Emocje i podział punktów w Mokrzyszowie. OKS remisuje z Unią Skowierzyn 2:2 (fotoreportaż oraz video HD)

OKS Mokrzyszów zremisował z Unią Skowierzyn 2:2 (0:0) w meczu inaugurującym rundę wiosenną w klasie okręgowej. Spotkanie rozegrane zostało w minioną niedzielę w Mokrzyszowie.

Mecz miał dwa oblicza, nieciekawą pierwszą połowę zakończoną bezbramkowym remisem oraz drugą połowę, w której padły wszystkie cztery bramki. Niestety, OKS mimo prowadzenia 2:0 po bramkach Patryka Bałaty i Wojciecha Bożka, nie zdołał obronić  meczu trzech punktów. Broniący się przed spadkiem goście, do wyrównania doprowadzili w doliczonym czasie gry.

W ramach 19 kolejki OKS zmierzy się w Dąbrowicy z miejscowym Strzelcem. Drużyna Michała Złotka plasuje się obecnie na ósmym miejscu z dorobkiem dwudziestu pięciu punktów, Strzelec zaś jest siódmy, mając na koncie trzy oczka więcej od zespołu z Mokrzyszowa. W rundzie jesiennej spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny z Dąbrowicy 4:2.