Czudec bez szans. Udany rewanż siatkarzy Siarki za porażkę w pierwszej rundzie (fotoreportaż oraz video HD)

Siatkarze Siarki pewnie pokonali ProSport Marmax Czudec 3:0 (25:14, 25:20, 25:22) w meczu 9. kolejki IV ligi podkarpackiej. Tym samym podopieczni trenera Szczepanika udanie zrewanżowali się za porażkę z pierwszej rundy 0:3.

Przed naszą drużyną jeszcze jeden mecz grupowy, z liderem rozgrywek MKS MOSiR Jasło. Zarówno Siarka jak i zespoły z Jasła i Racławówki wywalczyły już sobie awans do fazy play-off, w której spotkają się z najlepszymi trzema zespołami z grupy 2. Do drugiej fazy rozgrywek drużyny przystąpią ze zdobyczą punktową wywalczoną w konfrontacji z zespołami, które awansowały do fazy play-off. Stąd rewanżowy mecz z Jasłem ma ogromne znaczenie w następnym etapie rozgrywek. W pierwszym spotkaniu górą był MKS pokonując Siarkę 3:2.

Mecz odbędzie się w niedzielę 18. grudnia, początek godz.16.