Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Radny S. Partyka: Pan Przewodniczący delikatnie mówiąc mija się z prawdą i konfabuluje

Marzec 23, 2017 4:09 PM

W nawiązaniu do wczorajszej konferencji prasowej przewodniczącego Rady Miasta, w trakcie której K. Kalinka m.in. powiedział: “To pan prezydent wpływał na radnych, którzy przygotowali wniosek o odwołanie mnie z funkcji przewodniczącego” prezentujemy list otwarty Sławomira Partyki, który jest jednym z autorów wniosku o odwołanie przewodniczącego.

“Szanowni mieszkańcy, szanowny Panie Przewodniczący Rady Miasta w Tarnobrzegu

W nawiązaniu do dzisiejszej konferencji p. Przewodniczącego Rady Miasta jestem zmuszony zając swoje stanowisko. Z całą stanowczością zaprzeczam, że zostałem nakłaniany przez kogokolwiek do złożenia podpisu pod wnioskiem o odwołanie. Pan Przewodniczący delikatnie mówiąc mija się z prawdą i konfabuluje. Nigdy nie rozmawiałem z p. Prezydentem na ten temat a decyzję o podpisaniu wniosku o odwołanie p. Przewodniczącego podjąłem autonomicznie nie będąc pod żadnymi naciskami.

Argumenty jakie „stoją” za moim podpisem są zawarte w uzasadnieniu wniosku o odwołanie p. Kamila Kalinki z funkcji Przewodniczącego Rady Miasta w Tarnobrzegu.

z poważaniem,

radny Sławomir Partyka

10 Responses to Radny S. Partyka: Pan Przewodniczący delikatnie mówiąc mija się z prawdą i konfabuluje

  1. Pisanka Odpowiedz

    23 marca 2017 at 17:09

    Napisał kandydat Kiełba i Kołka na wiceprzewodniczącego rady miasta.

  2. kiereś Odpowiedz

    23 marca 2017 at 18:05

    Panie Sławomirze, proponuje na czwartkową sesje przebrać się za coś jak to Pan lubi, najlepiej za klauna.

    • Kozdęba Odpowiedz

      23 marca 2017 at 18:21

      Akurat za klauna to on sie nie musi przebierac. Wystarczy popatrzeć na ta gebe

      • kiereś Odpowiedz

        23 marca 2017 at 18:33

        akurat na to nie ma nikt wpływu, ale jeśli chodzi o styl bycia tego Pana w naszej lokalnej polityce przypomina mi wcześniej wspomnianego klauna.

  3. Kornel Odpowiedz

    23 marca 2017 at 19:46

    Zarówno Partyka jak i Platfusiarnia są skończeni. Skończyło się dolizywanie koryta to liżą co się da. A co to jest to odpiwiedzcie sobie sami…!

  4. Mieszkaniec Odpowiedz

    23 marca 2017 at 21:51

    Za PO nie byłem i nie jestem. Za PiS tak, ale teraz żałuję zarówno w skali mikro jak i makro.

  5. Pamiętamy Odpowiedz

    24 marca 2017 at 07:06

    Proponuję panie radny pogrzebać trochę w pamięci i przypomnieć sobie czerwiec roku 2012 nie wszyscy o tym zapomieli. Odrobina refleksji nad własnym źyciem nie zaszkodzi.

  6. Grzesiu Odpowiedz

    24 marca 2017 at 11:29

    Mówimy o ukaraniu za awanturnictwo po pijaku? Poprzedni prezio zapewne dlatego postawił go na czele komisji rozwiązywania problemów alkocholowych.

  7. Mieszkaniec Odpowiedz

    24 marca 2017 at 12:05

    Czepiacie się…ilu z Was nie wypilo i roznie było w życiu? A poza tym jak mówił Milczanowski: kto nie pije ten donosi :-)

  8. Pamiętamy Odpowiedz

    24 marca 2017 at 15:36

    Tak wszystko się zgadza poza jednym nie wszyscy są szefami Platwormy Obywatelskiej.