Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Do soboty 4. marca można się zgłosić do Pierwszych Tarnobrzeskich Zmagań z Wisłą

Luty 14, 2017 12:52 PM

Ambitne i ciężkie zadanie postawili sobie miłośnicy zimowych kąpieli. W sobotę 11. marca br., na Wiśle w Tarnobrzegu morsy przepłynął z jednego brzegu na drugi królowej polskich rzek.

Około 30 morsów z całej Polski przepływa przez Wisłę z jednego brzegu na drugi. Spływ odbywa się na odcinku ok. 500 m. Każdy z uczestników płynie z bojką ratowniczą oraz w płetwach.

Zgłoszenia przyjmujemy na adres tzzw@wp.pl., do 4. marca br. Osoby zgłoszone i zakwalifikowane z odpowiednim stażem w dziedzinie morsowania i doskonałym stanem zdrowia przepływają w asyście Straży Pożarnej i WOPR na drugi brzeg Wisły.

Impreza jest ubezpieczana przez WOPR, Straż Pożarną oraz służby medyczne. Ponadto tarnobrzescy kajakarze będą towarzyszyć morsom w przepłynięciu Wisły. Impreza rozpoczyna się spotkaniem nad Wisłą przy przeprawie promowej w Tarnobrzegu. Po spłynięciu na uczestników czeka pamiątkowy medal, dyplom, gorący posiłek, ognisko i napoje.

Wydarzenie na facebooku – tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>