Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

22.01 (niedziela) O pszczołach, miodach i roślinach miododajnych – Akademia Przyrodnicza zaprasza na wykład

Styczeń 11, 2017 9:51 AM

Trzecie z cyklu warsztaty w ramach Akademii Przyrodniczej poświęcone będą pszczołom, miodom i roślinom miododajnym. O tych niezwykle ważnych dla trwałości ekosystemu owadach opowie pszczelarz Paweł Klucha.

Wykład dla dzieci i młodzieży odbędzie się w Centrum Natura 2000″ (Zamek w Dzikowie) w niedzielę 22. stycznia o godzinie 16, dla dorosłych zaś o 18.

Akademia Przyrodnicza to wspólna inicjatywa Centrum Natura 2000 i gospodarstwa agroturystycznego „Dobre Miejsce” w Alfredówce. Pierwsze wykłady poświęcone były tematyce ziół i ochronie przyrody, kolejne zaś prezentowały procesy renaturalizacji terenów pokopalnianych. Regularne uczestnictwo w wykładach premiowane będzie bezpłatną wycieczką, dzieci pojadą do ZOO w Zamościu, dorośli zaś do Bieszczadzkiego lub Białowieskiego Parku Narodowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>