Zabójcza końcówka Siarki! Tarnobrzeska drużyna wygrywa z Polonią Bytom 2:0 ! (fotoreportaż oraz video HD)

Od początku drugiej połowy piłkarze Siarki oblegali bramkę bytomskiej Polonii, szukając okazji do strzelenia bramki. Sztuka ta udała się w 78 minucie Marcinowi Stefanikowi, który wykorzystał rzut karny. Wynik spotkania ustalił w 90 minucie Michał Żebrakowski.

SIARKA TARNOBRZEG – POLONIA BYTOM 2:0 (0:0)

1:0 – Stefanik 78′ (k)
2:0 – Żebrakowski 90′

SIARKA: 1. Karol Dybowski – 13. Jan Grzesik, 4. Bartosz Waleńcik, 2. Radosław Sylwestrzak, 21. Michał Dawidowicz – 11. Daniel Koczon, 9. Marcin Stefanik, 20. Grzegorz Płatek (67, 8. Marcin Stromecki), 44. Michał Żebrakowski, 17. Hubert Tomalski (46, 7. Konrad Zaradny) – 19. Krzysztof Ropski (46, 16. Mateusz Czyżycki)

POLONIA BYTOM: 1. Marcin Michalak – 20. Daniel Barbus, 5. Marek Szyndrowski, 3. Peter Jánošík, 7. Przemysław Szkatuła – 21. Sławomir Musiolik (87, 17. Dawid Skrzypiński), 19. Mateusz Słodowy (48, 28. Jakub Kuzdra), 8. Michał Chrabąszcz, 23. Marcin Lachowski (86, 10. Bartłomiej Setlak), 14. Piotr Ceglarz (67, 24. Kamil Włodyka) – 26. Krzysztof Zaremba

źródło: Lajfy.com

W ramach 26. kolejki Siarkę czeka wyjazdowe spotkanie z Odrą Opole. Mecz odbędzie się w sobotę 15. kwietnia, początek godz. 15.

WYNIKI POZOSTAŁYCH SPOTKAŃ ROZEGRANYCH W RAMACH 25. KOLEJKI II LIGI: Błękitni Stargard – Stal Stalowa Wola 2:2, Rozwój Katowice – Olimpia Zambrów 1:0, Puszcza Niepołomice – Kotwica Kołobrzeg 2:1, Radomiak Radom – Raków Częstochowa 0:0, ROW 1964 Rybnik – Odra Opole 0:6, Legionovia Legionowo – Polonia Warszawa 0:0, Gryf Wejherowo – Olimpia Elbląg 1:4, GKS Bełchatów – Warta Poznań 1:0