Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

K.Kalinka nazywa prezydenta kłamcą, W. Brzezowski pójdzie do sądu jeśli G.Kiełb nie przeprosi (video)

Grudzień 6, 2016 4:08 PM

Dużo dosadnych słów pod adresem prezydenta Kiełba padło podczas dzisiejszej konferencji prasowej Prawa i Sprawiedliwości. Przewodniczący tarnobrzeskiego PiS oraz byli wiceprezydenci krytykowali nie tylko ostatnią decyzję kadrową podjętą przez G. Kiełba, ale również współpracę z prezydentem od początku kadencji.

Na początku konferencji przewodniczący PiS Kamil Kalinka odniósł się do zarzutu G. Kiełba o naruszeniu terminów wydawania pozwoleń na budowę, które to było przyczyną zdymisjonowania wiceprezydenta Brzezowskiego.

- Przeanalizowaliśmy wszystkie pozwolenia na budowę z przeciągu dwóch ostatnich lat, wydawanych dla podmiotów prywatnych. Prezydent po prostu kłamał, żadne ze złożonych w 2015 roku przez biuro córki prezydenta Brzezowskiego pozwoleń, nie było wydanych w przeciągu 19 dni – mówił Kalinka.

- W obecnym roku jeden wniosek został złożony 6. października i rozpatrzony po 19 dniach ale drugi wniosek, złożony przez inny podmiot w tym samym dniu, na decyzję czekał tylko 18 dni – kontynuował przewodniczący PiS.

- Jak można było wymyślić tą bzdurę i jeszcze być na tyle bezczelnym żeby przepraszać inne biura projektowe, jak można było napluć na prezydenta i jego rodzinę w taki sposób – dodał.

WOJCIECH BRZEZOWSKI CZEKA NA PRZEPROSINY

O swojej pracy na rzecz miasta mówił były wiceprezydent Brzezowski, przytaczając liczby i zrealizowane inwestycje. Na końcu swojego wystąpienia odwołany zastępca prezydenta miasta jeszcze raz odniósł się do zarzutów skierowanych pod jego adresem przez G. Kiełba.

- Zostałem pomówiony, oczekuję że do końca roku prezydent mnie przeprosi, jeśli nie to będę musiał wystąpić na drogę sądową – mówił W. Brzezowski, w dalszej części wyraźnie sugerując iż prawdziwym powodem jego dymisji jest kampania wyborcza, którą jakoby prezydent już rozpoczął. – Jak się przerasta szefa to szef takiego pracownika nie chce – sugerował.

O WSPÓŁPRACY Z PREZYDENTEM: Z takim zakłamanym człowiekiem nie da się współpracować

Brakiem wzajemnego zaufania w ścisłym kierownictwie miasta tłumaczył Józef Motyka swoją decyzję o złożeniu rezygnacji z funkcji wiceprezydenta Tarnobrzega. – To była praca trudna ale efektywna – tłumaczył J. Motyka.

O kulisach współpracy z prezydentem dużo mówił przewodniczący Kalinka.

„Wielokrotnie byliśmy na spotkaniach z politykami, samorządowcami zabiegając o pewne sprawy, prezydenta z nami nie było”

„Pan prezydent nigdzie nie jeździł, pytano nas jak wygląda pan prezydent”

„Wielokrotnie byliśmy przez pana prezydenta okłamywani, pan prezydent mówił co innego na spotkaniach a co innego na sesjach”

„Pan prezydent ma dziwną manierę plucia na ludzi, którzy dla niego ciężko pracowali”

„Po głosowaniu nad koszykówką prezydent powiedział: Nie miałem innego wyjścia. Kto stoi za prezydentem?”

- to tylko fragmenty wypowiedzi przewodniczącego Rady Miasta o współpracy z prezydentem Kiełbem.

- To nie partyjny interes stoi za zerwaniem współpracy z prezydentem przez Prawo i Sprawiedliwość. Z takim zakłamanym człowiekiem nie da się po prostu współpracować – tłumaczył K. Kalinka

Do zarzutów PiS prezydent Grzegorz Kiełb odniesie się jutro, podczas konferencji prasowej na której transmisję live zapraszamy już dziś. Początek godz.12.

Szczegóły w materiale video. Zapraszamy

38 Responses to K.Kalinka nazywa prezydenta kłamcą, W. Brzezowski pójdzie do sądu jeśli G.Kiełb nie przeprosi (video)

 1. pisiarniaprecz Odpowiedz

  6 grudnia 2016 at 17:05

  HAHA Co za Pajac z tego Kalinki. Teraz PGK to kłamaca a jeszcze tydzień temu wchodził w d…e bez wazeliny. A Motyka niech nie opowiada o swoim męstwie i honorze bo tylko partia sie liczy dla niego a nie dobro mieszkańców. Idioci dwaj. Tylko Brzezowskiego mi szkoda bo wg mnie to dobry fachowiec.

 2. obserwator Odpowiedz

  6 grudnia 2016 at 17:08

  Spuśćcie ciśnienie pisowskie nieroby .A Brzezowski niech pierdół nie opowiada jaki on jest zarobiony – na swoim robi non stop . Ludzie z UM mogą zeznawać w sądzie więc z niecierpliwością czekam na proces .
  Co do niejakiego Kalinki – chłopie ty się nadajesz do gnoju a nie polityki . Konkretnie do wideł. Zdaje się że w Tarnobrzegu zaczyna się koniec „dojnej zmiany” . Takich buców jak w PIS to nawet Mastalerz nie miał

  • Olo Odpowiedz

   6 grudnia 2016 at 18:05

   faktycznie takich mutantów to z gromnicą szukać

  • ABW Odpowiedz

   6 grudnia 2016 at 22:14

   A obserwator to chyba pracował kiedyś w Pegieerze, bo i na gnoju i na widłach się zna jak mało kto !

  • zdumiony Odpowiedz

   6 grudnia 2016 at 22:17

   Zarobiony czy nie z przedstawionych danych nie wynika by zarzut kumoterstwa był prawdziwy.Raczej był dęty.I to bardzo.

 3. łups! Odpowiedz

  6 grudnia 2016 at 17:16

  chłopaki z pisu weście się w końcu za konkretną robotę odśnieżanie dachów i ulic

 4. Ala Odpowiedz

  6 grudnia 2016 at 17:42

  Wstyd Panie Prezydencie…

  • Kubeł zimnej wody Odpowiedz

   6 grudnia 2016 at 22:11

   Faktycznie, jeśli wsłuchać się w rzeczowe i (bądźmy poważni) merytoryczne argumenty pana Kalinki, to ogląd decyzji o dymisji Brzezowskiego daje podstawę do stwierdzenia, że jest ona kompromituje ona PM G.Kiełba!!
   Kompromitującym jest, że przed dymisją nie została z wiceprezydentem przeprowadzona jakakolwiek rozmowa o „zaistniałych nieprawidłowościach”(kumoterstwie).
   Kompromitującym jest, że dane na które powoływał się PM Kiełb nie zostały przez niego zweryfikowane i sprawdzone!!!!
   Nawet jeśli PM G.K. został wprowadzony w błąd przez pracownika to nie ma wytłumaczenia dla nagłości i pochopności tej decyzji.Co więcej, przeprowadzenie tej operacji w taki sposób nie tylko dyskwalifikuje obecnego prezydenta ale przede wszystkim uderza w interes miasta oraz wszystkich tarnobrzeżan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.
   Nawet przeciwnicy PISu to widzą a nasz PM nie?!
   Przecież „konfitury” leżą w Rzeszowie i w Warszawie bo to PIS obecnie nimi dysponuje!!!!!
   Kompromitujące jest dla PM Kiełba, że nie przewidział konsekwencji tej dymisji, które nawet dla idioty były jasne,a które właśnie się unaoczniają w postaci dymisji drugiego wiceprezydenta i separowaniu się radnych PIS.
   Czy obecny PM ma jakiś plan „B”?I nie obchodzi mnie plan B dla niego ale do cholery plan „B” dla miasta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Dla mieszkańców!!! Kto sieje wiatr zbiera burzę!!
   Czy PM płaczliwym tonem będzie tarnobrzeżanom oznajmiał przez następne dwa lata , że nie jest w stanie pozyskać żadnych środków i że jest to wina PIS bo nie dają, bo blokują, bo rzucają kłody pod nogi?
   Czy teraz czekają nas dymisje ludzi z nadania koalicyjnego PIS , bałagan i dalsze koszty związane z odprawami? A kto za nich?
   Straszno się robi w tym mieście!!!
   Czekająca nas reforma oświaty chaos w mieście jeszcze pogłębi, nie mówiąc o jej kosztach, które dodatkowo nas pogrążą.
   Szokująco na konferencji zabrzmiały informacje, z których wynikało że pani naczelnik oświaty w UM jest totalnie niekompetentna ,nie współpracowała i nie chciała współpracować z viceprezydentem Motyką, a miasto nie potrafi się kompetentnie zmierzyć z reformą oświaty i zleca ją firmie zewnętrznej.To w końcu za co my płacimy tym urzędnikom? Jednocześnie pomimo niekompetencji , jak wynika z wypowiedzi pana Kalinki pani naczelnik ma dobre samopoczucie dzięki najwyższym nagrodom w UM a reformę robi za nią jakaś firma Wulkan.
   Czy to nie jest wg was poziom magla?

 5. Kondzio Odpowiedz

  6 grudnia 2016 at 18:09

  No Grzesiu… Nosił wilk razy kilka…

  Nie jestem za panem Kalinką ani PiS-em, ale od dwóch lat mamy do czynienia z tą dyktaturą i nieprzewidywalnością obecnego włodarza. Nic nie robi, miasto zostaje w tyle. Szkoda, że jeszcze przyjdzie czekać dwa lata na zmiany, oby dobre dla miasta..

  • To źle tamto żle Odpowiedz

   6 grudnia 2016 at 19:20

   Akurat kiedyś jasno powiedział: ja jestem dla ludzi i pracowników na miejscu. A wice są od załatwiania spraw na zewnątrz. I chwała mu za to!

   • ABW Odpowiedz

    6 grudnia 2016 at 21:58

    Jakież super poparcie, haha. To teraz będzie super , bo nie będzie miał kto chodzic i załatwiać spraw ,a Kiełb będzie sobie tylko siedział w urzędzie …..Na pewno będzie bosko !

 6. Stanisław Anioł Odpowiedz

  6 grudnia 2016 at 18:26

  w mordkę jeża szkoda tej kasiorki, bo teraz kto panom wice zapłaci za spanie na biurku

  • Tarr Odpowiedz

   6 grudnia 2016 at 19:28

   Jak zawsze my mieszkańcy bedziemy sie składać na tych darmozjadów.

 7. polityka tbg-u Odpowiedz

  6 grudnia 2016 at 18:29

  Każdy na każdego narzeka ale ciężko wporzadku trafić utrzciwego polaka znalez czy w kraju czy za granica a dopiero w polityce. Jak się dokoryta dostali to beda swoje kieszenie napychać. Zady starej komuny mlodziesz się rozwija a nie ma pieniędzy aby się to rozwijało tylko za granica widza i inwestują w nasza technologie. A kazda swinia ktora nazywa się politykiem to psuje a nie naprawia.

 8. ABW Odpowiedz

  6 grudnia 2016 at 18:44

  A czy tobie też płacą za spanie ??? Widocznie tak, skoro takie bzety piszesz…brak słów po prostu.

  • Olo Odpowiedz

   6 grudnia 2016 at 20:49

   no trudno nazwać pracą chodzenie po przedszkolach albo wręczanie nagród kwiaciarkom balkonowym

   • ABW Odpowiedz

    6 grudnia 2016 at 20:57

    Nie znasz się na takiej pracy to nie komentuj ! Samo się nic nie załatwi niestety !

    • Olo Odpowiedz

     6 grudnia 2016 at 21:12

     wg ciebie to są strategiczne cele dla miasta ugryźć tu czy tam kawałek darmowego ciasta. Już poseł Pluta przekonał się ile wart jest poparcie ciemnogrodu i dzisiaj jest wolny. Na stanowiskach kluczowych dla miasta muszą być wizjonerzy i stratedzy, a nie partyjni funkcjonariusze którym mówi się kiedy mają sikać na rozkaz wodza. Ci co się cenią nie pchają się do PiSu, a tym bardziej na powiatowe stołki. Nie ma wiec co rozpaczać bo takich fachowców mamy pod dostatkiem w mieście i kto by nie wszedł na ich miejsce będzie lepszy.

     • ABW

      6 grudnia 2016 at 22:06

      Wierze ,że Ty będziesz lepszy ! hahahaha
      Olo, olo, olo !!!

 9. Tarr Odpowiedz

  6 grudnia 2016 at 19:26

  Trzech tenorów Pisowa trójca jacy sprawiedliwi ojoj….

 10. ta Odpowiedz

  6 grudnia 2016 at 19:37

  Kalinka jaki wyszczekany ohoho

 11. Dartanian Odpowiedz

  6 grudnia 2016 at 19:51

  Trzej muszkieterowie

 12. Janusz Odpowiedz

  6 grudnia 2016 at 19:58

  Kalinka jest skończony w Tarnobrzegu.Mściwość tego pana nie zna granic!!!!!!!!!!!!!!

  • ABW Odpowiedz

   6 grudnia 2016 at 21:00

   Tylko Kalinkę widzisz ? A Kiełb taki święty ?!

 13. Fan club Odpowiedz

  6 grudnia 2016 at 20:29

  Jeśli ktoś ma kiełbie we łbie. to wszystko się mu kiełbasi.

 14. joanna Odpowiedz

  6 grudnia 2016 at 21:02

  Jeżeli taka kiepska była współpraca to mogli sami zrezygnować a nie czekać aż ich wyrzucą

 15. Fan Jolanty Odpowiedz

  6 grudnia 2016 at 21:33

  KOCIUBA NA PREZYDENTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Doda Odpowiedz

   7 grudnia 2016 at 08:13

   chyba co rozum odjęło

 16. Aga Odpowiedz

  6 grudnia 2016 at 21:49

  Trzej Królowie

 17. TO Odpowiedz

  6 grudnia 2016 at 21:53

  Co zrobi baba z chopa, który ma ci…e w głowie zamiast rozumu. Grzesiek przegrałeś wszystko, ale masz Jolkę!!!

 18. Magda Odpowiedz

  6 grudnia 2016 at 21:54

  Tytus, Romek i Atomek

 19. Aga Odpowiedz

  6 grudnia 2016 at 21:56

  Trójca święta

 20. adamiak Odpowiedz

  6 grudnia 2016 at 22:00

  Pozegnanie bandy kalinkowej , bye bye NIGDY WIECEJ ZRZUCIC KAMILA ZE STOŁKA

 21. alter Odpowiedz

  6 grudnia 2016 at 22:53

  prawdą jest że któryś kłamie i jeśli się okaże który – to powinien zrezygnować ze stołka i zapaść się ze wstydu

 22. goru Odpowiedz

  7 grudnia 2016 at 11:52

  Tarnobrzeg to zapyziala wiocha.To zapyziali rzadzacy i zbieranina wiejskich filozofow.To jedyne miasto w polsce gdzie wiekszosc jego powierzchni administracyjnej faktycznie to male przylegle wioski.A sam tarnobrzeg to zaledwie trzy ulice i 15 tys mieszkancow.I ta zbieranina rzadza przyglupy

 23. marcin Odpowiedz

  7 grudnia 2016 at 21:57

  Niech chłopaki wyluzują bo jeszcze tvn przyjedzie i będą kręcić aferę.
  Tak to jest gdy partyjniactwo ma pierwszeństwo nad zdrowym rozsądkiem.
  Nawet jakby chłop potrącił tą pijaną zakonnice w ciąży na pasach to itak by go bronili bo liczy się partia a nie honor.

 24. Olo Odpowiedz

  11 grudnia 2016 at 17:35

  ciężko jest oderwać się od koryta, oj ciężko

 25. darek3 Odpowiedz

  9 marca 2018 at 13:24

  ale do koryta ciagnie ale znowu sie piana toczy z pyska …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>