Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: W środę 15. marca można odebrać darmową budkę dla ptaków

Marzec 14, 2017 2:13 PM

W środę 15. marca br. pracownicy Centrum Natura 2000 będą rozdawać budki dla ptaków osobom indywidualnym, które zadeklarują powieszenie domku dla ptaków w odpowiednim miejscu.

Do rozdania jest ponad 200 budek, których wygląd uzależniony jest od gatunku ptaka, który ma w niej zamieszkać. Budkę będzie można odebrać w siedzibie Centrum (w Zamku Tarnowskich w Dzikowie) od godziny 10.

Budki pracownicy Centrum rozdają w ramach realizowanego projektu „Ptaki dziuplaste – stare drzewa znikają, nowe domki powstają”, mającego za cel upowszechnienie wiedzy o znaczeniu startych, dziuplastych drzew i powiązanych z nimi gatunków ptaków. W pierwszym etapie akcji dofinansowanej przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie, Centrum realizowało w przedszkolach, szkołach podstawowych i gimnazjach.

foto&info: RCPO Natura 2000

One Response to Tarnobrzeg: W środę 15. marca można odebrać darmową budkę dla ptaków

  1. kokoszka Odpowiedz

    15 marca 2017 at 23:04

    Pozdro dla Oliwki;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>