Sparingowa strzelanina w Woli Chorzelowskiej

W dzisiejszym meczu kontrolnym Siarka Tarnobrzeg przegrała z ligowym rywalem – Puszczą Niepołomice 4:5. Jedną z bramek dla tarnobrzeskiej drużyny strzelił Sebastian Kopeć,  przebywający na testach w naszej drużynie 22-letni obrońca.

Bramki dla Siarki: Jan Grzesik, Marcin Stefanik, Michał Żebrakowski, Sebastian Kopeć
Bramki dla Puszczy: Maciej Domański, Marcel Kotwica, zawodnik testowany, Arkadiusz Gajewski, Filip Wójcik

Siarka Tarnobrzeg: (skład wyjściowy) Karol Dybowski – Jan Grzesik, Sebastian Kopeć, Bartosz Waleńcik, Michał Dawidowicz, Marcin Stefanik, Marcin Stromecki, Grzegorz Płatek, Hubert Tomalski, Dawid Witkowski, Krzysztof Ropski.

Skład Puszcza (I połowa) – Testowany – Mikulec, Czarny, Stawarczyk, Łączek – Radziemski, Kotwica, Testowany, Testowany, Testowany

Skład Puszcza (II połowa) – Sobieszczyk – Zagórski, Furtak, Lepiarz, Mikołajczyk – Żurek, Testowany, Uwakwe, Wójcik, Orłowski, Gajewski oraz Krzysztoń

W minioną środę Siarka przegrała w sparingu z pierwszoligową Wisłą Puławy 0:2. Kolejnymi sparingowymi rywalami tarnobrzeskiej ekipy będą Stal Rzeszów (III liga) i Izolator Boguchwała (IV liga podkarpacka). Oba mecze rozegrane zostaną w sobotę 11. lutego br.

źródło: własne, Puszcza Niepołomice