Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Radny Nowak: Odwołujemy dziś przewodniczącego Kalinkę czy Chrzanowskiego? Uchwała jest skopiowana

Marzec 30, 2017 3:07 PM

- Odwołujemy dziś przewodniczącego Kamila Kalinkę czy Jana Chrzanowskiego? – pyta radny Łukasz Nowak, w dyskusji poprzedzającej głosowanie nad odwołaniem z funkcji przewodniczącego Rady Miasta. – Nie potraficie sami napisać uchwały? – zwraca się do wnioskodawców.

Retoryczne pytania padają po tym, jak radny Nowak odczytuje treść uchwały podejmowanej przez Radę Gminy Jedlnia Letnisko, z 18. stycznia 2013 roku. Okazuje się że treść “Wniosku o odwołanie radnego Jerzego Chrzanowskiego z funkcji Przewodniczącego Rady Gminy Jedlnia Letnisko” od uzasadnienia w uchwale o odwołanie z funkcji przewodniczącego Rady Miasta Kamila Kalinkę, różnią jedynie dane osoby, która ma zostać odwołana.

UCHWAŁA Z TARNOBRZEGA 7.1 projekt uchwały ws odwołania Przewodniczącego

WNIOSEK Z GMINY JEDLNIA LETNISKO  Wniosek-o-odwołanie-przewodniczącego

W gminie Jedlina Letnisko przewodniczącego nie odwołano, jak będzie u nas, przekonamy się już wkrótce.  Dyskusja przed głosowaniem trwa nadal.

 

18 Responses to Radny Nowak: Odwołujemy dziś przewodniczącego Kalinkę czy Chrzanowskiego? Uchwała jest skopiowana

  1. Re Odpowiedz

    30 marca 2017 at 16:54

    Ten radny Nowak to sam nie wie co chce.Plecie co slina na jezyk przynieście.To po to aby coś mówić aby być popularnym nie ważne co hehe

    • Grzegorz Odpowiedz

      30 marca 2017 at 20:28

      Radny Nowak jednym wystąpieniem skompromitował Kiełba i wszystkich wnioskodawców uchwały. Za plagiat na uczelni grodzi wydalenie z uczelni i odebranie tytułu. A za plagiat uchwały?

  2. Mieszkaniec Odpowiedz

    30 marca 2017 at 22:57

    Radny Nowak to taki sam kłamca i oszust jak bym wiedział że z tymi przebudowami Kopernika mnie tak wykiwa z umową to nigdy bym jej nie podpisał teraz jak chodzę do niego śmieje się mi w twarz bo z byłym prezydentem Brzezowskim ustalili nam śmierdzący asfalt pod oknami będzie ładnie ale smierdząco

    • Jasiu Odpowiedz

      31 marca 2017 at 09:55

      Łukasz Nowak obiecywał kostkę a nie asfalt na ulicach wewnętrznych Kopernika 2-16 ?

  3. Jasiu Odpowiedz

    31 marca 2017 at 09:53

    Prawda jest taka, że skopiowanie treści uchwały to jest żenada, wstyd i kompromitacja. Nie ma co tego bronić albo tym bardziej po co obrywać ma za to Łukasz Nowak a nie osoba, która to “napisała” ? Czemu nie jest piętnowana ta osoba, która tego kopiowania się dopuściła ?

    Wiadomo, że można szukać formuły pisma itp ale treść uzasadnienia żeby kopiować ?? Serio chciałbym wiedzieć który z radnych był autorem tego “dzieła”. Czy redakcja nadwisla24.pl mogłaby o to zapytać ?

  4. Delegat Kalinki Odpowiedz

    31 marca 2017 at 10:24

    Jasiu Jasiu nie ważne kto ważne że Waszego Kalinki nie ma skończy się dotacja dla miasta skończą się inwestycje w Ocicach

    • Jasiu Odpowiedz

      31 marca 2017 at 10:53

      Nie mam nic do odwołania przewodniczącego Kalinki. Decyduje większość i tej większości w Radzie się sposób prowadzenia obrad przez Kalinkę się nie podobał to go odwołali.

      Serio interesuje mnie kto był autorem uchwały. Chciałbym się dowiedzieć, który radny jest tak “kreatywny”.

  5. alusia Odpowiedz

    31 marca 2017 at 13:10

    NO FUCK

  6. owen Odpowiedz

    31 marca 2017 at 13:12

    Acha, to wszystko wina radnego Nowaka? Ukarać go za grzebanie w internecie! A debila od kopiowania odznaczyć orderem za szczególne zasługi dla miasta. Kto jest prawdziwym wnioskodawcą? A komu najbardziej zależało na pozbyciu się kalinki i kto zapowiadał to ze sporym wyprzedzeniem na fejsie? Odpowiedź jest chyba prosta.

  7. Józef z Bazin Odpowiedz

    31 marca 2017 at 13:19

    Według mnie to ustawę mógł pisać radny Popek

  8. Józef z Bazin Odpowiedz

    31 marca 2017 at 13:22

    On jest mega wygadany zawsze ciągły bełkot a wszystko za niego w radzie robi Kuzyn Kalinka. Nawet komisje za niego prowadzi która ostatnio była transmitowana ponoć o owych inwestorach którzy to nie dawali żyć przewodniczącemu chodzili z płaczem do niego.

  9. Józef z Bazin Odpowiedz

    31 marca 2017 at 13:27

    Oj pisiory pisiory KOTA macie w głowie i nic więcej jak wasz Prezes. Radzę powołać Komisję Śledczą aby wyjaśnić szczegóły tej tragedii. Może się wam uda przesłuchać radnych którzy wnioskowali o odwołanie. Być może któryś z nich się złamie przed Nowakiem że zrobił plagiat. Pomyslcie nad tym.

    • ABW Odpowiedz

      31 marca 2017 at 13:39

      A Ty jaki masz wieśniaków nick, taki i komentarz!!!

  10. Kuba Odpowiedz

    1 kwietnia 2017 at 23:21

    Dziwne że Pan Radny Nowak robi wielką sensację z projektu uchwały skopiowanego z innej gminy a nie dostrzega uprawianego nepotyzmu przez swoje ugrupowanie polityczne PiS. Rozumiem tego typu praktyk w wydaniu PiS obecnie nie nazywa się nepotyzmem lecz dobrą zmianą dla swoich na posadach państwowo – samorządowych. Dziwne że co niektórzy bez znajomości i koneksji dostają fuchę w radzie nadzorczej a zwykły kowalski zasuwa za najniższą krajową. Szkoda ze taki operatywny Radny Nowak nie raczył napiętnować nepotyzmu uprawianego przez co niektóre osoby z tarnobrzeskiego PiS-u a robi sensację z uchwały i przywołuje radnych wnioskodawców do honoru. Przewodniczący Kalinka jakby miał rzeczony honor to sam powinien zrezygnować z zajmowanego stanowiska.

  11. zatroskany Odpowiedz

    2 kwietnia 2017 at 14:25

    Kuba zapytaj swojego szefa Grześka ile ludzi po znajomości w Urzedzie i w spólkach.

  12. Olo Odpowiedz

    2 kwietnia 2017 at 20:18

    przypominam, że już jutro na YT kolejny odcinek Ucha Prezesa!

  13. owen Odpowiedz

    2 kwietnia 2017 at 23:46

    Może kotos mgłby nakręcić Ucho kiełba, to by było ciekawe.

  14. mieszkaniec Odpowiedz

    3 kwietnia 2017 at 10:12

    Byłby problem, podejrzewam, źe nie byłoby takie pięknej i wysoko wykształcone aktorki dla odwzorowania postaci wszechstronnej Jolandy.