Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Zapraszamy na transmisję konferencji prezydenta Tarnobrzega Grzegorza Kiełba (video)

Grudzień 20, 2016 10:52 AM

Portal NadWisłą24. pl zaprasza na transmisję konferencji prasowej prezydenta Tarnobrzega, Grzegorza Kiełba. Tematem konferencji jest podsumowanie 2 lat kadencji prezydenta.

Konferencja odbędzie się dzisiaj, początek godz.14.

7 Responses to Zapraszamy na transmisję konferencji prezydenta Tarnobrzega Grzegorza Kiełba (video)

 1. josef Odpowiedz

  20 grudnia 2016 at 19:11

  Toszopka a nie konferencja.No w koncu ida swieta wiec szopka jest jak najbardziej na miejscu.Odpowiedzi na poziomie ucznie podstawowki a sposob myslenia jak u niepelnosprawnego intelektualnie.Przykre ale taka prawda.

 2. Poldek Odpowiedz

  20 grudnia 2016 at 19:38

  Podoba mi się poczucie humoru Kiełba

 3. Apap Odpowiedz

  20 grudnia 2016 at 21:19

  Ile zapłacili za to 2 miejsce? Powstają pseudo portale lub inne instytucje do wyciągania samorządowej kasy za dziwne nagrody, certyfikaty i wyróżnienia. Za Mastalerza też za coś podobnego płacili. Więc wiarygodne to jest że chej :D

 4. Grzegorz Kiełb Prezydentem ! Odpowiedz

  20 grudnia 2016 at 21:32

  Skromny, szczery, sprawiedliwy. Grzegorz Kiełb Prezydentem !

 5. Jerzy Odpowiedz

  21 grudnia 2016 at 16:07

  Garażowicze z kamionki dziękują prezydentowi za oświetlenie kompleksu garaży bo czekaliśmy na to minimum 10 lat.

 6. Tropiciel Odpowiedz

  21 grudnia 2016 at 19:29

  Konferencja dość rzeczowa.I rzeczywiście w kontekście rozrób politycznych sprowokowanych przez PIS na arenie krajowej,dymisje prezydentów PISowskich mogą okazać się dla obecnego prezydenta G.K korzystne.
  Na pewno wizerunkowo obecny prezydent wygląda o lata świetlne lepiej niż N.Mastalerz .Lepiej też i zręczniej ucieka z tematów dla niego niewygodnych.Mam tu na myśli reformę edukacji czy szumnie zapowiadane umożliwienie przekształceń wokół Jeziora Tarnobrzeskiego.
  W sprawie Jeziora jest ośla łączka i to było widać -było też słychać.
  Natomiast jeśli chodzi o reformę edukacji PM dość zręcznie wybronił z nieróbstwa Wydział Oświaty. :-) Skokietował też dość zręcznie kibiców sportowych.
  Poza tym dorobek miasta w zakresie inwestycji zaczętych i planowanych jest jak na taką pipidówkę pozytywny. Współpraca z gminami? Coś zamachłacył ale wyglądało to tak jakby była.

  Generalnie trzeba zauważyć że to(PM Kiełb) o wiele lepsza jakość od NMastalerza.Jeśli PIS za 2 lata nie wystawi sensownego kandydata a wprowadzana restrukturyzacja w UM utrzyma trend dotychczasowy w zakresie inwestycyjnym G.K ma szansę na drugą kadencję.Tylko kto zrobi mu kampanię? :-)

 7. palik Odpowiedz

  22 grudnia 2016 at 08:48

  na tle poprzednika każdy wypadłby przyzwoicie.
  poza sferą pr ta prezydentura to wydmuszka.
  żadnych inwestycji,proces ubożenia miasta i jego degradacja postępuje.
  widać brak pomysłu i brak kadr Kiełba i jego skromnej drużyny.
  właściwie po dwóch latach można powiedzieć sobie uczciwie,że jedynym programem było odsunięcie od koryta poprzednika i zastąpienie go właśnie takim wycofanym Grzesiem.zawsze to plus w kontekście wypadającego z każdego afisza poprzednika.
  jemu to zapewne wyszło na dobre,miasto też ma korzyść,że u steru nie ma już szkodnika ale mieszkańcy poza wąską grupą uprzywilejowanych (a są tacy co i za jednych i drugich mają korytko wypełnione) z tej cudownej prezydentury za wiele nie mają.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>