Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Zagraj w Fifę 17 i pomóż potrzebującym. Kolejna akcja w ramach 8 edycji „Siarkowcy Dzieciakom” w niedzielę 22. stycznia

Styczeń 15, 2017 8:00 PM

Po hip-hopowym koncercie tym razem organizatorzy akcji „Siarkowcy Dzieciakom” zapraszają na turniej Fifa 17. – Jesteśmy przekonani, że wśród kibiców Siarki nie brakuje entuzjastów tej gry oraz wielu z nich będzie chciało się sprawdzić na tle kolegów z trybun i weźmie udział w tym wydarzeniu – mówią pomysłodawcy.

Patronat nad turniejem objął Sklep Media Markt (Tarnobrzeg, ul. Jana Słomki 1) – który udostępni sprzęt oraz Grill Bar Bocianówka (Tarnobrzeg, ul. Szkolna 5)- gdzie odbędzie się turniej.

Na turniej zapisać się można wysyłając prywatną wiadomości na profil Złota Siarka, w treści należy podać ksywkę oraz wybrany zespół. Warunkiem uczestnictwa będzie również uiszczenie wpisowego (20 zł), które będzie zbierane na miejscu. Zapisy przyjmowane są do piątku 20. stycznia br, do godz. 10.

Zasady rozgrywek ustalone zostaną w piątek, po zamknięciu listy uczestników. – Chcemy znaleźć równowagę pomiędzy czasem całego turnieju, by nie był on zbyt długi, oraz tym, by rywalizacja była zacięta – tłumaczą organizatorzy ze Stowarzyszenia „Złota Siarka”.

W obecnej edycji wsparcie kierowane będzie do Domu Dziecka oraz dwóch placówek Warsztatów-Terapii Zajęciowej w Tarnobrzegu. Pieniądze zbierane są również do specjalnie oznaczonych puszek, które można znaleźć w miejscowych lokalach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>