Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: Firma Auto Color Piotr Ogorzałek. Renowacja karoserii – lakierowanie – usuwanie wgnieceń metodą PDR- polerowanie

Luty 1, 2017 11:40 AM

Szeroki asortyment usług, wysoka jakość i dokładność wykonania, a wszystko to za przystępną cenę. Firma Auto Color Piotr Ogorzałek mieszcząca się w Tarnobrzegu przy ulicy Kamionka 1 zaprasza.

Firma Auto Color Piotr Ogorzałek zajmuję się naprawami typowo lakierniczymi : otarcia parkingowe, ataki wandalizmu, kolizje drogowe, korozja, gradobicia-metodą PDR, ale również naprawa kloszy lamp, polerowanie, naprawa elementów plastikowych.

Metoda PDR polega na usuwaniu wgnieceń bez lakierowania. Odbywa się na dwa sposoby. Pierwszy-to masowanie blachy od wewnątrz za pomocą hebli-dźwigni, wykonanych z odpowiedniego gatunku stali, która przywraca pierwotny kształt blachy. Druga- metoda “na klej” jest bezinwazyjna. Polega na wyciągnięciu wgniecenia przy pomocy specjalnie do tego przygotowanych narzędzi oraz kleju o odpowiednich właściwościach fizycznych.

Z zawodu jestem zegarmistrzem a profesja ta wymaga dużej precyzji, skrupulatności, dokładności, spokoju i cierpliwości. Podobnie jest z pracą nad samochodami, wszystko musi być “jak w zegarku”. Składanie i rozkładanie elementów karoserii, następnie lakierowanie i nakładanie kolejnych warstw lakieru wymaga dużej precyzji, koncentracji i logicznego myślenia a pośpiech podobnie jak w zegarmistrzostwie jest złym doradcą.

Lakiernictwem samochodowym zajmuję się od ponad 10 lat, swoje umiejętności nabywałem pracując w różnych warsztatach. Pracowałem jako lakiernik w Warszawie i tam doskonaliłem swoje umiejętności i poznawałam nowe techniki.

W swojej pracy stawiam na jakość i dokładność. Wysokiej jakości materiały, których używam są nieodzownym elementem mojej pracy, dlatego też mogę zagwarantować wysoką jakość nakładanych przeze mnie powłok lakierniczych. Posiadam również własną mieszalnię lakierów.

Najważniejszym jednak elementem jest człowiek, jego umiejętności, technika i doświadczenie mogą sprawić, że naprawa zostanie przeprowadzona sprawnie i dokładnie.

KONTAKT:

Auto Color Piotr Ogorzałek

ul. Kamionki 1

39-400 Tarnobrzeg

tel.537-777-029

www.autocolor.tarnobrzeg.pl

materiał partnera