Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Fantastyczny występ tenisistów IKS Jezioro Tarnobrzeg. 19 medali Mistrzostw Polski

Grudzień 14, 2016 10:15 AM

Ostatnimi startami w tym roku zawodnicy IKS Jezioro Tarnobrzeg potwierdzili, że należą do czołówki polskiego tenisa stołowego. Po złocie w drużynie, tym razem nasza ekipa przywiozła 19 medali z Indywidualnych Mistrzostw Polski.

Dominatorką okazała się Karolina Pęk, która zgarnęła trzy złote medale, w starcie indywidualnym, w deblu i mikście. Jeden złoty i dwa brązowe krążki wywalczył z kolei Paweł Mazuryk, złoto indywidualnie i srebro w deblu zdobył Krzysztof Żyłka, natomiast Maciej Nalepka wrócił z Gdańska ze srebrnym medalem w singlu i złotym w deblu.

Do pokaźnego worka medali swoje zdobycze dorzucili również Dawid Sowa, Emilia Kotarska i Janusz Chamot – po dwa brązowe medale, oraz Piotr Sokalski i Mariusz Matejek – po jednym brązie.

Udany start zanotowali również debiutanci, Jerzy Zajdel wywalczył trzy medale – srebrny w singlu, oraz brązowe w deblu i mikście, zaś Paweł Włodyka zdobył brązowy medal w singlu.

- Kolejny raz nie zawodzimy i udowadniamy po raz kolejny, że warto nam zaufać i w nas zainwestować, bo to przeradza się w sukces i świetną promocję. Nasz występ to doskonała reklama Tarnobrzega, Województwa Podkarpackiego, klubu i sponsorów na arenie ogólnopolskiej. Ten sukces dedykujemy naszym Rodzinom, wszystkim kibicom z Tarnobrzega i z innych miejsc w Polsce i życzymy zdrowych, radosnych oraz wspaniałych Świat Bożego Narodzenia – komentuje Rajmund Zięba, prezes IKS Jezioro Tarnobrzeg.

Wyniki naszych zawodniczek i zawodników.

W singlu:

- złote wywalczyli Krzysztof ŻYŁKA w klasie 4 i Karolina PĘK w klasie 8-9,
- srebrne medale Maciej NALEPKA w klasie 3 i Jerzy ZAJDEL w klasie 11
- brązowe Piotr SOKALSKI w klasie 1-2, Janusz CHAMOT w klasie 3, Emilia KOTARSKA w klasie 3, Paweł MAZURYK w klasie 8, Dawid SOWA w klasie 9, Paweł WŁODYKA w klasie 10.

W deblu:

- złote zdobyli Maciej NALEPKA IKS /Mariusz CZERWIŃSKI Start Radom w klasie 1-5 i Karolina PĘK IKS / Katarzyna MARSZAL IKS AWF Warszawa w klasie 6-10
- srebrny medal Krzysztof ŻYŁKA IKS /Rafał LIS Szansa Start Gdańsk w klasie 1-5
- brązowe Mariusz MATEJEK/ Paweł MAZURYK w klasie 6-10 i Jerzy ZAJDEL/Marek CHYBIŃSKI Start Gorzów Wielkopolski w klasie 11

W mikście:

- zloty medal para mieszana Karolina PĘK/ Paweł MAZURYK w klasie 6-10
- brązowe medale Emilia KOTARSKA/Janusz CHAMOT w klasie 1-5 i Dawid SOWA IKS /Dajana JASTRZĘBSKA Start Katowice w klasie 6-10 oraz Jerzy ZAJDEL IKS / Magdalena KLOSKOWSKA niezrzeszona w klasie 11.

foto&info: IKS Jezioro Tarnobrzeg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>