Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

O świątecznych ozdobach, kiermaszu i Paradzie Mikołajów (video)

Grudzień 1, 2016 10:03 AM

Zapraszamy do obejrzenia briefingu prasowego prezydenta Tarnobrzega, Grzegorza Kiełba. W spotkaniu udział wziął również Robert Kędziora z Esteki.

12 Responses to O świątecznych ozdobach, kiermaszu i Paradzie Mikołajów (video)

  1. Doda Odpowiedz

    1 grudnia 2016 at 12:16

    a Dodę to nikt nie zaprosi?

  2. obywatel Odpowiedz

    1 grudnia 2016 at 15:17

    Kamil Kalinka nadziejo dla Tarnobrzega !

    • ta Odpowiedz

      1 grudnia 2016 at 18:43

      Jak śpi i jeść nie woła.

  3. To źle tamto żle Odpowiedz

    1 grudnia 2016 at 19:58

    Kalinka wrócił od Marszałka. Obecnie siedzą w UM i debatują. Kamil, dostawałeś bęcki w szkole, ale myślałem żeś wziął to na klate i jesteś normalny…a Ty jesteś taki sam jak Norbert, jemu spuszczali wpie…w szkole i Tobie też. Obaj nie wyciągneliście żadnych nauk z tego. I teraz zemsta i żądza władzy…oj Boże Boże….

  4. Krzysztof Stelmach Odpowiedz

    1 grudnia 2016 at 20:57

    Koniec z pobożnymi bolszewikami w Tbg,nareszcie!!!!!

  5. mariusz Odpowiedz

    2 grudnia 2016 at 13:49

    pomylił się z sms-em bidok, niech każdy sprząta na swoim podwórku,

  6. Wyborca Odpowiedz

    2 grudnia 2016 at 16:31

    Mikołaje, świecidełka, pochody, ozdóbki, renifery….Tym się zajmuje PREZYDENT
    miasta zadłużonego na 117 mln złotych?!!!
    Traci czas na takie pierdoły zamiast łapać inwestorów?!!!
    Boże, na kogo ja głosowałem!

    • To źle tamto żle Odpowiedz

      2 grudnia 2016 at 21:04

      A o swój dom dbasz?

  7. Bicie piany w stylu Norbierta i nic więcej. Odpowiedz

    2 grudnia 2016 at 17:06

    Przestań Norbiert marudzić tobie nigdy nic nie pasowało a w znacznym stopniu przyczyniłeś się do takiego zadłużenia.

  8. Obsesja Odpowiedz

    2 grudnia 2016 at 18:43

    Widzę, że w głowach małych kiełbi Mastalerz wiecznie żywy.

  9. Wyborca Odpowiedz

    2 grudnia 2016 at 18:55

    Toś się wiedzą popisał/a! Rzeczywiście musisz mieć jakąś psychozę na punkcie Mastalerza, którego osobiście nie trawię, ale żeby tak na ślepo Mastalerzem
    mnie nazywać to zdradzasz się sama. No bo kto słynie z tego, że szybciej
    mówi niż myśli? Oj olanta, olanta, opamiętaj się kobito!

  10. Teu Odpowiedz

    3 grudnia 2016 at 12:32

    Jeleń świetlny największym sukcesem prezydentury ?