Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Relacja z FEN 15: Final Strike – dostrzeż, co miała do zaprezentowania 1 gala MMA w 2017

Styczeń 19, 2017 9:42 PM

Za nami 1-wsza Polska gala MMA, która miała położenie w 2017 roku. Jak widać, będzie to niezmiernie namiętny rok, tym bardziej w odniesieniu do wiedzy na temat tego, że prawdopodobnie gala UFC wkroczy w tym samym roku, drugi raz do naszego kraju!

Zostawiając jednak na bok UFC, przejdźmy do opisu gali FEN 15, jaka podobnie odbiła się sporym echem nie tylko w Polsce, a również zgromadziła prawie ogół widzów na hali RCS. Oprócz tego, gala przykuła atencję najbardziej znanych zawodników sztuk walk, jacy bacznie przyglądali się własnym kolegom, występującym na tej gali.

Sponsorem gali były zakłady sportowe LvBet, jakiego mogliśmy zapoznać już w 2016 roku, ponieważ od ponad pół roku, jest to marka czynnie działająca na obwodzie naszego kraju, co pokazują takie eventy, na jakich nie może zabraknąć takich graczy, jak LvBet.pl.

Abstrahując od wsparcia tej firmy, mieliśmy szansę także zdobyć masę informacji na temat FEN u partnera LvBet, jakim jest sportowy serwis informacyjny ŁączyNasPasja.pl – jest on znany większości osób, choćby z uwagi na fakt, iż prowadzone są na jego łamach blogi sportowców i analityków sportowych.

Wyniki na FEN 15: Final Strike!

Konkurencją wieczoru był pojedynek K-1 do 77 kg: Paweł Biszczak, który pokonał Wojciecha Wierzbickiego przez niejednogłośną decyzję.

Niezależnie od tego, mieliśmy gratkę oglądać walkę MMA do 70 kg, którą wygrał Mateusz Głąb pokonując Leonida Smirnova przez poddanie (balacha), w pierwszej rundzie.

Następną, ciekawą batalią był pojedynek MMA, również do 70 kg, w jakiej występował Mateusz Rębecki pokonując. Adama Golonkiewicza przez jednogłośną decyzję.

Jedną z kolejnych walk MMA, tym razem do 77 kg była bitwą, jaką podejmował Albert Odzimkowski podobnie pokonując Oskara Somerfelda przez jednogłośną decyzję.

Inne walki wygrane zostały przez nazwiska takie jak: Kamil Gniadek, Marcin Naruszczka, Róża Gumienna, Riccardo Nosiglia, Wojciech Kazieczko.

Gala FEN 15 spotkała się z gigantycznym upodobaniem i uznaniem fanów sportów walk.

materiał partnera