Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

15.03 (środa) Promocja książki Adama Wójcika-Łużyckiego „Moje spotkania z zamkami”

Marzec 10, 2017 2:47 PM

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na promocję najnowszej książki Adama Wójcika-Łużyckiego „Moje spotkania z zamkami”. Spotkanie z autorem odbędzie się w środę 15. marca br., o godzinie 18.

O swojej nowej książce autor napisał: „Bohaterami tej niezwykłej ale i nietypowej książki są najbardziej znaczące dla historii Polski i jej architektury zamki – niegdyś siedziby naszych władców i czołowych rodów magnackich… Nie wszystkie wydarzenia przeze mnie opisane mieszczą się w granicach konserwatorskiej relacji. Niektóre są tylko epizodem, nie mającym znaczenia w ich dziejach i noszącym jedynie charakter anegdoty. Mam jednak nadzieję, że okażą się ciekawe dla tych, którzy pasjonują się dawnymi rezydencjami królewskimi i magnackimi. Będąc niezwykle wyrazistymi symbolami przeszłości, trwają one nadal, a każdy nowy rok dopisuje kolejną kartę do księgi ich dziejów”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>