Pan Janusz Malarz IKS JEZIORO Tarnobrzeg drugi w 7. Grand Prix Polski Weteranów!

Pan Janusz Malarz z IKS Jezioro Tarnobrzeg potwierdził swoją wysoką pozycję wśród weteranów tenisa stołowego, zdobywając drugie miejsce podczas  7. Grand Prix Polski Weteranów w tenisie stołowym. Pan Janusz startował w kategorii 75+

W rozgrywkach grupowych pan Janusz wygrał oba pojedynki, pokonując 3:1 Mirosława Kaczmarczyka z Gdyni oraz bez straty seta Stanisława Janiszewskiego z Warszawy. W ćwierćfinale zawodnik IKS Jeziora Tarnobrzeg pokonał 3:1 (-6,7,2,10) Jana Hreczucha z Wrocławia, w półfinale zaś po ciężkim boju wygrał ze Zdzisławem Orzechowskim 3:2 (5,-10,7,-4,10).
W walce po pierwsze miejsce pan Janusz uległ Henrykowi Glurze z Bydgoszczy 0:3 (-7,-9,-9).

Dzięki świetniej postawie w turnieju, pan Janusz Malarz zdobył kolejne punkty do  Ogólnopolskiego Rankingu Weteranów w sezonie 2016/2017 w kategorii 75+. Po siedmiu Turniejach Grand Prix Polski pan Janusz Malarz jest na II miejscu z 1115 punktami, ustępując miejsca tylko Henrykowi Glurze,  zgromadził 1250 punktów.