Zapraszamy na transmisję meczu Wisła Sandomierz – Zdrój Busko Zdrój (video)

W niedzielę 12. marca br. sandomierska Wisła zainauguruje rundę wiosenną na własnym stadionie. Przeciwnikiem podopiecznych trenera Jarosława Pacholarza będzie Zdrój Busko Zdrój.

Po 18. kolejkach Wisła plasuje się na drugim miejscu w rozgrywkach IV ligi świętokrzyskiej, mając jednak identyczną liczbę punktów jak obecny lider – rezerwy Korony Kielce. Na trzecim miejscu ze stratą dwóch punktów do dwóch pierwszych drużyn plasuje się najbliższy rywal sandomierzan.

POZOSTAŁE MECZE 19. KOLEJKI IV LIGI ŚWIĘTOKRZYSKIEJ: Pogoń 1945 Staszów – Nida Pińczów, Korona II Kielce – Czarni Połaniec, Alit Ożarów – Łysica Bodzentyn, Unia Sędziszów – Nidzianka Bieliny, ŁKS Łagów – Naprzód Jędrzejów, Partyzant Radoszyce – Neptun Końskie, Sparta Kazimierza Wielka – Hetman Włoszczowa, Moravia Morawica – Lubrzanka Kajetanów