listopada 2016 at 17:17

  W.Zych powinien być poddany bardzo długiej terapii, aby przyniosła jakikolwiek skutek, przecież jego wywodów podczas sesji nie da spokojnie słuchać.

  • Grazka Odpowiedz

   1 grudnia 2016 at 07:59

   oj tak

 8. Janek Odpowiedz

  30 listopada 2016 at 17:46

  Pan Zych niech się trzyma z daleka od rządzenia miastem.Polityczny narcyz. Prezydent Kiełb podjął słuszną decyzję, taką pokerową. Wszystkie układy w mieście należy uciąć. A interesy prywatne na stołkach urzędniczych tępić. Mam nadzieję, że w tym mieście jest ktoś uczciwy.

 9. sdf Odpowiedz

  30 listopada 2016 at 19:06

  brawo, tak powinien działać prezydent, jeszcze raz brawo

 10. To źle tamto żle Odpowiedz

  30 listopada 2016 at 20:45

  Kalinka jak jego ojciec…psychopata. Niby Solidarności ideały a im chodzi o władzę. Nawet nie już pieniądze tylko o władzę. Nie mają poczucia misji.

 11. ppp Odpowiedz

  30 listopada 2016 at 21:23

  Panie Kalinka to od razu do prezesa PIS pana K.. trzeba było zadzwonić i sie pożalić.

 12. marek Odpowiedz

  30 listopada 2016 at 21:38

  Brawo1 Prezydent ma calkowita rację gonic tych misiewiczów.

 13. Mundi Odpowiedz

  30 listopada 2016 at 21:39

  Wujek! A Kazek mi zabrał samochodzik!!! :-D

 14. adam Odpowiedz

  30 listopada 2016 at 21:41

  Ale solidarnośc Pisiorów za takie numery spadnie im poparcie ludzie dobrze wiedzą jak było z wice…

 15. Wiola Odpowiedz

  30 listopada 2016 at 21:44

  Wystarczy juz prywaty misiewiczów!!!

 16. pikus :) Odpowiedz

  30 listopada 2016 at 22:09

  Panowie najbardziej stratny jest Motyka. Nie wie co zrobić. Zdradzić PiS i służyć u Kiełba, czy zrezygnować z dobrej posady.

 17. Olo Odpowiedz

  30 listopada 2016 at 23:55

  niech spierd…. pisowskie gnidy

 18. Doda Odpowiedz

  1 grudnia 2016 at 08:14

  Prosto ludziom w oczy patrz.
  Niewielu ma odwagę,
  Pozorami kryją twarz.

  Tut tu tu tut tut tururu…
  Tut tu tu tut tut tururu…
  Tut tu tu tut tut tururu…
  Tut tu tu tut tut…

 19. zz Odpowiedz

  1 grudnia 2016 at 08:19

  Osobiście to jak patrzę i słucham tego Kalinki to mnie pociąga na wymioty.

 20. Magda Odpowiedz

  1 grudnia 2016 at 09:05

  Brawo Panie Prezydencie!

 21. joanna Odpowiedz

  1 grudnia 2016 at 10:46

  Brawo dla Prezydenta! Kalinka w wyborach nawet niech nie staruje bo nie ma nic mądrego do powiedzenia. Niech jeszcze do Kaczyńskiego napisze żeby przypadkiem pieniędzy do Tarnobrzega nie wysyłał.

 22. TBG Odpowiedz

  1 grudnia 2016 at 10:49

  Prezydent Tarnobrzega pokazuje nowe standardy, koniec kumoterstwa oby wiecej takich polityków.

 23. Stary tarnobrzeżanin Odpowiedz

  1 grudnia 2016 at 11:13

  Zacytowany przeze mnie poniżej fragment z „Pana Tadeusza”, dedykuję wszystkim wymądrzającym się tu „znawcom” polityki (zarówno tej lokalnej jak i tej w szerszym znaczeniu). Miasto w swojej najnowszej historii (tej po 1989 roku) nie miało szczęścia do mądrych i uczciwych włodarzy, którym zależało by na dobru tego miasta i jego mieszkańców. Zawsze nad względami społecznymi przeważała prywata, chęć zemsty, interesiki i rozgrywki lokalnych koterii etc., etc… . Nie inaczej jest i teraz. No cóż, są podobno takie miasta w których prezydentem zostaje się głównie po to aby odegrać się na poprzedniej władzy, która nota bene też nie grzeszyła przejrzystością. Używając takiej motywacji i nie mając jednocześnie żadnej konstruktywnej wizji ani chęci angażowania się w rozwój miasta, nie można być dobrym prezydentem. Jak mówi stare porzekadło „jeśli nie potrafisz nie pchaj się na afisz”. Jeżeli ktoś ogarnięty euforią wynikającą li tylko z samego faktu bycia prezydentem nie robi nic, jeśli nie ma go nigdy, kiedy jego obecności i zaangażowania wymaga interes tego miasta, jeśli odwraca się plecami do swoich wyborców, to nie ma prawa do obrażania się na wszystkich dookoła tylko za to, że pracują pro publico bono. Inaczej mówiąc – jak się chce psa uderzyć to i kij się znajdzie. Wtedy tworzy się sztuczne afery z niczego tylko po to aby pokazać soją „władzę” i wszczyna wojnę z której nic dobrego dla miasta nie wyniknie. Przypomina to wypisz wymaluj zagrywki KOD-u w Polsce. Ciekawe tylko, czy ów obrażony żeglarz płynie sam czy z jakimś sternikiem…? Jeżeli bezpodstawnie pozbywamy się ze swojego otoczenia ludzi rzetelnie pracujących dla miasta to jest to strzał w kolano i to nie tylko dla tego, który to zrobił ale przede wszystkim dla tego właśnie miasta. Zajmijmy się tedy pracą a nie wojną.
  PS: Widzę, że ktoś tu wypisuje narcystyczne peany pochwalne na swoją cześć pod nickami Tarnobrzeżanin i Zygmunt. To naprawdę żenujące i nie przystoi posiadaczowi dopisku dr przed nazwiskiem.
  „A głupi! a głupi!
  A głupi wy! Na kim się mleło, na was skrupi.
  To póki o wskrzeszeniu Polski była rada,
  O dobru pospolitem, głupi, u was zwada?
  Nie można było, głupi, ani się rozmówić,
  Głupi, ani porządku, ani postanowić
  Wodza nad wami, głupi! A niech no kto podda
  Osobiste urazy, głupi, u was zgoda!

  Zamieszczony powyżej komentarz nie jest przedstawieniem rzeczywistych wydarzeń i nie narusza niczyich dóbr osobistych. Jest to tylko czysta fikcja literacka.

  • Tarnobrzeżanin Odpowiedz

   1 grudnia 2016 at 11:48

   Akurat nie mam dr przed nazwiskiem, Pana komentarz chyba insynuuje, że pisze to Radny Witold Zych. Otóż nie, nie jestem nim. Co nie zmienia faktu, że ze wszystkich radnych najbardziej podoba mi się właśnie jego praca. I z tego co zauważyłem, jeśli on już coś pisze, to podpisuje się jako „Witold Zych”.
   A co do merytorycznej części Pana komentarza, to właśnie dzięki osobom Pana pokolenia rządziła w tym mieście władza, na którą Pan teraz narzeka. Ja należę do nieco młodszego pokolenia i uważam, że my – młodzi mamy prawo narzekać na to jak Tarnobrzeg był zarządzany, bo mieliśmy na to mniejszy wpływ niż osoby starsze. Teraz musimy szukać pracy w większych miastach, często i na emigracji w Europie Zachodniej. Czytając Pana wpis – przy założeniu, że dużo więcej „starych tarnobrzeżan” myśli podobnie – rozumiem już, dlaczego to miasto znajduje się w tym miejscu. A co do prezydenta Kiełba to bardzo się na nim zawiodłem, raczej na niego już nie zagłosuję (chyba, że przez te 2 lata zacznie pracować i odmieni to miasto – ale musiałby być to cud). Tym bardziej jednak nie zagłosuję, na kandydata PiSu – a już na pewno na Pana Kalinkę, którego oblicze, zachowanie i głos, wywołują u mnie agresję i zażenowanie. O Panu Zychu wspomniałem, bo ten człowiek wzbudza moje i nie tylko moje zaufanie, jest po prostu inny niż to całe towarzystwo. A jak wiadomo – jeśli ktoś się wybija, to trzeba go tępić. Tak wygląda zaściankowa tarnobrzeska rzeczywistość.

   • Stary tarnobrzeżanin Odpowiedz

    1 grudnia 2016 at 15:06

    Jak widać nie przeczytał Pan mojego komentarza ze zrozumieniem. Uważam, że właśnie ludzie młodzi powinni się interesować życiem politycznym i mieć możliwość działania w tej materii bo są pełni energii i nie przeżarci demoralizacją. Natomiast te pretensje o bezrobocie i emigrację wewnętrzną czy zewnętrzną kieruje Pan pod niewłaściwy adres. Ten „cud gospodarczy” (jak wszyscy doskonale wiedzą) zawdzięczamy 8-letnim rządom skorumpowanego lewacko-POwskiego syndykatu zbrodni i zdrady. Przecież to nie PiS wysłał młodych na emigrację. Również nie PiS zadłużył nasze miasto i pogrążył w gospodarczym niebycie. Dlatego dziwi mnie Pańska logika (a raczej jej brak) w tej kwestii. Jak to mówią „Kowal zawinił a cygana powiesili”. Wracając jednak do meritum i naszych ostatnich, lokalnych wydarzeń to mówiąc otwartym tekstem, źle się stało, że odwołano ze stanowiska wiceprezydenta – człowieka, który cały swój czas i siły poświęcał na stukaniu do wszystkich możliwych drzwi wszystkich instancji aby zrobić coś dobrego dla tego miasta i tej społeczności. Za jego zaangażowanie „podziękowano” mu w bardzo specyficzny sposób, knując perfidną i bezczelną, grubymi nićmi szytą intrygę. Nawet średnio inteligentne dziecko domyśliłoby się, że to wszystko jest naciągane na siłę aby pozbyć się (z jakiegoś powodu) ze swojego (prezydenta) otoczenia pewnych ludzi. To jednak baaaardzo zły pomysł i nie wróży niczego dobrego ani władzy ani miastu.
    Pozwolę sobie spointować (lub jak kto woli: spuentować) ostatnie zdanie kolejną (jakże pasującą do sytuacji) twórczością, tym razem naszego rodzimego Stanisława Jachowicza:
    Nie rusz Andziu tego kwiatka
    Róża kole – rzekła matka.
    Andzia mamy nie słuchała
    Ukłuła się i płakała.

    I na koniec – co do kompetencji Pana Z. jako potencjalnego kandydata na przyszłego prezydenta miasta…. No cóż…. Każdemu wolno mieć swoje typy ale ja nie chciałbym (i Panu również bym nie życzył) być mieszkańcem miasta „zarządzanego” przez Pana Z. Ten Pan miałby owszem dużą szansę się (jak Pan to zgrabnie ujął) wybić ale raczej w bajkopisarstwie lub co najwyżej literaturze z pogranicza fantasy. „Genialne” jegoż pomysły, prawdopodobnie w rok czasu zadłużyłby miasto na kwotę wielokrotnie większą niż roczny budżet całego województwa. Co zaś się tyczy onego zaścianka, to lepszy kwitnący zaścianek niźli gnijące bagno, a po drugie to ja tu (niestety) żadnego zaścianka nie widzę, a chociażby dlatego, że tam za szkodnictwo i niehonorne postępki przycinano uszy szablą. A u nas póki co wszyscy mają uszy na swoim miejscu (niektórzy podobno nawet podwójne). Żegnam Waści i zdrowia życzę.

    • Tarnobrzeżanin Odpowiedz

     1 grudnia 2016 at 22:05

     Szanowny Panie,
     To Pan nie zrozumiał tego, co napisałem – ja Pana argumenty doskonale rozumiem, jednakże konkluduje Pan ex nihilo. Pozwolę sobie na ripostę w stosunku do Pańskich twierdzeń:
     1. Nie pisałem o sytuacji Polski w skali makro, lecz o sytuacji miasta Tarnobrzega w skali mikro – w porównaniu do innych miast. Dlatego też obwiniam kolejnych rządzących w Tarnobrzegu, a nie władze centralne. Proszę czytać ze zrozumieniem.
     2. Jak rządziła PO wszyscy wiemy, ale z ekonomicznego punktu widzenia PiS jest jeszcze gorszy. PiS nie zadłużył naszego miasta, ale jego politycy to robili i robią nadal, tak samo jak zadłużają Polskę i niszczą naszą gospodarkę. Wie Pan kto kupuje najwięcej polskich obligacji? Niemcy. Co się stało przez 500+? Uciekła gotówka. Teraz są wprowadzane różne podatki po to by ją odzyskać – wie Pan do czego to prowadzi? Firmy się będą przenosić zagranicę. Kolejna sprawa – podatek dla samochodów powyżej 10 lat – kto je ma? Większość Polaków, a więc uderza to w najbiedniejszych. PiS łamie non stop Konstytucję, mamy coraz mniejszy wzrost gospodarczy. Jeśli Pan tego nie rozumie to przykro mi, widocznie TV Trwam tego nie przedstawia.
     3. Proszę nie bronić Pana Brzezowskiego, bo jak się okaże, że to wszystko prawda, a dodatkowo wyjdą na jaw inne „niewyjaśnione sytuacje”, to będzie Pani głupio za takie komentarze. Nie jestem zwolennikiem Pana Kiełba, ale akurat w tym przypadku postąpił słusznie, każdy logicznie myślący człowiek to dostrzega. Panu widocznie logiki brakuje, zaś Pańska argumentacja jest wewnętrznie sprzeczna i określiłbym ją jako ad absurdum. Widzę też, że lubi Pan teorie spiskowe, więc ta dyskusja nie zaprowadzi nas chyba do jakiegoś konsensusu.
     4. Co do Pana Zycha, to nawet jakby zadłużył miasto (choć sądzę, że tak by się nie stało – po prostu umiałby on załatwić środku z funduszów państwowych i wojewódzkich), to te pieniądze byłby w coś zainwestowane. W inwestycje, które mogłyby się zwrócić. A obecnie miasto jest strasznie zadłużone, zaś nie mamy zbytnio czym się pochwalić.

     • Stary tarnobrzeżanin

      2 grudnia 2016 at 09:41

      Ego suadeant curatio potest curari, ut videtur, stultitia.

 24. Legionista Odpowiedz

  1 grudnia 2016 at 12:26

  a co o tym wszystkim sądzą nasze lokalne elity jak: Robert Niedbałowski, Janusz Kłos, Norbert Mastalerz, Piotr Duma. Bardzo jestem ciekawy ich stanowiska w omawianej tu sprawie.

  • obywatel Odpowiedz

   1 grudnia 2016 at 15:19

   Może czekajo na rozwój sytuacji

  • LOL Odpowiedz

   2 grudnia 2016 at 10:17

   jakie elity takie miasto :D

  • Olo Odpowiedz

   3 grudnia 2016 at 16:30

   nie wiem jak pozostali, ale Janusz Kłos kupił pięknego, białego Jaguara i teraz cała uwagę poświęca jego urodzie, więc nie ma czasu tu komentować zaistniałego konfliktu. Jak trochę pojeździ i nacieszy oczy to na pewno tu wskoczy.

 25. mieszkaniec Odpowiedz

  1 grudnia 2016 at 15:02

  To się spytaj, dać Ci telefony?

 26. Tede Odpowiedz

  2 grudnia 2016 at 02:18

  Ja tam wierzę w mądrość ludowych porzekadeł. Na przykład takiego: „Kto pod kim dołki kopie…” Oj, odwdzięczą się Kiełbowi i Brzezowski i Kalinka. I może jeszcze ktuś.

  • Olo Odpowiedz

   3 grudnia 2016 at 19:52

   mogą mu obaj skoczyć na wentyl

 27. TylkoTarnobrzeg Odpowiedz

  2 grudnia 2016 at 07:20

  Wystarczy tylko zerknąć na zdjęcie zamieszczone w tym artykule. Na ten fałszywy PiS-owski Ryj Kalinki. Jak widzę go na sesji to mnie skręca, ta jego cwaniacka mentalność. Co to nie on, gówniarz u władzy. „wygląda i sprawia wrażenie jakby pozjadał wszystkie zmysły”. Szkoda, że biedny nie poskarżył się bezpośrednio od samego prezesa, Niekoronowanego Króla Polskiej Polityki, Jarosława.
  Powinien jeszcze teraz do Torunia przesłać pensję na wszechmocne Radio.

  Brawo Panie Kiełb, wyjazd z Misiewiczami z tego Magistratu.

 28. OTBG Odpowiedz

  2 grudnia 2016 at 11:59

  Zagadka dla PGK ;-)
  1. http://www.tppt.tarnobrzeg.pl/index.php/o-parku/kadra

  2. Kumoterstwo – wzajemne popieranie się ludzi związanych przynależnością do jakiejś grupy czy pokrewieństwem, zwykle dla osiągnięcia pozycji społecznej lub korzyści materialnych, nie opierające się na ocenie wartości tych osób, lecz na fakcie znajomości. Kumoterstwo jest pojęciem nieco szerszym niż nepotyzm, gdyż dotyczy nie tylko krewnych, ale znacznie częściej przyjaciół i znajomych.
  Kumoterstwo jest na tyle powszechnym zjawiskiem na całym świecie, że w demokratycznych państwach postuluje się „przezroczystość” wszelkich procedur w życiu publicznym. O wspieranie znajomych oskarżani są nawet politycy z pierwszych stron gazet, jak prezydenci i premierzy. Jedną z najważniejszych międzynarodowych organizacji realizujących walkę z korupcją i nepotyzmem jest Transparency International. (cyt. https://pl.wikipedia.org/wiki/Kumoterstwo)

 29. maria Odpowiedz

  2 grudnia 2016 at 12:24

  Panie Kalinka pycha jest wstępem do upadku. Co to znaczy, że nie będziecie z Prezydentem współpracować, on nie uprawia prywaty w przeciwieństwie do swojego zastępcy, którego pogonił. Jestem przekonana, iż obecnej Radzie Miasta są ludzie wyjątkowo inteligentni, którzy wraz z Prezydentem będą nadal aktywnie pracować dla dobra Tarnobrzega.
  Teraz Pan pokazał prawdziwe swoje oblicze: chamstwa, zakłamania i obłudy. Mam nadzieję,partia PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ również wyciągnie wnioski z pańskiej postawy.

 30. Dominika Odpowiedz

  2 grudnia 2016 at 15:18

  Kalinka się tylko ośmieszył. Jak wogóle tak mógł na gorąco, zaraz po odwołaniu wicka ogłosić zerwanie współpracy z prezydentem. Zachował się, jak jakiś dyktator, kóry robi co chce, decyduje o wszystkim sam bez uzgodnienia decyzji ze swoimi współtowarzyszami z pisu. Nie liczy się ze zdaniem swoich a wypowiada się w imieniu wszystkich w PiS-ie to dopiero jest beszczelność. A ten esemes, który omyłkowo wysłał do prezydenta to już wogóle żenada roku. Dla prezydenta brawa za odwagę w podejmowaniu trudnych decyzji, ale jakże potrzebnych, nie pomyliłam się głosując na pana.

  • ABW Odpowiedz

   2 grudnia 2016 at 16:16

   Nie bij takich braw Kiełbowi, bo też się ośmieszył ! Jak myślisz ?- czemu odwołanie nastąpiło w takim szybkim tempie ?

 31. zadowolona Odpowiedz

  2 grudnia 2016 at 15:35

  Broniący Kalinka równa się żenujący Kalinka. Broni Brzezowskiego w imię czego, czyżby koledze wolno było więcej ? Fakty nie kłamią, prezydent podał konkretne powody odwołania swojego zastępcy, co mnie przekonuje. Tylko należy się cieszyć, że mamy prezydenta, który piętnuje takie zachowania i nie pozwala, żeby za jego prezydentury takie rzeczy miały miejsce w urzędzie.

  • ABW Odpowiedz

   5 grudnia 2016 at 21:23

   Według Ciebie podał powody ,a konkretne dowody gdzie ????
   Kiełb nie jest w ogóle wiarygodny , bo zwalniając vice i zwołując taką konferencję powinien na niej takoweż dowody ujawnić! Jeśli w ogóle istnieją !?

 32. para Odpowiedz

  2 grudnia 2016 at 17:11

  Niechby tak było,
  że kumoterstwo w urzędzie
  już się skończyło!

 33. Kadrowa Odpowiedz

  2 grudnia 2016 at 19:20

  Pani mario (i nie tylko), pani za to pokazała oblicze mega naiwności! Kiełb kryształowy i święty a kumoterstwem się brzydzi…
  Tak się składa, że ani brzezowskiego, ani kalinki nie lubię ale rezydenta też
  nie szanuję bo gołym okiem widać że żrą się o wpływy i władzę.

 34. sdfg Odpowiedz

  2 grudnia 2016 at 21:00

  kalinka sms stracił szansę na prezydenturę

 35. PAP Odpowiedz

  2 grudnia 2016 at 22:01

  2 lata i Kiełba zobaczycie z reklamówką w której puszki i butelki po piwie będzie tachał.

 36. marekT Odpowiedz

  2 grudnia 2016 at 22:25

  Ależ patriotyzm lokalny u pana Kalinki!!! nie pomoże w sprawach ważnych dla miasta…trzeba być impertynentem kompletnym! Wziął się z nikąd i tyle bufonady! Ciężko uwierzyć ale „misiewiczów” ogrom wszędzie :( Szacun dla pana Prezydenta rośnie u wielu mieszkańców!

  • ABW Odpowiedz

   3 grudnia 2016 at 17:48

   Tylko nie zapominaj ,że na Kiełba pracowali właśnie vice !

 37. Magura Odpowiedz

  3 grudnia 2016 at 08:56

  Prezydent Kiełb pokazał kolejny raz,że nie jest uwiązany na niczyim pasku.Że nie brakuje mu odwagi w podejmowaniu decyzji.I ja bym nie przykładał aż takiej ogromnej wagi do tego,że na obecną chwilę nie ma on jakiegoś specjalnego poparcia politycznego.Chyba zapominacie,że to mieszkańcy dokonują wyborów,a w ich oczach jest b.pozytywnie odbierany.Wiadomo,że ma przeciwników,ale kto ich nie ma?A pan Kalinka to tylko z każdym słowem jest postrzegany coraz gorzej i myślę,że już się utrwalił obraz bufona i narwańca,a taki niedawno był i jak skończył to wiadomo.

  • Olo Odpowiedz

   3 grudnia 2016 at 16:35

   i ja tak samo myślę, że miejsce takich pyskaczy jak pan Kalinka jest na bazarze wśród rumuńskich handlarzy, a nie w magistracie.

 38. Raper Odpowiedz

  3 grudnia 2016 at 20:07

  wychodzi na to, że Kalinka to taka mała świnka

 39. Stanisław Anioł Odpowiedz

  3 grudnia 2016 at 20:11

  rozmawiałem dzisiaj z Januszem jak tankował Jaguara i powiedział mi, że to jest sprawa polityczna, którą może rozstrzygnąć tylko stadionowy kolektyw.

 40. Alternatywy 4 Odpowiedz

  4 grudnia 2016 at 19:54

  Spektakularne konferencje z ogłaszaniem afer już w wydaniu prezydenta Kiełba mieliśmy. Sporo dymu było i okrzyków Ave Cezar ale czy ktos się zainteresował jak sprawy wykrytych nieprawidłowości finansowych w kopalni albo kupowanie damskich pantofelków z itp za pieniądze z kasy miasta potoczyły sie dalej? Prezydent mówił ze zgłosił te sprawy do prokuratury.Coś cicho na ten temat czy winni ukarani czy prokuratura umorzyła?
  Inna sprawa to pokazywanie się (chyba zamierzone?)pana prezydenta z Kędziorą
  i Dziedzicem, których wcześniej ostro krytykował, a nawet więcej niż krytykował. Nagle się panu prezydentowi odwidziało? To dopiero „elastyczność”! Brakuje jeszcze tylko Mastalerza u jego boku.

 41. Przypomnienie Odpowiedz

  4 grudnia 2016 at 20:26

  Wpis z echa z 2014 roku, cyt: „Rzeczywiście, pan Norbert Mastalerz znany jest w naszym mieście jako trener – selekcjoner, czyli ten, który dobiera skład. A oto podstawowy skład prezydenckiej jedenastki: Dziedzic, Dziedzic, Budziło, Szymczak, Szymczak, Kędziora, Kędziora, Malicki, Malicki, Redźko, Redźko.”

 42. Zegarmistrz który czeka! Odpowiedz

  6 kwietnia 2018 at 11:19

  Panie Kalinka miał pan wysłać sms-a do marszałka województwa a pomylił się pan i wysłał Grześkowi epitety jak to nie można z nim współpracować na niego samego!Jesteś pan niedouczony łeb!!! I dołożę wszelkich starań aby pańska kandydatura na Prezydenta Miasta nie odniosła większych rezultatów….Tyle w temacie… MERYTORYCZNIE zakuty łeb!!!

 43. Slawomir Odpowiedz

  8 września 2018 at 22:19

  ..de-bil za debilem ..taka jest ta nasza polityka ..a PiS to wylegarnia debili i oszolomów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>