Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Pływacy tarnobrzeskiego Delfina Łucja Zych i Szymon Skulski znów najlepsi

Luty 13, 2017 11:59 AM

W świetnym stylu starty w wiosennej edycji Podkarpackiej Ligi Pływackiej rozpoczęła dwójka zawodników tarnobrzeskiego Delfina. Podopieczni trenerki Angeliki Michalik Łucja Zych i Szymon Skulski, zwyciężyli w klasyfikacji generalnej w swoich kategoriach wiekowych.

Pierwsza edycja Wiosennej Podkarpackiej Ligi Pływackiej rozegrana została w minioną sobotę w Ropczycach. lub UKS Delfin Tarnobrzeg reprezentowała 17 osobowa ekipa w składzie: Szymon Brzozowski, Adam Chmielowski, Jakub Kalita, Bartosz Kutyna, Eryk Kępa, Dawid Moskot, Szymon Skulski, Bartłomiej Skwara, Piotr Szczepan, Otylia Błażejczak, Zuzanna Garbacz, Roksana Knap, Hanna Michałeczko, Milena Włodarczyk, Marcelina Zięba, Łucja Zych, Amelia Ślęczka.

W klasyfikacji generalnej wśród 11 latków zwyciężyła Łucja Zych za wynik na 50 m stylem grzbietowym a wśród 12 latków zwyciężył Szymon Skulski za wynik na 50 m stylem motylkowym. Wszystkim serdecznie gratuluje wyników i poprawionych rekordów życiowych.

Miejsca na podium i punktowane zajęli:

Łucja Zych 06

I miejsce 50 m stylem grzbietowym -0:38,08

IV miejsce 100 m stylem zmiennym -1:31,89

Szymon Skulski 05

I miejsce 200 m stylem dowolnym 2:33,22

I miejsce 50 m stylem motylkowym 0:32,08 Nowy Rekord szkoły

Amelia Ślęczka 05

III miejsce 100 m stylem klasycznym 1:37,62

XIV miejsce 200 m stylem dowolnym – 3:04,79

Adam Chmielowski 06

V miejsce 50 m stylem klasycznym – 0:46,74

Piotr Szczepan 06

VI miejsce 100 m stylem dowolnym – 1:22,43

VI miejsce 100 m stylem zmiennym – 1:34,18

Szymon Brzozowski 06

VII miejsce 50 m stylem grzbietowym- 0:42,79

VIII miejsce 100 m stylem dowolnym – 1:22,84

Marcelina Zięba 05

VII miejsce 100 m stylem grzbietowym – 1:28,10

XV miejsce 200 m stylem dowolnym 3:04,87

Dawid Moskot 06

XII miejsce 100 m stylem dowolnym – 1:25,36

Zuzanna Garbacz 05

VIII miejsce 50m stylem motylkowym – 0:40,65

XI miejsce 200m stylem dowolnym – 3:01,05

Hanna Michałeczko 05

XI miejsce 100 m stylem klasycznym – 1:42,48

XVI miejsce 100 m stylem grzbietowym 1:38,78

Eryk Kępa 05

XII miejsce 100 m stylem klasycznym – 1:45,54

Roksana Knap 06

X miejsce 100 m stylem dowolnym-1:32,09

XII miejsce 50 m stylem klasycznym 0:50,52

Jakub Kalita 06

XI miejsce 100mstylem zmiennym – 1:37,25

XX miejsce 100 m stylem dowolnym 1:32,03

Bartosz Kutyna 06

XXV miejsce 100mstylem dowolnym 1:36,20

Bartłomiej Skwara 08

XVI miejsce 100mstylem zmiennym 1:48,66

XXVIII miejsce 100 m stylem dowolnym 1:36,65

Milena Włodarczyk 07

XXV miejsce 50 m stylem klasycznym 0:56,84

XV miejsce 100 m stylem zmiennym 2:07,14

Otylia Błażejczak 07

XXIV miejsce 100 m stylem dowolnym 1:41,22

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>