Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Przewodniczący Kalinka odpowie na zarzuty prezydenta. Zapraszamy na transmisję briefingu (video)

Grudzień 7, 2016 5:52 PM

Na czwartek 8. grudnia przewodniczący Rady Miasta i tarnobrzeskich struktur PiS Kamil Kalinka zwołał briefing prasowy, w którym ma ustosunkować się do tego, co dziś na konferencji prasowej powiedział prezydent Grzegorz Kiełb.

Zapraszamy na transmisję na żywo z tego wydarzenia, początek godz.9.

17 Responses to Przewodniczący Kalinka odpowie na zarzuty prezydenta. Zapraszamy na transmisję briefingu (video)

 1. cenzor Odpowiedz

  7 grudnia 2016 at 21:17

  Wszyscy razem są siebie g…… warci.Jeżeli jedna i druga strona jest tak krystaliczna to dlaczego przez dwa lata przymykano sobie na wzajem oczy o nieprawidłowościach, A jeszcze tydzień temu wszyscy sobie na wzajem jedli z dzióbka. Widać jak na dłoni, ze dla PGK i KK liczy się władza i czerpanie z niej jak najwięcej korzyści dla siebie i rodziny a mieszkańcy… mamy obaj ich daleko w d…..pie

  • Szczyle oglądnijcie to sobie Odpowiedz

   12 grudnia 2016 at 21:19

   Teraz małoletnie szczyle opluwające PRL na własne oczy mogą zobaczyć od czego uratował Polskę Jaruzelski.Obserwujcie i patrzcie widząc.
   Patrzcie i oceniajcie.
   Różne odłamy Solidarności i te nowe elity żrą się o wszystko ze wszystkimi….który podpisał, a który nie tylko dlatego że pisać nie potrafił….który siedział dłużej a który wcale.Który kogo zatrudnił i gdzie wyrywał korzyści.
   Jak górale żrą się ze Ślązakami a mazurzy z Kaszubami….jak prawosławni żrą się z rzymskimi katolikami a całość żre się z ateistami.
   Pomiatają nami jak chcą … uprawiają kumoterstwo i nepotyzm,żrą za nasze pieniądze ośmiornice, popijają winem za przeciętne wynagrodzenie Polaka, noszą zegarki o których wartości nic nie wiedzą i latają na konferencje samochodem.
   Komuna przy tym syfie to kółko różańcowe.Widać to nawet po „majątkach” tzw komunistycznych aparatczyków, którzy najwyżej dorobili się w tamtym czasie kwadracioka z ogródkiem.Jaruzelski dorobił się raptem domu.I niczego więcej.A taki był komuch i dyktator!!Tak mu trzeba emeryturę odebrać. Oni mu do pięt nie dorastają a wycierają sobie gęby patrotyzmem i „pracą dla Polski, dla społeczeństwa”.Pełne gęby frazesów a jak hieny sięgają po milionowe odszkodowania za „cierpienia moralne”, za trupy traktowane jako forma dorobienia się .Katolicy!
   Ci u góry to nie są ludziki, to zjadliwe szczury wyhodowane i wyselekcjonowane na mszach kościelnych, oni gotowi są pozagryzać własnych sąsiadów a Polskę traktują jak kawałek sukna do podziału… Dla siebie i swoich kumotrów.

 2. yhh Odpowiedz

  7 grudnia 2016 at 21:34

  Co jak co ale pan Kali zionie taką nienawiścią, że żal na to patrzeć. Krzyk, płaczliwy i litościwy ton głosu, poty:) ehhhh. W sumie typowy pisior. Niby młody a stary. Grzesio przynajmniej ma poczucie humoru;)

 3. Sondaż Odpowiedz

  7 grudnia 2016 at 22:56

  Briefing będzie zwoływał.Niech się qw..a za wszyscy robotę wezmą darmozjady je.ane.

 4. kuku Odpowiedz

  7 grudnia 2016 at 23:36

  Najlepiej to by było zeby i jedni i drudzy sie nawzajem wytłukli!

 5. Janusz Odpowiedz

  8 grudnia 2016 at 09:50

  Pytanie do pana Kalinki. Czy jak pan jest na dyżurze w środy, zdarza się panu, często chodzić z petentami do prezydenta? Czy nie lepiej odpowiedzieć: Proszę się zapisać na spotkanie z prezydentem i zapytać o konkurs na dyrektora. Grubymi nićmi szyta jest pańska wypowiedź. Śmieje się pan przed kamerą a tak naprawdę prezydent pana utopił, twierdząc że pan przyszedł o tak sobie, jako wolny słuchacz.Bzdury pan wygaduje.

  • tropiciel idiotologii Odpowiedz

   8 grudnia 2016 at 17:34

   Mój kciuk w górze :-)
   Pomimo, że gównem zostali obrzuceni bezpodstawnie ,co pokazali, trochę tego gówna na nich zostało:-)
   Nie zapominajmy jednak, że sprawy kadrowe ostatecznie klepał Prezydent Kiełb,bądź kadrowa:-)I tolerowali to przez dwa lata bo jak się chce mieć lojalnego koalicjanta…

 6. adam Odpowiedz

  8 grudnia 2016 at 10:37

  36 tysięcy na szkolenia dla…ilu osób z oświaty? proszę poszukać i zapytać kto się szkolił i kiedy…to jest HIT!

  • Fan Joli Odpowiedz

   8 grudnia 2016 at 19:03

   Mam pewne przesłanie dla PM G.K.Niech czyta on i jego naczelniczka na zdrowie

   „Nie mam pojęcia, na ilu filarach opiera się świat, w każdym razie co najmniej trzy z nich to na pewno ciemnota, niewiedza i głupota.”Abe Kobo

 7. Mieszkanka Odpowiedz

  8 grudnia 2016 at 11:07

  Ktoś policzył ile razy padło „Szanowni Państwo”?

  • hehe Odpowiedz

   8 grudnia 2016 at 11:10

   u niego „szanowni państwo” to taki przerywnik jak „kur…a” przy piwku pod blokiem :)

  • Mieszkaniec Odpowiedz

   8 grudnia 2016 at 11:49

   W ciągu 7 minut „Szanowni Państwo” i synonimy pada około 15 razy. Briefing trwa 75 minut. Z moich obliczeń, w przybliżeniu oczywiście, „Szanowni Państwo” pada w liczbie 161

 8. popo Odpowiedz

  8 grudnia 2016 at 11:51

  Ta wiocha powinien administrowac soltys a w najlepszym razie burmistrz.Takiego dziwolaga administracyjnego i teretorialnego nie ma w calej Polsce.70 procent terenu to wioski.I tym rzadzi prezydent? Zenada

 9. mieszkaniec Odpowiedz

  8 grudnia 2016 at 11:55

  spojrz w lustro pinokio nic nie widzialem nic nie slyszalem a siedzisz na stolku pisiorze

 10. mieszkaniec Odpowiedz

  8 grudnia 2016 at 12:01

  miej honor i odejdz zal na ciebie patrzec kalina

 11. Chryzantemy zlociste Odpowiedz

  8 grudnia 2016 at 17:11

  Mistrz jesteś Brzoza! No mistrz nad mistrze. Najpierw jeechales przez dwa lata po naczelnik Kozub (abstrahując od tego jaka jest…) jak po burej suce a teraz ja chwalisz. No jesteś mega…i wasza trójka jest mega.

 12. tropiciel idiotologii Odpowiedz

  8 grudnia 2016 at 17:28

  Pomimo, że nie jestem wyborcą PISu i oglądałem wszystkie konferencje związane z ruchami kadrowymi w mieście, obiektywnie powiem że ta konferencja w ich wykonaniu była najsłabsza.
  Obiektywnie argumenty są po ich stronie i merytorycznie to udowodnili pokazując bezpodstawność zwolnienia vice Brzezowskiego przez PM G.Kiełba.Pokazując brak woli współpracy ze strony PM ,jego nieróbstwo,pokazując jego nieuczciwość w uzgodnionych wcześniej a póxniej zmienianych ustaleniach ,pokazując „między wierszami” niekompetencję Wydziału Oświaty i niekompetencję naczelniczki tego wydziału,pokazując dwulicowość obecnego PM itd itpBył to jak ktoś to ładnie określił na Tarnobrzeg kropka info określił striptis władzy :-)
  Jednak na dzisiejszej konferencji, zamiast przejść do ataku, krótko merytorycznie odnieść się do meritum czyli do zwolnień i ich następstw dla miasta tłumaczyli się.I robili to zbyt długo .Zbyt mętnie.
  Najlepiej z nich wypadł pan Motyka.Jest to człowiek z klasą pomimo tego ,że jest w PISie -partii obciachu:-).
  Najsłabiej wypadł pan Kalinka.Jeśli przed konferencją nie opadły z niego emocje powinien był prowadzenie konferencji pozostawić o wiele konkretniejszemu Brzezowskiemu a nie wielokrotnie powtarzać te same drażniące zwroty typu „nie będę tego komentował”,”aż mi się nie chce tego komentować „… I tak przez 75 minut :-)
  Przegadanie szkodzi konkretowi i drażni widza.Choćby nawet był w tej sprawie po stronie PIS bo powiedzmy sobie szczerze. W tej chryi to ta trójca ma rację :-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>