Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: Siedmiu radnych domaga się odwołania Kamila Kalinki z funkcji Przewodniczącego Rady Miasta

Marzec 16, 2017 3:42 PM

Dariusz Kołek, Stanisław Uziel, Leszek Ogorzałek, Marian Kołodziej, Sławomir Partyka, Waldemar Stępak oraz Mariusz Myszkowski – to radni, którzy złożyli do biura Rady Miasta wniosek o odwołanie z funkcji Przewodniczącego RM Kamila Kalinkę.

„Całokształt działań prowadzonych przez Pana Kamila Kalinkę pokazał, że nie spełniał on należycie funkcji przewodniczącego, tj. nie portafił arbitralnie stanąć ponad podziałami politycznymi w Radzie Miasta, a jedynie reprezentował interesy własnego ugrupowania” – czytamy w piśmie, które jako uchwała będzie rozpatrywane w trakcie najbliższej sesji Rady Miasta.

- Na dzień dzisiejszy wniosek wpłynął i chciałbym się z nim zapoznać. Będę chciał się do niego odnieść, ale dopiero w przyszłym tygodniu – wyjaśnia w rozmowie z portalem NadWisłą24.pl Kamil Kalinka. – Wniosek wpłynął poprawnie i jako przewodniczący Rady, bo taki mam obowiązek, będzie rozpatrywany na najbliższej sesji Rady Miasta – dodaje.

Przewodniczący Kamil Kalinka, jest szefem struktur Prawa i Sprawiedliwości w Tarnobrzegu. Jeszcze niedawno, radni PiS byli w koalicji z prezydentem miasta. W listopadzie ubiegłego roku Grzegorz Kiełb odwołał z funkcji wiceprezydenta Wojciecha Brzezowskiego (PiS) i koalicja rozpadła się.  Kilka dni późnej drugi zastępca prezydenta – Józef Motyka (PiS) złożył dymisję.

24. lutego br. na profilu facebookowym „Grzegorz Kiełb – Prezydent Tarnobrzega” prezydent napisał: „Funkcja Przewodniczącego Rady Miasta Tarnobrzega kompletnie przerasta Kamila Kalinkę. Najwyższa pora na zmianę. Co o tym sądzicie ?”

55 Responses to Tarnobrzeg: Siedmiu radnych domaga się odwołania Kamila Kalinki z funkcji Przewodniczącego Rady Miasta

 1. Katrina Odpowiedz

  16 marca 2017 at 15:58

  Haha już lepszy Kalinka niż ten lovelas roku

 2. Mieszkaniec Odpowiedz

  16 marca 2017 at 16:12

  Oho. SMS do Marszałka wysłany już pewnie. Teraz telefon do Sagatowskiej i Lucka…ratujcie!

  • tbg Odpowiedz

   16 marca 2017 at 16:48

   haha przynajmniej ma do kogo wysyłać! Bo lovelas ma numer tylko do jednej.

 3. Marina Odpowiedz

  16 marca 2017 at 16:15

  Noo tak, najlepiej dokuczyć ludziom pracowitym, którzy coś dobrego chcą zrobić dla tego miasta. Weźcie się radni wreszcie do roboty bo jak na razie robicie niepotrzebny szum. Dajcie temu Kalince pracować i działać! Młody ma potencjał, a wy stare pryki nic macie!

 4. Mieszkaniec Odpowiedz

  16 marca 2017 at 16:29

  Marina o ile nie Kamil…oglądasz czasem sesje? Chyba nie…zacznij proszę.

 5. Mieszkaniec Odpowiedz

  16 marca 2017 at 16:55

  Kamil przestań pisać pod różnymi nikami.

  • Marina Odpowiedz

   16 marca 2017 at 17:06

   Po pierwsze nie jestem Kamil, nigdy nim nie byłam haha ani nie będe. I dlaczego mam przestać pisać?…a co to ja mam inne prawa niż ty?

 6. Tomek Odpowiedz

  16 marca 2017 at 17:35

  Żal na to wszystko patrzeć. Obwodnica miała być i jakoś ucichło, teren wokół jeziora miał być i nic nie słychać, zwierzyniec wycinają i nikt z tym nic nie robi, o obiecanych inwestorach nie wspominając. Tylko zajmują się wojenkami zamiast dogadać się wszyscy razem i wziąć za to miasto. Był Mastalerz i nie było nic, teraz jest Kiełb i dalej nic nie ma. Dopóki była koalicja co chwile było słychać, że coś ma być robione w mieście. Jak się koalicja rozpadła, cisza. Jaki z tego wniosek? Guzik mnie interesuje kto w mieście czy w kraju rządzi, ale główna władza jest w rękach pisu to trzeba z nimi się dogadywać bo są z tego korzyści. Wystarczy popatrzeć na Stalową. O nich co chwilę piszą, że dotacja na to czy na tamto. A tutaj nic.

 7. ABW Odpowiedz

  16 marca 2017 at 17:38

  Chyba Kiełbowi było by tak najwygodniej, żeby się PIS-u pozbyć i żeby mu nikt na ręce nie patrzył !!!!
  Ludzie, otwórzcie w końcu oczy i przypatrzcie się co panujacy wyrabia !!!

 8. kiereś Odpowiedz

  16 marca 2017 at 17:57

  Pan Grzegorz Kiełb tzw. prezydent, jest tak niedołężny i taki nieporadny, że aż szkoda mi tego miasta. Jeżeli masz odrobinę zdrowego rozsądku podaj się Pan do dymisji.

  • Mieszkaniec Odpowiedz

   16 marca 2017 at 19:53

   Tak? Idź zapytaj radnych czy tak naprawdę jest. Idź zapytaj tych, co się z Grześkiem spotkali. To dobry człowiek. I rządzi i dzieli.

   • ABW Odpowiedz

    16 marca 2017 at 20:08

    Robi chyba tylko dobre wrażenie…i to nie bardzo! I nic więcej !

    • 9 Odpowiedz

     16 marca 2017 at 22:16

     Litosci, Kalinka nawet tego nie robi…

 9. bicie piany i tyle Odpowiedz

  16 marca 2017 at 19:10

  Radni nie widzą żadnych problemów w mieście, nie mają co robić na sesji to będą kąsać i pluć a wynik tego wniosku jest z góry znany. Może byście się zajęli i postawili kilka nowych, dużych parkingów na osiedlach? Miejsca są tylko radni mają ważniejsze sprawy na głowie. Polityczka się liczy a nie mieszkańcy.

 10. sms Odpowiedz

  16 marca 2017 at 20:40

  Sms Kalinki do marszałka:
  Panie Marszałku chcą mnie odwołać proszę o posiłki ze Stalowej Woli.

 11. Teddy Odpowiedz

  16 marca 2017 at 20:50

  Pan Przewodniczący Kalinka ma postawiony powazny zarzut, że w grudniu 2016 r zgwałcił niedźwiedzia bieszczadzkiego podczas jego snu zimowego i uchyla się teraz od płacenia alimentów na rzecz wielkiej niedźwiedzicy, co w swoim wniosku precyzyjnie usterkują Radni Tarnobrzescy. Sprawa nie wyszła by na jaw gdyby nie Radny Uziel.

 12. Ryszard Ochucki Odpowiedz

  16 marca 2017 at 20:52

  a ta kucharka biskupa ze Stalowej cokolwiek robi poza braniem pensji?

  • Bajlamo Odpowiedz

   16 marca 2017 at 21:08

   robi, przerzuca paciorki różańca

 13. Olo Odpowiedz

  16 marca 2017 at 21:13

  ja to bym chciał żeby pani Iwona Kołek była Przewodniczącą

  • Norbi Odpowiedz

   18 marca 2017 at 16:05

   wszyscy pragniemy Iwony

 14. Spostrzegawczy Odpowiedz

  16 marca 2017 at 22:23

  Skrajnie zbulwersowany sposobem postrzegania rzeczywistości a raczej kompletnym brakiem tegoż odpowiadam autorom onego pisma, które to ma być (o zgrozo) rozpatrywane jako uchwała. Otóż różne są działania różnych osób w naszym nieszczęsnym mieście, które rzadko miewało szczęście do uczciwych i mądrych włodarzy. Nie inaczej jest i teraz co widać na załączonym magistrackim obrazku. Sytuacja przypomina wypisz wymaluj to co dzieje się w skali kraju tylko w miniaturze, czyli stara klika, której (w Tarnobrzegu) przewodniczy podejrzane indywiduum broni się rękami i nogami przed oderwaniem od korytka. Co zaś się tyczy całokształtu działań to i owszem należałoby się im wnikliwie przyjrzeć tylko, że autorem tych działań jest zupełnie kto inny (wszystkim mało kumatym pokazuję i objaśniam, że bynajmniej nie jest to Przewodniczący Rady Miasta a osobnik piastujący stanowisko Prezydenta). Jak niesie wieść gminna lista „zasług” lub jak kto woli całokształt działań włądcy (i jego zauszników) jest baaardzo długa i coś mi się wydaje, że za ten właśnie całokształt ów pan zostanie odpowiednio doceniony. Jak mówi stare porzekadło „nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka” a raczej kiełbia.

  • Olo Odpowiedz

   16 marca 2017 at 22:59

   czyli, że co?, że niby Jaśka taka ekstra mocna? Przecież ona zna się tylko na pacierzu więc jakby miała wspomóc Kamila? Modlitwą?.

 15. Td Odpowiedz

  17 marca 2017 at 00:58

  Taaaa inicjatywa 7 radnych zapowiedziana 20 dni wcześniej przez prezydenta na Fejsie. Czy oni mają nas za idiotów? Mają rację piszący powyżej, niech się wezmą do roboty dla miasta a nie spiskują

 16. owen Odpowiedz

  17 marca 2017 at 01:02

  Ciekawe z czyjej inicjatywy ci radni złożyli ten wniosek? Coś mi się przypomina jak jeden z nich, tuż po odwołaniu Brzezowskiego i dymisji Motyki, chodził po urzędzie i opowiadał, że „teraz trza się wziąć za Kalinke”, chyba nawet wstępnie jakieś podpisy zbierał.Chwalił się jeszcze z wysokiego namaszczenia się tym zajmuje.Ale za dużo chlapał więc kazali mu się zamknąć i trochę przycupnąć.Jednak po głośnej wymianie zdań pomiędzy kociubowatą naczelniczką a Kalinką na ostatniej sesji oświatowej, już wtedy stało się oczywiste, że Kalinkę szybko utrącą. A że kociubowate babsko jest niecierpliwe w swojej mściwości, stanie się to bardzo szybko. Uważam, że nowym przewodniczącym powinien zostać Uziel.

 17. hrabia Odpowiedz

  17 marca 2017 at 08:14

  Tak. Ja też uważam, że nowym przewodniczącym powinien zostać radny Stanisław Uziel a zastępcą Norbert Mastalerz.

 18. patyczek Odpowiedz

  17 marca 2017 at 09:34

  powinni się wszyscy bezradni podać do dymisji.siedzą i sobie biją pianę w najlepsze a czy nam mieszkańcom coś dzięki temu przybyło ? komuś lżej ?

  patrzeć na te zakłamane mordy pisowskich sekciarzy i platformianych biznesmanów na czele z jajecznicą to wyższy stopień perwersji i zboczenia.

  nieroby i pieniacze.

 19. serio Odpowiedz

  17 marca 2017 at 09:42

  co by nie mówić to orangutan będzie lepszy od KK

 20. Sąsiad Odpowiedz

  17 marca 2017 at 10:50

  Orangutana to mi przypomina radny Uziel, który mieszka niedaleko mnie. Że też ludzie na niego dalej głosują.

 21. Aguirre gniew ludu Odpowiedz

  17 marca 2017 at 11:11

  Pogrążająca miasto w chaosie banda dwojga (Kiełb z Kociubową) przy współudziale swoich sługusów próbuje usunąć z drogi kolejną osobę, która przeszkadza im w ich brudnych interesach. I w dużym skrócie taka jest prawda! Pozbyli się wiceprezydentów to teraz kolej na Kalinkę. Ale myślę, że nic w przyrodzie nie ginie i ta szemrana ekipa doczeka się już niedługo tego na co zasługuje, czyli duuuuużego kopa w odbyt i w niebyt, czego zarówno sobie jak i wszystkim myślącym tarnobrzeżanom życzę. Czas skończyć z tą podłością i zacząć budować pomyślność tego miasta i jego mieszkańców, a karaluchy trzeba wymieść i przewietrzyć po nich wszystkie pomieszczenia.

 22. ABW Odpowiedz

  17 marca 2017 at 12:13

  A może jakieś referendum w sprawie odwołania Kiełba…????

 23. Andrzej M. Odpowiedz

  17 marca 2017 at 12:49

  … a czy to prawda, że nie będzie obwodnicy Tarnobrzega bo ze względu na złe relacje pana Kiełba z panem Kalinką Pan Marszałek Ortyl nie da wsparcia ???

  • serio Odpowiedz

   17 marca 2017 at 13:12

   przecie wiceprezydenci z młodym i doświadczonym zapewniali, że dalej będą pracować dla dobra i rozwoju miasta :) blblabla. taki chu… pisaki są mściwe i strzelają fochy i choćby mieli pociągnąć miasto na samo dno, to to zrobią byle tylko nazłość obcym rządom zrobić.

  • Mieszkaniec Odpowiedz

   17 marca 2017 at 13:13

   Nie prawda. Obwodnica będzie. Nie siejcie dezinformacji.

  • eliksir Odpowiedz

   17 marca 2017 at 13:38

   To niestety prawda, budowa obwodnicy przełożona na dalszą perspektywę – nawet o kilka lat, wiadomo, nic nie będzie jak nie będzie zgody z PIS-em i marszałkiem Ortylem

   • Mieszkaniec Odpowiedz

    17 marca 2017 at 19:08

    Nie. Idzie w tej perspektywie. Nie kłam.

 24. Zorientowany Odpowiedz

  17 marca 2017 at 13:00

  To co dzisiaj wyprawia Kiełb z Kociubową sprowadza miasto na samo dno. Zajmują się wyłącznie intrygami. Pozbyli się z urzędu osoby stanowiące dla nich zagrożenie w przyszłych wyborach. Powtarzają wszystkim publicznie, że chcą jeszcze rządzić przez następne lata. Pytanie co z tego mają mieszkańcy Tarnobrzega? Po wywaleniu Pis- u zostali sami. Brak perspektyw nadrabiają sztuczną wojną o pietruszkę. Nie ma już konferencji o inwestycjach i też nie ma kto zabiegać o dodatkowe pieniądze dla miasta. Nędza!

  • alusia Odpowiedz

   18 marca 2017 at 13:03

   W tej perspektywie czyli w roku 2020 ? Człowieku co ty bierzesz – bierz połowę i nie bajeruj. Nie będzie, nic nie będzie!

 25. Mieszkaniec Odpowiedz

  17 marca 2017 at 13:20

  Przykro mi bardzo ale ja głosowałem na PiS. Wiele mi się podoba. Ale tyle samo nie. Kadry powstawali mierne. Ludzi na kluczowych stanowiskach bez wiedzy i doświadczenia. Oderwanych od rzeczywistości. Zabrali co się tylko dało. Teraz szykuje się rubiez samorządów. Oczywiście PO dokładnie tak samo działało ale po cichu i mieli po swojej stronie media. Aczkolwiek Ci z PO jeszcze zostawiali ludzi na stanowiskach bo mieli wiedzę i wiedzieli jak robotę zrobić. PiS tnie kogo popadnie bez względu na zasługi wiedzie i doświadczenie. I to mnie wkur…teraz jak rzuca pomysł Kaczyńskiego w sprawie samorządów aby można było kandydować tylko z list partyjnych a nie z KWW to ja idę o Sejm.

  • serio Odpowiedz

   17 marca 2017 at 13:29

   przecież pis też ma media i to publiczne. spokojnie, drugich wyborów już nie wygrają

   • Jelinek Odpowiedz

    17 marca 2017 at 14:40

    Rzeczywiście fachowców mieli świetnych, „wiedzieli jak robotę zrobić”. Na złodziejstwie znali się mistrzowsko. No i pracowici byli! W 8 lat tyle ukraść i zepsuć mało kto potrafi!
    Dla przypomnienia tym co już zapomnieli, spis sukcesów poprzedniej koalicji rządzącej w kraju. Może ktoś poda równie krzywdzące państwo i obywateli przykłady afer z udziałem obecnej ekipy?

    1) Afera taśmowa

    2) Afera hazardowa

    3) Afera wyciągowa

    4) Afera stadionowa

    5) Afera autostradowa

    6) Afera stoczniowa

    7) Afera AmberGold

    8) Afera Elewarru

    9) Afera z informatyzacją MSW

    10) Afera z budową gazoportu w Świnoujściu oraz dostawami gazu z Kataru

    11) Afera z budową elektrowni atomowej

    12) Afera z opóźnieniem publikacji przez Rządowe Centrum Legislacji ustawy o rajach podatkowych

    13) Grabież Polakom połowy oszczędności emerytalnych zgromadzonych w OFE (153 mld zł)

    14) Wydłużenie obowiązku pracy (wieku emerytalnego) o 7 lat u kobiet i 2 lata u mężczyzn

    15) Rozrost biurokracji (sto tysięcy nowych etatów)

    16) Drastyczny wzrost zadłużenia kraju (z 530 mld zł do blisko 1 bln zł)

    17) Podniesienie VAT-u na wszystko

    18) Podwyższenie o 1/3 składki rentowej (ZUS) dla przedsiębiorców

    19) Zamrożenie na 8 lat kwoty wolnej od podatku, kwot uzyskania przychodu oraz progów podatkowych

    20) Podniesienie akcyzy na paliwo

    21) Likwidacja ulg podatkowych (budowlana, internetowa)

    22) Zmniejszenie o 1/3 zasiłku pogrzebowego

    23) Wprowadzenie nowego podatku paliwowego – tzw. opłaty zapasowej

    24) Nałożenie na Lasy Państwowe haraczu w postaci podatku od przychodu (a nie dochodu!)

    25) Przyjęcie zabójczego dla polskiej gospodarki pakietu klimatycznego

    26) Zgoda na wprowadzenie do Polski GMO

    27) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu dostępu obywateli do informacji publicznej

    28) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu wolności zgromadzeń

    29) Przyjęcie ustawy o „bratniej pomocy” (tzw. ustawa 1066)

    30) Spuszczenie w sejmowym klozecie kilku milionów podpisów złożonych pod obywatelskimi inicjatywami referendalno-ustawodawczymi

    31) Utajnienie raportu o nieprawidłowościach w ZUS do jakich doszło w latach 2008 – 2013

    32) Próba nocnej zmiany Konstytucji RP, która umożliwiłaby sprzedaż Lasów Państwowych

    33) Doprowadzenie do tragicznego stanu publicznej służby zdrowia

    34) Podpisanie z Rosją niekorzystnej umowy gazowej

    35) Blisko 3-letni paraliż legislacyjny w sprawie wydobywania gazu łupkowego

    36) Drenaż Funduszu Rezerwy Demograficznej

    37) Wyprzedaż majątku narodowego za ponad 65 mld zł (w tym spółek strategicznych takich jak Azoty Tarnów);

    38) Ograniczenie potencjału militarnego

    39) Afera reprywatyzacyjna

    • serio Odpowiedz

     17 marca 2017 at 15:20

     mi wystarczy przeciw temu Macierewicz, Kaczyński, Błaszczyk, Kępa, Pawłowicz, Misiewicz, Waszczykowski, Sasin, Zalewska, Radziwił, Mazurek, Rafalska, pani Gosiewska, Ojciec Dyrektor i na końcu gdzieś tam najbardziej znany w kraju Notariusz oraz Smoleński,helikoptery, rajdy kolumny, Smoleński,chaotyczna reforma edukacji, Wawel, miesięcznice, Smoleńsk, 500+, 4000+, invitro, dzień po, ustawa medialna, Smoleńsk, stosunek do WOŚP, zarzuty dla zatrzymanych pod sejmem na puczu, sytuacja w wojsku i Smoleński i wiele wiele innych

     • Jelinek

      17 marca 2017 at 15:47

      Ignorując, że się powtarzasz, 2 x smoleński i 2 x Smoleńsk to teraz zadaj sobie pytanie i poważnie skup się na myśleniu zanim napiszesz coś równie głupiego i nieadekwatnego. Bo przyjmując nawet że masz rację to w kwestii szkodliwości działania ogólnej i finansowej na rzecz własnego kraju jest to kropla w morzu, ba w oceanie. A co do „puczu” jak to z resztą słusznie nazwałeś (bądź nie rozumiesz znaczenia tego słowa) to kiedyś za próbę przewrotu w państwie i zdradę karano śmiercią, a nie zarzutami.

     • ABW

      17 marca 2017 at 19:18

      A co masz do 500+??? Bo jak dotąd ,to żaden rząd nie dał takich pieniędzy dla dzieci, co więcej-jeszcze dzieci ograbili ,bo jak komuś 10 zl zarobki przekroczyło to już żegnaj rodzinne ! A popatrz jak to w innych krajach wygląda ,ale widocznie ty nie masz dzieci ,skoro takie bzdury piszesz!!!

     • 500+

      18 marca 2017 at 02:52

      Piszesz o biednych matkach które dostają 500zł to może jest ok ale znam kilkadziesiąt rodzin z naszego podwórka które biorą 500+ a w miesięcznym domowym budżecie mają ponad 10.000zł To chyba nie jest już takie dobre. Nie zapominajmy, że na tą daninę składają się wszyscy biedni i bogaci.

     • serio

      18 marca 2017 at 09:51

      gdybyś był taki mądry jak uważasz to byś wyczuł, że Smoleńsk był specjalnie powtarzany, do 500+ mam nie miałbym nic pod warunkiem, że by było z czego dać, to nawet 1000+ by było OK a tak czkawką się odbije

 26. Aguirre gniew ludu Odpowiedz

  17 marca 2017 at 13:47

  Z cyklu „Bajki Polskie” – Za górami, za lasami, nad wielką rzeką, w pewnym mieście X mieszczanie aby wybrać prezydenta puszczali przed upływem każdej kadencji z pobliskiej górki duże koło od wozu. Koło zazwyczaj trafiało w jakąś chałupę i z tejże wybierano prezydenta na następną kadencję. Ostatnim razem jednak koło trafiło niestety w wygódkę i w mieście X mają teraz gó..no zamiast prezydenta. I ja tam byłem miód i wino piłem, a co widziałem wam opowiedziałem. Bajka jak to bajka, musi być z morałem, więc jej dalszy ciąg dopowiedziałem: że już gorzej trafić się doprawdy nie da, że większa dla miasta być nie może bieda, że już dna sięgnięto trafiając w wygódkę, żeśmy w ciemnej d..pie stwierdzam to ze smutkiem. Tu taka nauka ciśnie się do głowy, aby się nie zdawać na traf przypadkowy, więc wybierzmy de iure bez puszczania koła człowieka prawego, nie kpa i matoła.

 27. Aguirre gniew ludu Odpowiedz

  17 marca 2017 at 13:57

  „Mieszkaniec” na „serio” pojechał pod Sejm protestować, z PO i KODem się zakolegować, myślał, że do samorządów wygrają wybory, mniemając tak głupio był na główkę chory. Tak to jednak bywa gdy się czyta z Axel Springer wieści i wierzy w „Wyborczej” durne opowieści.

  • Mieszkaniec Odpowiedz

   17 marca 2017 at 15:04

   Nie pojadę z KOD czy PO – to zdrajcy mojej ojczyzny. Są inne środowiska.

 28. owen Odpowiedz

  18 marca 2017 at 01:33

  Dobra ta bajka o puszczaniu koła z górki:) Wypisz wymaluj nasze miasto(:
  A co do Pis-u to Pani(e) „serio”, jak można personalne antypatie podawać jako kontrargumenty na merytoryczne zarzuty wobec PO? Jak to sie ma do całej tej skali afer i szkód wyrządzonych przez partię Polskę Oskubać? Dla mnie osobiście mniej bezczelna jest Pawłowicz (za którą nie przepadam) od Bieńkowskiej, która szczerze wyznaje, że „trzeba być idiotą żeby pracować za 6 tysięcy złotych!”
  500+ ci się nie podoba? Bardzo się martwisz, że jakaś biedna matka nie będzie musiała dokonywać wyboru czy zapłacić czynsz czy dzieciom kurtki i buty na zimę kupić??? Nie pomyślałeś, ze to też zachęta dla młodych rodziców żeby nie musieli wyjeżdżać z kraju? A może gnije ci wątroba, że starym i schorowanym ludziom PiS próbuje stopniowo wprowadzać bezpłatne leki? Tanie? Tak, na razie tanie, a PO dało cokolwiek za darmo??? Tak jak ktoś wyżej słusznie wypisał te wszystkie platformiane afery, tak można podać wiele przykładów na to, że dla PiS-u przynajmniej człowiek jest PODMIOTEM, a nie jak dla PO: PRZEDMIOTEM.
  A wracając do głownego tematu dyskusji: PRZEDMIOTEM są równiez tarnobrzeżanie dla „dwuosobowej ekipy rządzącej” w naszym mieście.

 29. zorientowany Odpowiedz

  18 marca 2017 at 19:00

  Duet Kiełb + Kociuba nie mają źadnego pomysłu na rozwój miasta więc proponują igrzyska dla częściowo niezorientowanych poddanych. Radni nie składali jak dotychczas własnych projektów uchwał choć mają takie uprawnienia. Władca juź wcześniej informował na swoim FB , ze im w tym pomoźe. Kogo ty Grzegorz chcesz oszukac?

  • ciemny Odpowiedz

   19 marca 2017 at 07:29

   A najmądrzejszy jest Prezio Tomek L.którego synusie ukrywając się pod brokerem , kręcą duże lody na ubezpieczeniach UM ,placówek oświatowych i zakładów w Machowie a teraz na ubezpieczeniu grupowym pracowników podległych UM i Wodociągom.Po to został wystawiony swój Prezydent aby na inwestycji dobrze zarobić i to się dzieje. Ciemny lud niech się kłóci , a kasa ma trafić do właściwej kieszeni.Czy Wy radni to widzicie?

   • Arek Odpowiedz

    21 marca 2017 at 12:24

    Możesz coś więcej na ten temat napisać? Może Uwaga albo Interwencja by się tematem zainteresowały, bo na pierwszy rzut oka wydaje się gorący.

 30. zorientowany Odpowiedz

  19 marca 2017 at 10:13

  Zasługi są to i dług jest który sie spłaca. Bardzo źle się dzieje, źe radni wybrani do pilnowania dobra wspólnego tak się sprzeniewierzają i poniźają zgłaszając wniosek o odwołaniena na wyraźne polecenie Kiełba.

  • Mieszkaniec Odpowiedz

   19 marca 2017 at 23:06

   Nie Kiełb go odwołuje…

 31. Zorientowany Odpowiedz

  20 marca 2017 at 09:09

  Następnym projektem uchwały przygotowanej przez radnych winien być wniosek o zmniejszenie uposażenia prezydenta GK za nieróbstwo i lenistwo! Popatrz na sasiednie miasta jak zabiegają o inwestycje, nawet wójt z małej gminy potrafi a Grzeorzowi nie chce się ruszyć. Możesz w trybie dostępu do informacji publicznej otrzymać zestawienie jego wyjazdów służbowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>