Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Zapraszamy na transmisję konferencji prasowej Prawa i Sprawiedliwości (video)

Grudzień 5, 2016 5:47 PM

Portal NadWisłą24.pl zaprasza na transmisję ” na żywo” konferencji zwołanej przez przedstawicieli tarnobrzeskich struktur Prawa i Sprawiedliwości.

Tematem konferencji będą m.in. ostatnie wydarzenia w mieście, czyli odwołanie z funkcji wiceprezydenta Wojciecha Brzezowskiego, rezygnacja z pełnienia funkcji zastępcy prezydenta przez Józefa Motykę oraz zerwanie współpracy radnych PiS z prezydentem miasta.

Konferencja odbędzie się we wtorek 6. grudnia br., początek godz.14.

17 Responses to Zapraszamy na transmisję konferencji prasowej Prawa i Sprawiedliwości (video)

  1. josef Odpowiedz

    5 grudnia 2016 at 17:58

    Jak ktoś napisał Tarnobrzeg spadnie w przepaść.Co z tego ze ktoś ujął sie honorem jak teraz z Kielbem właściwie nikt nie będzie współpracował.Nikt w mieście,nikt w województwie ,nikt w rządzie kto ma cos do powiedzenia i jest decyzyjny..Kiełb sam sobie rządzić to moze w kurniku na wsi a nie miastem .Teraz najmniejsza inwestycja jak postawienie wychodka będzie problemem ,Zero dofinansowań choćby takich jak w Mielcu czy Stalowej Woli.A za pieniądze z budżetu miasta to sobie Kielb może co najwyżej mikołajki zrobić i postrzelać racami w sylwestra.Tarnobrzeg to teraz samotna wyspa pozbawiona jakiegokolwiek wsparcia . Male zapyziałe miasteczko stanie sie jeszcze bardziej zapyziałe.

  2. Ccc Odpowiedz

    5 grudnia 2016 at 19:20

    P .Kalinka .sam pan też robił rzeczy o których nie wszyscy wiedzą.. znajomym co pan załatwił!!!!! Przyznaj się pan

  3. Zdziwiony Odpowiedz

    6 grudnia 2016 at 14:09

    co to za limity? ile osób to ogląda?

  4. Mieszkaniec Odpowiedz

    6 grudnia 2016 at 14:16

    Bo to tylko dostęp dla Pisiorow i Misiewiczow normalni mieszkancy maja dostep zablokowany.

  5. hehe Odpowiedz

    6 grudnia 2016 at 14:18

    Ortyl patrzy i cała Wiejska :)

  6. dd_reporter Odpowiedz

    6 grudnia 2016 at 14:22

    Co za gówno, po co tyle szumu i zaproszeń na ekstra konferencję na żywo skoro jak zwykle nie można nic tu oglądnąć. Zastanawiam się kiedy w końcu ktoś coś z tym zrobi.

  7. Mieszkaniec Odpowiedz

    6 grudnia 2016 at 16:02

    Panie Kalinka oczka panu wypadna agresja tryska od Pana az oczy wychodzą do wierzch trochę Pan wyluzuj co boi sie Pan bo dużo Misiewiczow jeszcze nie obsadzone na stolkach

  8. Pracownik oswiaty nizszego szczebla Odpowiedz

    6 grudnia 2016 at 16:09

    Panie Kalinka a co Pan pieprzy przeciez chcial Pan od przyszłego raku zabrac nam podwyzke ktora dal nam Prezydent

  9. tbg Odpowiedz

    6 grudnia 2016 at 16:19

    Jak widzę i słyszę Kalinke to mi niedobrze!! Odejdz wstydu oszczędź !!!

  10. TBG Odpowiedz

    6 grudnia 2016 at 16:34

    ,Same anioły jak sie ich słucha to same sukcesy a dlaczego jest tak słaboo………….

  11. BAZYL Odpowiedz

    6 grudnia 2016 at 16:50

    Ja oglądałem całą konferencje. Na komputerze wyskakiwał dziwny komunikat, sprawdziłem na tablecie i na nim szła dobrze. A co do treści konferencji to Kiełb jest udupiony. Wszyscy psioczyli na Mastalerza a ile on spraw dla miasta załatwił w pojedynkę. Kiełb kłamał już w kampanii wyborczej i dlatego Mastalerz nie wygrał. Po wyborach pomawiał poprzednika, teraz PiS. A podobno zgoda buduje. Zgliszcza zostawi.

  12. Chryzantemy zlociste Odpowiedz

    6 grudnia 2016 at 16:54

    Oglądałem. Dramat. Tu nie chodzi o dobro miasta tylko o kasę. A to co Kalinka wyprawia to przechodzi ludzkie pojęcie. Kasa na te ich drogi Jeszce zanim oni przyszło została już podzielona i dostaliśmy ochlapy…co Wy ludzie z PiS w yprawiacie? Czy Wy wiecie jak bardzo tymi działaniami szkodzicie miastu? Psychopaci

    • ABW Odpowiedz

      6 grudnia 2016 at 17:47

      A pozwolił byś sobie, żeby ktoś pluł na Ciebie ?! Nie sądzę-też byś się bronił, jeśli ktoś powiedział nieprawdę. Tak samo oni robią.A temu miastu to dobitnie ktoś inny szkodzi, a nie Ci panowie z PiS-U.

  13. ABW Odpowiedz

    6 grudnia 2016 at 17:54

    Kiełb sam na siebie bat ukręcił ! Brawo !

  14. Chryzantemy zlociste Odpowiedz

    6 grudnia 2016 at 18:09

    A kto niby stoi?

  15. Tarr Odpowiedz

    6 grudnia 2016 at 19:21

    Trzech tenorów Pisiorów!

  16. Fan club Odpowiedz

    6 grudnia 2016 at 20:19

    Jeśli ktoś ma kiełbie we łbie, to wszystko się mu kiełbasi