Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

6 medali wywalczonych przez pływaków tarnobrzeskiego Delfina podczas urodzinowej olimpiady Otylii Jędrzejczak

Grudzień 12, 2016 2:10 PM

W dniach 10-11 grudnia 2016 r. w Dębicy na 50 metrowej pływalni z okazji urodzin Otylii Jędrzejczak odbyła się II Mikołajkowa Olimpiada Pływacka o urodzinowy puchar Otylii Jędrzejczak.

W dwudniowych zmaganiach wzięło udział 663 zawodników i zawodniczek z 56 klubów z całej Polski. Były to bardzo prestiżowe zawody. Padło wiele rekordów Polski, a swą obecność uświetniły mistrzyni olimpijska Otylia Jędrzejczak i Aleksandra Urbańczyk mistrzyni świata i mistrzostw Europy.

UKS Delfin Tarnobrzeg reprezentowała 27 osobowa ekipa, która wróciła z dorobkiem 6 medali (2 złote, 1 srebrny,3 brązowe). Szymon Skulski w punktacji generalnej zajął 2 miejsce za sumę trzech startów.

Indywidualnie najlepiej zaprezentowali się:

Szymon Skulski ‘05

1 miejsce 50 m stylem motylkowym 0:33,30 złoty medal

1 miejsce 100 m stylem dowolnym 1:09,29 złoty medal

3 miejsce 100 m stylem motylkowym 1:24,95 brązowy medal

5 miejsce 200 m stylem dowolnym 2:42,80

Łucja Zych ‘06

3 miejsce na 50 m stylem grzbietowym 0:38,88 brązowy medal

5 miejsce 100 m stylem grzbietowym 1:25,57

9 miejsce 50 m stylem dowolnym 0:36,66

Zuzanna Błażejczak ‘04

2 miejsce 200 m stylem motylkowym 3:22,86 srebrny medal

Weronika Wiatrowska ‘03
3 miejsce 50 m stylem klasycznym 0:38,20 brązowy medal

5 miejsce 100 m stylem klasycznym 1:26,82

7 miejsce 200 m stylem klasycznym 3:11,07

Mateusz Szklarz ‘04

4 miejsce 50 m stylem klasycznym 0:41,15

5miejsce 100 m stylem klasycznym 1:32,62

6 miejsce 200m stylem klasycznym 3:17,52

Patryk Bałata ‘08

4 miejsce 50 m stylem grzbietowym 0:47,98

5 miejsce 100m stylem grzbietowym 1:53,81

Bartłomiej Skwara ‘08

4 miejsce 100m stylem grzbietowym 1:51,60

6 miejsce 50 m stylem dowolnym 0:44,48

7 miejsce 50m stylem grzbietowym 0:51,84

Bartłomiej Bzdyra ‘07

4 miejsce 50 m stylem klasycznym 0:52,76

Agata Gładysz ‘04

5 miejsce 100 m stylem grzbietowym 1:24,72

Maciej Guściora ‘03

5 miejsce 400m stylem dowolnym 5:14,98

8 miejsce 50 m stylem dowolnym 0:30,24

Mikołaj Zych ‘04

8 miejsce 50 m stylem grzbietowym 0:36,97

Julia Kawalec ‘08

9 miejsce 50 m stylem klasycznym 1:01,87

W zawodach brały również udział: Milena Włodarczyk, Aleksandra Jochaniak, Zosia Michałeczko, Amelia Ślęczka, Zuzanna Garbacz, Alicja Szymańska, Marcelina Zięba, Otylia Błażejczak, Szymon Brzozowski, Maksymilian Płaneta, Piotr Szczepan, Piotr Kopeć, Jan Pawlak, Mateusz Sepioło, Kamil Żyła.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom osiągniętych sukcesów indywidualnych i uzyskanych nowych rekordów życiowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>