Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Będzie galeria handlowa w centrum Tarnobrzega? – zapraszamy na transmisję konferencji prezydenta miasta (zdjęcia oraz video)

Kwiecień 10, 2017 12:14 PM

Galeria handlowa w centrum Tarnobrzega to główny temat dzisiejszej konferencji prasowej, zwołanej przez prezydenta Grzegorza Kiełba. Zapraszamy na transmisję video live z tego wydarzenia, która rozpocznie się około godziny 13.15.

Konferencja rozpoczyna się od około 14 minuty materiału video

Foto&video: Piotr Morawski

14 Responses to Będzie galeria handlowa w centrum Tarnobrzega? – zapraszamy na transmisję konferencji prezydenta miasta (zdjęcia oraz video)

  1. serio Odpowiedz

    10 kwietnia 2017 at 14:24

    no to teraz czekamy na konferencję Kamila :) heh kolejny pstryczek w ten drewniany nos :)

  2. Tar Odpowiedz

    10 kwietnia 2017 at 14:48

    cyrk :) prezydent będzie konserwatora zwalniał, pan i władca

    • Tarnobrzeżanin Odpowiedz

      10 kwietnia 2017 at 14:55

      dlaczego cyrk? gdyby nie polityka konserwatora to centrum Tarnobrzega mogłoby wyglądać lepiej od dobrych kilku lat. A tak każdy pomysł był blokowany, co zniechęca inwestorów do Tarnobrzega. Są inne miasta – Sandomierz, Stalowa, Mielec…

  3. Tarnobrzeżanin Odpowiedz

    10 kwietnia 2017 at 14:52

    czy można gdzieś zobaczyć więcej zdjęć projektu? Jeśli ta galeria będzie naprawdę tak duża jak to wynika z filmu, to może być ciekawe zwieńczenie kadencji prezydenta Kiełba – pytanie czy zdążą przed wyborami :)

    • Jasiu Odpowiedz

      10 kwietnia 2017 at 14:57

      Fotki z Tygodnika: http://tyna.info.pl/nowa-wizualizacja-tarnobrzeskiej-galerii-handlowej-zdjecia/ Z tego co zrozumiałem to tylko wstępna koncepcja więc równie dobrze może to całkiem inaczej wyglądać.

      • Tarnobrzeżanin Odpowiedz

        10 kwietnia 2017 at 15:25

        Super, dzięki za link! Może jeszcze jakieś wizualizacje się pojawią :)

        Z tego co zrozumiałem, to parking ma być na dachu. Tak się zastanawiam, czy nie lepiej by było, aby parking był podziemny (poziom -1) a na dachu mogłyby być wtedy tarasy z parasolami (pizza, piwo, cafe, lody). W Lublinie Galeria Zamkowe Tarasy chyba posiada coś takiego :)

        Niezależnie jednak od tej kwestii, sam projekt galerii podoba mi się niezmiernie! I teraz apel do Tarnobrzeżan – nie narzekajmy na wszystko :) Kiedy trzeba, to trzeba (ja sam jestem bardzo krytycznie nastawiony do obecnych i poprzednich władz), jednak w tym wypadku jest ogromna szansa, by w mieście powstało ciekawe miejsce do spotkań towarzyskich i zakupów. W Stalowej Woli jest VIVO, w Mielcu też (zapomniałem nazwy tej galerii), cieszmy się, że u nas powstanie nie gorsze centrum. Musimy się rozwijać, a nie tylko się kłócić między sobą :)

  4. tbeeg Odpowiedz

    10 kwietnia 2017 at 15:47

    parking na dachu w strefie konserwatorskiej nie pasuje, pod ziemię z samochodami ale cos wspomnieli o problemach z gruntem

  5. Kasia Odpowiedz

    10 kwietnia 2017 at 17:25

    Szkoda ze tylko 1 piętro

  6. ewa Odpowiedz

    10 kwietnia 2017 at 18:30

    Jak są inwestorzy to budować Co ten konserwator tak pilnuje tego dziadostwa Woli sypiace się ruiny A nie nowe budynki z infrastrukturą? ???

  7. Kaprys Odpowiedz

    10 kwietnia 2017 at 19:44

    Konserwator za bardzo kapryśny jest. Szkoda, że mu okazały moloch-budynek Kaprysu w rynku nie przeszkadza bo mi jakoś nie pasuje do reszty

  8. fakty Odpowiedz

    10 kwietnia 2017 at 22:41

    Ma byc wielka? Wieksza?15 tys m2 ? I o to taka rozróba.O galeryjke w upadajacym miescie . Dla porownania w Stalowej Woli galeria Vivo gdzie w ostatnia sobate i niedziele znalezienie wolnego miejsca parkingowego to zabawa na godzine krazenia a parametry Galeri Vivo ?
    Obiekt przy Chopina , Podskarpowej , Poniatowskiego to parterowy gmach, który został zrealizowany w Stalowej Woli. Budowa galerii handlowej Centrum Handlowe VIVO! wystartowała w październiku 2014 i trwała 13 miesięcy. Całkowita powierzchnia tego sklepu równa się 100 tys. m2, z czego największą część zajmują 83 lokale handlowo-usługowe – blisko 33 tys. m2.
    Wiec przestancie juz podniecac sie tym badziewiem .O jakich markach gosc marzy .Moze powie Buuuuuuu .

    http://www.urbanity.pl/podkarpackie/stalowowolski/stalowa-wola/centrum-handlowe-vivo,b9443

  9. mieszaniec Odpowiedz

    11 kwietnia 2017 at 02:09

    Piętrowe centrum handlowo – rozrywkowe
    z ciekawą architekturą i otwartą przestrzenią na miasto zamiast “wioski”, nowa współczesna Dominikańska? To chyba nierealny sen..
    Jestem pesymistą że to powstanie ale jeżeli
    faktycznie sen się ziści to dla Prezydenta
    i inwestora ogromny szacunek bo przez 20 lat nikomu nie udało się zmienić tej chorej sytuacji a zmiana tego kwartału to ogromna
    rewolucja na tkance miasta i jego gospodarce.
    Nie dopuście tylko do powstania parterowego
    baraku z blachy falistej jak w sąsiednich miastach czym niektórzy się strasznie podniecają bo to w dzisiejszych czasach powinno być już karane z urzędu.

  10. bazyli Odpowiedz

    11 kwietnia 2017 at 13:55

    A ktora to galeria w sasiednich miastach jest z blachy falistej?W Mielcu i Stalowej Woli to piekne budynki.Wiec gdzie te faliste blachy?)

  11. Rozum Odpowiedz

    16 kwietnia 2017 at 10:08

    Gdyby tak każdy inwestor budował sobie co chce i gdzie chce to dopiero mielibyśmy piękne miasta… Konferencja zwołana tylko po to aby zrobić nagonkę medialną na konserwatora i za wszelką cenę postawić molocha w miejscu nie odpowiednim. Niech ktoś pokaże przykład podobnego do naszego miasta, w którym w ścisłym centrum, w strefie konserwatorskiej stoi galeria handlowa o powierzchni ponad 15 tys m2. Zobaczcie np. gdzie są galerie w Stalowej Woli. Odpowiednie służby powinny zająć się sprawą wydania przez UM Tarnobrzeg warunków zabudowy takiego molocha w tym miejscu. Śmierdząca sprawa.