Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Prezes Siarki, D. Dziedzic: Naszym głównym celem będzie utrzymanie poziomu i aktywności gry młodzieżowców (zdjęcia oraz video HD)

Styczeń 19, 2017 7:20 AM

Po krótkiej zimowej przerwie do treningów powrócili piłkarze drugoligowej Siarki Tarnobrzeg. W drugim tygodniu przygotowań do rundy wiosennej Siarkowcy trenują dwa razy dziennie, zarówno na siłowni jak i na euroboisku i w hali. W kadrze Siarki mogą zajść pewne zmiany, na listę transferową wystawiono bowiem Patryka Szewca, Krzysztofa Sucheckiego i Kamila Lewandowskiego. Na testach u lidera słowackiej ekstraklasy MŠK Žilina, przebywa zaś 20-letni obrońca Siarki Bartosz Walencik.

Z kolei obecnie na testach w Siarce przebywają obrońcy: 18-letni Szymon Stach – piłkarz rezerw Zagłębia Sosnowiec, 20-letni Dawid Witkowski, wychowanek Legii Warszawa, który jesienią pozostawał bez klubu oraz 17-letni Jakub Barteczko ze Stadionu Śląskiego Chorzów.

W okresie przygotowawczym Siarka ma zaplanowanych dziewięć sparringów, z Avią Świdnik (21.01), Hetmanem Zamość (28.01), Wisłą Puławy (01.02), Puszczą Niepołomice (04.02), Stalą Rzeszów (11.02), Izolatorem Boguchwała (11.02), Koroną Kielce (18.02), Resovią Rzeszów (18.02) i na koniec z Motorem Lublin (25.02).

O przygotowaniach do rundy wiosennej, celach stawianych przed zespołem, kadrze drużyny rozmawialiśmy z prezesem Siarki, Dariuszem Dziedzicem. Jak się dowiedzieliśmy, już wkrótce uruchomiona zostanie nowa odsłona klubowej strony, za pośrednictwem której być może będzie można kupować klubowe gadżety.

Szczegóły w materiale video. Zapraszamy

foto&video: Piotr Morawski

9 Responses to Prezes Siarki, D. Dziedzic: Naszym głównym celem będzie utrzymanie poziomu i aktywności gry młodzieżowców (zdjęcia oraz video HD)

  1. palik Odpowiedz

    19 stycznia 2017 at 07:49

    wspominał kiedy odda swoje długi ?

  2. kirto Odpowiedz

    19 stycznia 2017 at 17:14

    Jak zwykle w Siarce najpierw klepia po plecach ,bajeruja ,klaskaja a pozniej kopa w dupe.Taki to sposob na naiwnych pilkarzykow ktorzy naiwnie wierza ze zrobia kariere .Buuuuu Juz nie jeden poznal polityke Siarki.

  3. Tarnobrzeżanin Odpowiedz

    19 stycznia 2017 at 18:47

    Panie Dziedzic, Pana głównym celem to jest odkręcenie sprawy walkowerów rezerw – jeśli nic nie zostanie w tym kierunku zrobione, choć jest duża szansa na cofnięcie kary, to nie ma Pan moralnego prawa nadal być prezesem tego klubu – bo działa Pan na jego szkodę!

  4. langosz Odpowiedz

    20 stycznia 2017 at 10:42

    co prezes siarki robi gdy spotyka wyjeba*ego na mieście ?

  5. POWAZNY TARNOBRZEZANIN!!!!!! Odpowiedz

    20 stycznia 2017 at 13:12

    jestem całkowicie za rozwiazaniem tego glupiego-dojnej krowy klubu sportowego Siarka Tarnobrzeg—i jego wszystkich sekcji-koszykarskiej,pingpongowej,futbolowej-wszystkie te sekcje kupuja mecze za nasze-podatnikow miasta pieniadze!!!Korupcja kwitnie!!!!–Za zaoszczedzone w ten sposób miliony zlotych co roku ,przeznaczyc srodki finansowe na RATOWANIE ZADLUZENIA MIASTA—BO OD WIELU LAT ONO GWALTOWNIE NARASTA I NIKT Z PREZYDENTÓW TARNOBRZEGA NIE WIE CO Z NIM ZROBIC!!!!!!—–A Z TEGO CO WIEM W NAJBLIZSZEJ CZTERDZIESTOLATCE DO MIASTA NIE WYBIERA SIE ZADEN WIELKI ZAKLAD PRZEMYSLOWY—-JESTESMY BIEDNI JAK PRZYSLOWIOWA MYSZ POD MIOTLĄ———–D L A T E G O -R A T U J M Y -M I A S T O -T A R N O B R Z E G —–BO INACZEJ WSZYSCY ZGINIEMY Z GŁODU SMIERCIA NATURALNA–PANOWIE RAJCY MIEJSCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    • gniewosz Odpowiedz

      20 stycznia 2017 at 14:12

      głupiś.zrzucaj się na zawodowców z całej polski i płać za bilety podziwiając ich niewiarygodne wyczyny sportowe i nie narzekaj.

    • Olo Odpowiedz

      20 stycznia 2017 at 18:01

      dawno już o tym pisałem żeby przerobić stadion na wielki plac zabaw, bo utrzymywanie “kopaczy” z kasy zubożonego miasta zakrawa na chichot

  6. antyfan Odpowiedz